Nash Borsası Kripto Para Birimi Platformu

Nash exchange (NEX), dünyanın her yerinden erişilebilen ve kullanılabilen merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır. Nash daha önce Neon Exchange olarak adlandırılıyordu. Tokenları NEX, Financial Market Authority (FMA) tarafından bir güvenlik belirteci olarak onaylandı..

Borsa, güvenlikten ödün vermeden kripto varlıklarının transferini hızlandırma yolculuğunda. Ek olarak, Nash borsası, ilk kez kripto para ticareti yapanlar için kullanımı kolay ve deneyimli kripto para birimi tüccarlarını barındıracak kadar gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sağlar..

Nash’in ICO’su girişi en zor olanlardan biriydi. Token satışı yine de oldukça başarılıydı – istenen 25.000.000 $ ‘dan 21.800.000 $ almak. 1 NEX için ICO fiyatı 1 USD idi. ICOdrops. Nash’in kripto para birimi Neon Değişimi (NEX) ve fiyatı şu anda 1.22 $ ‘dır – ICO fiyatından bu yana% 22.

Nash’e Nasıl Başlanır?

Merkezi olmayan bir platform olarak, aralarında kullanıcının dijital varlıklarının her zaman kontrolünde olacağı bir dizi avantaj sunar..

Nash borsasının sunduğu avantajlardan yararlanmak için önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Süreç kolay ve anlaşılırdır.

Nash değişimi

 • Resmi Nash değişim web sitesini ziyaret edin ve kaydolmaya tıklayın.
 • Girin Yönlendirme Kodu. (Eğer hesabınız yoksa, bizi desteklemek için “o41cxL” kullanabilirsiniz). Değişim henüz başlatılmadığından, bir hesap oluşturan herkesin yönlendirilmesi veya platformun tavsiye programının bir katılımcısı olması gerekir. Bu program bir yarışma işlevi görür ve kazananlar Bitcoin artı Nash jetonları ile ödüllendirilir..
 • Yönlendirme kodunu almanın iki yolu vardır. Biri yönlendirme programına katılarak, diğeri sosyal medya hesaplarında bir yönlendirme kodu arıyor. Yönlendirme programına katılanlar sosyal medyadan bir kod yayınlar. Kodlarını kullanmak, başka biri tarafından yönlendirildiğinizi ima eder. Bu kodu kullanırken, çekiliş sırasında sunulan ödüllerden yararlanamayacağınızı unutmayın..
 • Yönlendirme kodunu aldığınızda adınızı ve soyadınızı girmeye devam edin.
 • “Hesap ayrıntılarına devam et” e basın

Nash hesabınızı oluşturun

 • Geçerli bir e-posta adresi sağlayın
 • Güçlü bir şifre oluşturun
 • Parolanızı doğrulayın
 • Nash Exchange’in kullanıcı sözleşmesini kabul edin
 • “Ben robot değilim” i tıklayın
 • Hesabınızı oluşturmaya devam edin.

Gelen kutunuza bir doğrulama e-postası gönderilecektir. Sağlanan bağlantıya tıkladıktan sonra, önceki adımlarda verdiğiniz e-posta ve şifreyi girerek hesabınızda oturum açmanız istenecektir..

Nash hesabınızda oturum açın

Nash’in Erken Benimseyenler İçin Yönlendirme Ödülü

Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki mesajla karşılanacaksınız;

Nash tavsiye programı

Sayfanın sonunda

Nash tavsiye çekilişi


Sayfa, Nash değişiminin henüz yayınlanmadığı için biletin beklemede olduğunu gösteriyor. Ancak, çekiliş sırasında biletin sayılması için, lansman sonrası aşamada etkinleştirilmesi gerekir. Bu sadece Nash borsası alım satım faaliyetlerini yürütmeye başladığında gerçekleşecek.

Çekiliş sırasında ilk kazanan, 35.000 $ değerinde Bitcoin artı 15.000 Nash tokenini eve götürecek. İkinci ve üçüncü kazananlara 20.000 $ ve 10.000 $ değerinde Bitcoin artı sırasıyla 10.000 ve 5.000 Nash jetonu verilecek..

Oturum açtığınızda, hesap ayrıntılarınıza sayfanın sağ üst köşesinden erişebilirsiniz..

Hesap ayarları sayfanızdan şunları yapabilirsiniz;

Nash hesap ayarları

 • Şifrenizi değiştirin veya
 • Varsayılan olarak devre dışı bırakılan iki faktörlü bir kimlik doğrulamayı etkinleştirin. Kimlik doğrulama, hesabınıza fazladan bir güvenlik katmanı ekler. Örneğin, hesabınıza her giriş yaptığınızda, normal şifrenizi ve telefonunuza SMS olarak gönderilen bir kodu girmeniz istenecektir veya bir kimlik doğrulama uygulaması kullanmayı seçebilirsiniz..

Nash iki faktörlü kimlik doğrulama

Nash borsası şu anda destekliyor Google Authenticator, LastPass Kimlik Doğrulayıcı, veya Authy. Kimlik doğrulayıcı uygulamanızı seçtikten sonra, bir QR kodunu taramanız ve tercih ettiğiniz kimlik doğrulayıcı uygulaması tarafından oluşturulan doğrulama kodunu girmeniz gerekecektir..

Nash Borsası Hakkında Daha Fazla Bilgi

Nash Mobile

Nash mobil uygulaması

Dijital varlıklar için “hepsi bir arada” bir çözüm olan Nash Mobile var. Ayrıca, web sürümünde bulunan gelişmiş özellikler olmadan ticareti kolaylaştırır, ayrıca ödemelerin yapılmasına izin verir. “Otomatik para birimi dönüştürme ile.

Nash değiş tokuşunun mobil bir versiyonunu sağlamaktan daha fazlası, Nash mobil, sıkı güvenlik altında çeşitli ağ varlıkları için bir depolama görevi görür.

Nash Uzantısı

Nash uzantısı

Bu, sizi doğrudan tarayıcınızdan merkezi olmayan uygulamalar dünyasına bağlamanıza yardımcı olur. Uzantı, bir tarayıcı cüzdanı biçiminde gelir, ancak akıllı sözleşmeler imzalamanıza bile izin verir. Nash Uzantısı ayrıca güncel bir işlem geçmişi sağlar.

Nash’in Uyum Yönü

Nash platformu daha fazla insanın dijital varlıklara yatırım yapmasını sağlamada önemli bir unsur olacağına inandığı için, belirlenen yasalara ve düzenlemelere uymanın önemli bir unsur olacağına inandığı için uyumu ön plana çıkarıyor. Nash, çığır açan teknolojisiyle bile, işletmelerin ve bireylerin düzenlemelere uymadan onlara güvenmesini sağlamanın zor olacağını biliyor..

Kara Para Aklamayı Önleme (AML) prosedürleri için Nash platformu, şüpheli etkinlikleri tespit edecek en etkili araçlara sahiptir. Öte yandan, Müşterinizi Tanıyın prosedürleri değişimde bir zorunluluktur..

Belirlenen düzenlemelere uyma konusunda çıtayı zaten belirlediklerini kanıtlamak için, Nash jetonu zaten Avrupa güvenliği olarak kaydedildi. Bu, dünyanın ilk uyumlu dijital güvenlik halka arzını temsil ediyor. Kayıt olmak suretiyle, jetona yatırım yapan herkes sahtekarlığa, piyasa manipülasyonuna, içeriden bilgi ticaretine karşı korunur ve borsanın gelirinin paylaşılması söz konusu olduğunda yasal bir temel sağlar..

Nash Borsasını Kullanmanın Avantajları

Nash değişim avantajları

 • Platform hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar düşünülerek oluşturulmuştur.
 • Kullanıcı arayüzü basit ve sezgiseldir.
 • Zincir dışı eşleştirme motoru güçlüdür ancak varlıklarınızın kontrolünü asla almaz.
 • En gelişmiş analitik araçları ve karmaşık sipariş türlerini sağlar.
 • Tek tıklamayla alım satım işlemi sağlar.
 • Bir dizi blok zinciri platformunda sanal varlıkların satın alınmasını ve satılmasını destekler.
 • Bu seçenek üçüncü şahıslarla ortaklık yoluyla sağlansa da, fiat kullanarak alım satımı destekler.

Nash’in Lansmanı

Kurucu ortağı Fabio C Canesin Nash değişimi, Platformun resmi olarak bu yılın Mart ayı sonunda faaliyete geçeceği belirtildi. Bunu, bu yılki NEO Devcon sırasında “Herkes için Dağıtılmış Finansman” sunumunu sunarken söyledi.

Duyuru sırasında, kurucu ortak, Nash’in dijital ekonomiler için bir finansal platform olacağını ve merkezi dijital para borsalarını rahatsız eden sorunları çözeceğini doğruladı..

Görüntü Kaynağı: cloudinary.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map