Kullanılması Gereken Beş Kripto Para Birimi Ticaret Aracı

Kullanılması Gereken Beş Kripto Para Birimi Ticaret Aracı

[Eylül 2018’de güncellendi]

Kripto ticareti yaparken, zamanınızın yalnızca küçük bir kısmı gerçekten alım satım yapmak için harcanacaktır. Gerçek para, piyasaları analiz ederek ve satın alma, satma veya tutma kararını vererek yapılır. Bu nedenle, en iyi yatırımcıların neredeyse tüm zamanlarını ayıracağı yer burasıdır..

Eski atasözüne göre, vakit nakittir. Bu nedenle, size zaman kazandıracak ve yatırım sürecinizi daha verimli hale getirebilecek araçların farkında olmalısınız. İşte herhangi bir yatırımcının (ciddi veya geçici) kullanması gereken en iyi beş şey.

CoinMarketCap

Coinmarketcap

Bir madeni para hakkında bilmek isteyeceğiniz ilk şey nedir? Fiyat! CoinMarketCap, kripto fiyatlarını takip etmek için her yerde bulunan bir çözüm haline geldi. Bilmeye değer hemen her madeni parayı listeliyorlar (bunu yazarken 1921 madeni para). Her biri için, fiyat geçmişini (Fiat veya BTC’ye karşı), piyasa değerini, işlem hacmini ve mevcut olduğu tüm borsaları / çiftleri görüntüleyebilirsiniz..

CoinMarketCap ayrıca bireysel borsalardaki istatistikleri görüntülemenizi sağlar. İşlem gören BTC hacmini görmek ister misiniz? Binance son 24 saatte? Yapabilirsin. Kraken’deki en iyi 50 ticaret çiftini görmek ister misiniz? Yapabilirsin. Eğilimleri kolayca takip etmek ve tahmin etmek için özelleştirilebilir grafiklerle üstesinden gelirler.

CoinMarketCap’ten aldığınız canlı veri zenginliği, herhangi bir kripto tüccarı veya meraklısı için ilk yer imlerinden biri olması gerektiği anlamına gelir..

Blokfolio

blockfolio uygulaması

Yalnızca biraz BTC ve biraz da ETH tutuyorsanız çok kötü görünmeyebilir, ancak daha geniş bir portföyü takip etmeye çalışmak kafa karıştırıcı olabilir. Karışıklık, zaman kaybına yol açar, bu da satın almak veya satmak için mükemmel zamanı kaçırmaya neden olabilir..

Blockfolio ile bunun için endişelenmenize gerek yok. Blockfolio, tüm kripto varlıklarınızı (3000’den fazla jetonu destekler) ve seçtiğiniz borsadaki değerini izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Bu, tüm portföyünüzü tek bir yerden takip etmenizi sağlar. Her holdingin zaman içindeki ilerlemesini izlemek ve fiyat belirli bir miktara yükseldiğinde veya düştüğünde uyarılar ayarlamak.

Tüm bunlar… ve tamamen ücretsizdir!

CoinMarketCal

Coinmarketcal


Bu bir yazım hatası değil – zaten CoinMarketCap’i işaretlediniz, peki ya CoinMarketCal?

Bu, kripto dünyasında yaklaşan tüm önemli tarihlerin topluluk tarafından yönlendirildiği bir takvimdir. Konferanslar ve etkinlikler. Kripto buluşmaları. Merkezi Olmayan Uygulama ve platform sürümleri. ICO güncellemeleri ve airdrop. Kriptodaki hemen hemen her önemli dönüm noktası, meşruiyetlerini sağlamak için topluluk üyeleri tarafından oylandı. Takvimi ihtiyaçlarınıza veya ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirmek için belirli bir etkinlik türüne göre filtreleyin.

Kriptoda işler hızla değişiyor. CoinMarketCal, tüm büyük artışlar için ilk satın alan siz olabilmeniz için düğmede kalmanıza yardımcı olur.

Coinigy

coinigy

Coinigy, tüm kripto pazarını alır ve önünüze koyar. Coinigy ile, 20 farklı değişimin açık olduğu 20 sekmenizin olması gerekmez. Kripto ticaretiniz için hepsi bir arada bir platform sağlar. Exchange hesaplarınızı ve cüzdan adreslerinizi entegre edin ve hepsini tek bir masaüstü veya mobil uygulamadan yönetebilirsiniz.

Arayüz, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen bir ton veriyi tek bir pencereye sıkıştırır. Çok sayıda pazarda çok sayıda çifti izleyin ve ticaret yapın. SMS veya e-postaya gönderilebilecek özel uyarılar ayarlayın. Gerçek zamanlı veriler, piyasa hareketleri ve trendleri hakkında bilgi sahibi olmanızı ve doğru zamanda doğru ticareti gerçekleştirmek için sipariş vermenizi sağlar.

Uzun vadeli yatırımcı için o kadar alakalı olmayabilir. Ancak günlük ticaret için, Coinigy size hızlı hareket eden bir ticaret ortamına katılmak için ihtiyacınız olanı verir..

OnChainFX

onchainfx

CoinMarketCap’e benzer, ancak bilmek isteyen yatırımcı için herşey.

OnChainFX size madeni para değeri ve piyasa verileri sağlar ve veri kümelerini milyonlarca farklı şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Arayüz size günün en büyük yükselenleri ve düşenleriyle ilgili bilgi sağlar ve mevcut aşırı bilgi birikimine rağmen, sindirilmesi oldukça kolaydır. Ancak sağladıkları belirli veriler, OnChainFX’i bu kadar harika yapan şeydir..

Dolaşan arz gibi bilgileri, toplam ömür boyu arzın yüzdesi olarak görebilirsiniz. 2050 yılında öngörülen piyasa değeri ve token arzı. Yıllık ROI veya 7/30/90 günlük ROI (BTC veya USD’ye karşı). Ayrıca arayüzü, varlık sektörü, varlık boyutu (büyük / orta / küçük / mikro büyük harfler), fikir birliği türü (Proof of Work – Proof of Stake vb.) Dolandırıcılık belirtileri gösteren paraları bile işaretlerler.

Kriptonun daha derin erişimlerine yatırım yapmak belirli bir derecede spekülasyon gerektirir. Ancak OnChainFX ile spekülasyonunuz, hayal edebileceğiniz her bir metriğe ve karşılaştırmaya dayanmaktadır..

Özetle

Sadece bir cüzdan ile kripto para ticareti yapmak ve elinizde borsa oturumu açmak sizi kolayca bunaltabilir. Küçük ölçekli yatırımcıdan başarılı bir kripto tüccarına geçiş yapmak istiyorsanız, mümkün olduğunca çok sayıda yüksek kaliteli ticaret aracından yararlanmak akıllıca olacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map