KuCoin Exchange İncelemesi ve KCS Paylaşımları

KuCoin borsası, 15 Eylül 2017’de resmi olarak piyasaya sürülen ve günlük yüz milyon doların üzerinde işlem kaydeden hızlı büyüyen bir blok zinciri platformudur. KuCoin değişim incelememizin tamamını okuyun ve bilinçli seçiminizi yapın.

KuCoin borsa incelemesi

KuCoin Kripto Para Birimi Değişimi

Platformun gelişimi 2011’de çok eskilere dayanıyordu; sistemin mimarisini tamamen genişletilebilir ve son derece güvenilir olacak şekilde inşa etmek. Sonunda 2017’de yayınlandı; platform, her saniye 2 milyondan fazla siparişi gecikmeden gerçekleştirebilir.

Platform, 200+ milyar dolarlık kripto para piyasasında borsayı en üst sıraya taşıyan bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Özellikler şunları içerir:

Verimli Sistem Güvenliği: Sistem, platformdaki her kullanıcı verisinin diğer kullanıcılardan gizlenmesini garanti eden standart bir şifreleme protokolü izler. Bu, platformda işlemlerin gerçekleştirilmesi için maksimum güvenlik sağlayan güvenli bir ortam sağlar..

Çoklu Kripto Para Birimlerini Destekler: KuCoin blok zinciri değişim platformu, BTC, ETH, NEO ve tüm ERC20 jetonlarını içeren 300’den fazla büyük kripto para birimi varlığını destekler. Bunlar, kullanıcılara tek bir platformda işlem yapabilecekleri çok çeşitli varlıklar sunar.

Okuyun: KuCoin Borsasında NEO Nasıl Satın Alınır?

Mükemmel Müşteri Desteği: KuCoin’in müşteri desteği, herhangi bir konuda yardım için her zaman mevcuttur. Sorun, platform veya e-posta iletişimi yoluyla anında çözülür.

Ölçeklenebilir İşlemler: Platform, aynı anda birden fazla işlemin gerçekleştirilmesine yardımcı olan çok kümeli ve çok katmanlı bir mimari sistem kullanır. Bu özellik, bir donanım arızası olsa bile sistemi stabilize eder.

Yukarıda bahsedilen özellikler, değişimin arkasındaki itici güç olmuştur. Ancak, KuCoin’in başarılı olmasının ana nedeni, bunun bir belirtecidir; KuCoin Payları.

KuCoin Shares (KCS) Jetonu

kucoin kcs

Yerel simgesi KuCoin BorsasıKuCoin Payları (KCS). Takas edilebilir bir jeton olmasının yanı sıra, KuCoin platformunun yeni ve mevcut kullanıcıları için de bir ödüldür. KCS jetonları, arkadaşları platforma davet ettikleri için ödüllendiriliyor ve hatta jeton sahipleri / yatırımcılar için bir teşvik.

Okuyun: KuCoin Borsasında KuCoin (KCS) Payları Nasıl Satın Alınır?

KCS tokenleri maksimum 200 milyon token arzına sahiptir ve bunların% 35’i kurucular arasında paylaşılır ve% 15’i danışmanlara verilir. Diğer% 50 halk içindir.


Kuruculara verilen% 35, danışmanlara giden% 15 kilitlenme süresine bağlıdır. Kurucunun payı Eylül 2021’e kadar dört yıl süreyle kilitli kalacak, danışmanlara giden tokenlerin% 15’i Eylül 2019’a kadar iki yıl süreyle kilitli kalacak..

KuCoin Hisselerini (KCS) Token Tutmanın Faydaları

KuCoin borsasında KuCoin Shares (KCS) jetonlarını satın alıp elinde tutanlar arasında günlük bir bonus paylaşılıyor. Bu bonus yalnızca KCS jetonları değil, herhangi bir jeton olabilir. Ödüller, platformda ticarete katılan KCS sahiplerine gidiyor. Bonus temettü şeklindedir; gün içinde ödenen toplam işlem ücretlerinin% 50’sidir ve KCS sahipleri arasında dağıtılır. Temettüler zaman içinde minimum% 15’e düşebilir.

Borsa cüzdanlarında çok sayıda KCS jetonu bulunan kripto para tüccarları daha fazla teşvik alır. En heyecan verici şey, bonusu yalnızca KuCoin jetonlarına sahip olanların alması ve borsada bulunan herhangi bir kripto para biriminde ödenmesidir..

Platformda işlem gören daha fazla insanla birlikte, ödenen temettü kripto para biriminin değerinin fırlaması olarak daha değerli olacaktır..

Daha önce KuCoin Hisse Senetleri hakkında KCS jetonlarını tutmak için bir teşvik olarak ne kadar ödeme alacağınız hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz bir makale yazmıştık..

KuCoin Jetonlarını Nasıl ve Nereden Satın Alabilirsiniz?

KuCoin Shares belirteci BTC, ETH veya BCH kripto para birimlerini takas ederek satın alınabilir. Bu paralardan herhangi birini Changelly değişim platformunda satın alabilirsiniz. Alıcıların bu paraları platformlarında satın almak için kredi / banka kartlarını kullanmalarına izin veriyorlar. Bu paralardan herhangi birini satın aldıktan sonra, bunları KCS tokenleri ile takas etmek kolay olacaktır.

Okuyun: KuCoin Borsasında Nano (XRB) Nasıl Satın Alınır?

Madeni paralarınızı / jetonlarınızı KuCoin Shares jetonları ile takas etmek için en iyi yer, KuCoin kripto para birimi değişimi.

KuCoin Hisselerinizi (KCS) Saklamak İçin En İyi Cüzdanlar

KCS belirteci bir ERC20 belirtecidir, yani herhangi bir Ethereum ERC-20 Uyumlu Cüzdan’da saklayabileceğiniz anlamına gelir..

En iyi seçenekler, bunun gibi bir donanım cüzdanında saklanması olacaktır. Ledger Nano S ve Trezor cihazları.

Ayrıca, aşağıdaki gibi mükemmel yazılım cüzdanı seçeneklerine sahipsiniz. MyEtherWallet (MEW), Parite, MetaMask, Sis ve Güven Ethereum Cüzdanlar.

KuCoin Exchange Ekibi

Borsayı pazar liderlerinden biri haline getirmek için KuCoin ekibi, kripto para birimleri ve onun temelindeki teknolojiler hakkında kapsamlı bilgiye sahip özel ve deneyimli üyelerden oluşur..

Michael Gam, Daha önce Ant Financial, KF5.com ve MikeCRM’de çalışan bir teknik uzman olan CEO ve Kurucu.

Eric Don, KuCoin’in mevcut COO’su, internet endüstrisinde önde gelen bir kişidir ve ayrıca YOULIN nad KITEME gibi BT kuruluşlarında kıdemli ortak olarak çalışmıştır..

Çekirdek ekip üyelerinin sahip olduğu çeşitli deneyimler ve bilgiler, KuCoin’in geleceği hakkında çok şey anlatır ve bu, tüm potansiyellerini açığa çıkarmanın bir parçasıdır..

kucoin ekibi

KuCoin Değişim İncelemesinin Sonucu

KuCoin değişimi şu anda dünya çapında 200’den fazla aktif kripto para birimi değişim platformunun 29’unda yer alıyor ve CoinMarketCap’in yazdığı sırada belirtildiği gibi günlük işlem hacmi 29,8 milyon doların üzerinde..

Dünya çapında kripto para birimlerinin artan şekilde benimsenmesinin bir sonucu olarak, KuCoin borsasının sıralama tablosunda ilk 20’ye, belki daha da fazlasına yükseldiğini görebiliriz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map