Kontrol Edilecek En İyi 10 Kripto Para Birimi YouTubers

Kripto alanında yeni olmak çok zor olabilir. İyi haber şu ki, yüksek kaliteli bilgileri bulmak zaman zaman sorun yaratabilse de, İnternet bol miktarda yararlı bilgi sağlıyor..

Kripto ile ilgili içerikleri bulabileceğiniz en iyi yerlerden biri, dünyanın en büyük video paylaşım hizmeti olan YouTube’dur. Daha veriye dayalı ve “teknoloji sahibi” bir kişi, bir yatırımcı veya sadece kripto para biriminin genel yönleriyle ilgilenen biri olsanız da, herkes için bir YouTube kanalı var.

Kripto para birimi konusunda ciddiyseniz, kontrol etmeniz gereken en iyi 10 kripto YouTuber’ın bir listesini derledik:

  1. Kripto Zombi

YouTube’daki en ilginç isimlerden birine sahip olmak, Kripto Zombi harika kripto para incelemeleri olan bir kanaldır. Aynı zamanda kripto alanındaki son gelişmelerden haberdar olabileceğiniz bir yerdir. Kanal, ICO sunumlarını, röportajları ve kripto para birimiyle ilgili çeşitli trend konularının her türlü genel tartışmasını içerir..

Kanalın şu anda 32.000 abonesi var, ancak K-DUB’un “akışını” göz önünde bulundurursak, kanal YouTube’daki türünün en popülerlerinden biri haline gelirse şaşırmayın.

2. DataDash

DataDash YouTube’un tartışmasız kripto kralı gibi görünüyor, bu nedenle neredeyse 311.000 kişilik muazzam abone listesi. Kanalın yüzü, genç bir kripto meraklısı ve eski veri analisti olan Nicholas Merten. Kanal, çok çeşitli kripto bilgileri ve genel tavsiyelerin yanı sıra Nicholas’ın çeşitli konularda kendi görüşlerini sunar..

Madeni para incelemeleri, ticaret ipuçları, akış çizelgesi açıklamalarının yanı sıra diğer gelişmiş teknik ayrıntılarla ilgilenen izleyiciler bu kanalı kesinlikle çok bilgilendirici bulacaktır..

Veri Çizgisi

3. Kripto Yatırımcısı

Kripto yatırımları ve pazarın dinamiklerini anlamak ana önceliklerinizse, o zaman Kripto Yatırımcı finans geçmişi olan bilgili bir kişi tarafından yönetildiği için büyük olasılıkla keyif alacağınız bir kanaldır. Kanal, YouTube’daki diğer benzer kanallar kadar aktif değil, bu nedenle, peşinde olduğunuz en son haberleri takip etmekse, bu muhtemelen sizin için değildir.

Kanal içeriğinin çoğu, kripto para birimlerinin ve değer yatırımlarının temel analizi etrafında dönüyor. Kanal ayrıca dolandırıcılıklardan uzak durmanıza yardımcı olacak birçok içeriğe sahiptir..

4. Ivan on Tech

Ivan on Tech İsveçli uluslararası bir blockchain konuşmacısı, eğitimcisi ve etkileyicisi olan Ivan Liljeqvist tarafından yönetilen çok popüler bir YouTube kanalıdır. Yazılım geliştirmede güçlü bir geçmişe sahip olan Ivan, 183.000 abonesinin tamamını kripto alanının tüm önemli teknikleriyle ilgili iyi bilgilendirme eğilimindedir..

Ivan, herkesi eğlendirecek ve saatlerce odaklanmaya yetecek kadar ilgili her türlü haber, hikaye ve hatta kripto alanındaki en önemli insanlardan bazılarıyla röportajlar sunuyor. Kripto alanında yeni başlayan biri veya sert bir kripto uzmanı olsanız da, Ivan on Tech kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yerdir..


Ivan

Kaynak: https://www.ivanontech.com/

5. Doug Polk Kripto

Doug Polk, YouTube’da kripto para birimini eğlenceli hale getirebilecek birkaç kişiden biri. Kripto para konusunda uzman olan profesyonel poker oyuncusu, YouTube’uyla başarıyı yakaladı kanal şu anda 201.000 abonesi olan.

6. Şerbetçi

Kesinlikle kripto alanındaki en karizmatik karakterlerden biri olan Suppoman, kendisini Kripto Süper Kahramanı olarak görüyor. Ve bir YouTube kanalı ve bunu kanıtlamak için yeterli takipçisi (147.000 abone) var.. Suppoman’In tarzı herkes için uygun olmayabilir, ancak yalnızca en son haberler için bir fikir edinmek ve çeşitli kripto para birimlerinin artıları ve eksileri hakkında net bir fikir edinmek istediğinizde kanalı harika..

7. Boks Madenciliği

Michael Gu tarafından yönetilir, Boks madenciliği abonelerine blok zinciri piyasasının günlük analizini sağlamaya güçlü bir şekilde odaklanan çok kullanışlı ve eğitici bir kanaldır. Kanal, hem acemiler hem de uzmanlar tarafından erişilebilen, en alakalı konulardan bazılarını ayrıntılandıran iyi hazırlanmış videolar sunuyor. Kanalın öne çıkan özelliklerinden biri, Michael’ın hem Çin’in kripto alanındaki hem de uluslararası alandaki çeşitli olaylarla ilgili görüşleri..

Bu kanalda alım satımla ilgili ipuçları ve ipuçları bulamazsınız ve kripto piyasasının ne kadar değişken ve öngörülemez olduğunu düşünürsek, bu muhtemelen iyi bir şeydir..

8. Madeni Para Ustalığı

Kripto ticareti, ilgilendiğiniz şeyse, o zaman Sikke Ustalığı YouTube’daki en iyi kanallardan biridir. Kanalın 131.000 abonesi var ve kripto para birimi piyasaları ve çeşitli kripto trendleri hakkında günlük güncellemeler, en son haberler hakkında tartışmalar ve makul piyasa tahminleri sunuyor. Carter Thomas’ın kanalı, ortalama bir tüccarınkinden çok profesyonel yatırımcının ihtiyaçlarına yöneliktir.

9. Crypt0

Crypt0, Reddit tartışmalarından en yeni ve heyecan verici blok zinciri / kripto haberlerine kadar çok çeşitli kripto ile ilgili konuları kapsayan en kapsamlı YouTube kanallarından biridir. Kanalın yüzü, hem kripto para birimlerinin arkasındaki teknolojinin hem de bunların sosyal ve finansal sonuçlarının ve etkilerinin derin bir anlayışını gösteren Omar Bham’dır..

Omar, nişan oranlarının oldukça yüksek olması nedeniyle takipçilerini de çok seviyor. Genellikle yorumlara yanıt verir ve düzenli olarak S’ye ev sahipliği yapar.&Bir seans.

10. Andreas M. Antonopoulos

Andreas M. Antonopoulos, kripto alanında çok fazla tanıtım gerektirmeyen en büyük isimlerden biridir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, uzun süredir Bitcoin evangelisti ve blok zinciri savunucusunun YouTube kanalı, herhangi bir kripto meraklısı için abone olunması gereken bir kanaldır. Onun üstünde kanal, Şu anda 154.000 abonesi olan, Andreas’ın büyüleyici ve ilham verici konuşma ve konuşmalarının yanı sıra çeşitli Q&Bitcoin ve Ethereum ile ilgili olarak.

cz portre 3

Kaynak: https://antonopoulos.com/

Sonuç

Başka iyi Youtuber’lar biliyor musunuz? Gelecek vadeden bazı kanallara ne dersiniz? En sevdiğiniz kişilikleri veya videoları yorumlarda aşağıya bırakın!

fotoğraf nezaketi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map