Genesis Vision (GVT) nedir? Bilmen gereken her şey

Açık ki Genesis Vizyon borsaları, yatırımcıları, tüccarları ve komisyoncuları merkezi olmayan bir platformda birleştiren heyecan verici bir girişimdir. Bu kavram, çeşitli nedenlerle finans piyasasını küresel olarak herkes tarafından erişilebilir kılar. Dahası, Genesis Vision projesi onaylıdır, bu da onu endüstri uzmanları için daha çekici hale getirir.

Genesis Vizyon nedir?

Genesis Vision platformu, borsaları, yatırımcıları, tüccarları ve komisyoncuları tek bir merkezi olmayan ağda bir araya getiriyor. Bu, finans piyasasını farklı nedenlerle küresel olarak herkes için erişilebilir hale getirmeye yardımcı olur. Dahası, Genesis Vision sertifikalıdır ve endüstri uzmanları için en iyi seçimdir.

Genesis Vision’ın ne yaptığını daha fazla açıklamak için platform, yatırımcıların yatırım yöneticilerinden token satın aldıkları yerdir. Geçmiş ticaret performansları, yatırım yöneticilerini yargılar. Başarılı karlı ticaret geçmişine sahip yöneticiler, daha az veya daha kötü ticaret geçmişine sahip yatırımcılardan daha fazla token dağıtabilir..

Bu platform aracılığıyla kullanıcılar, belirli bir komisyoncu veya yönetici ile sınırlandırılmadan bir dizi finansal hizmete erişim sağlayabilirler. İnsanlar, kendi seçtikleri finansal yöneticileri seçme seçeneğine sahiptir.

Genesis Vision Nasıl Çalışır?

Yatırımcılara, yöneticilere ve komisyonculara hitap eden kullanımı kolay bir arayüze sahip olan platform, bir blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve akıllı sözleşmelerle çalıştırılmaktadır..

Platform, kullanıcıların kendilerine uygun yatırım stratejileri oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcıların platformdaki yatırımcılar ve aracılar tarafından sunulan belirli bir stratejiyi seçmesi de mümkündür. Bu stratejiler AI (yapay zeka) tabanlıdır ve zaman içinde çok verimli hale gelmek için geliştirilmektedir..

Ayrıca, her yöneticinin kendi kripto para birimi belirteci olacaktır. Bu tokenler, bu yöneticiler tarafından belirli stratejilere yatırım yapmak isteyenler tarafından satın alınır. Her başarılı strateji için, yatırımcılara verilen token sayısı artar. Bu, geleneksel yatırıma kıyasla benzersiz bir yaklaşımdır, ancak bunun gelecekte pazarı canlandıracağı kesindir..

Genesis Vision Platformunun Özellikleri

Akıllı Sözleşmeler:

Projenin temeli Ethereum Akıllı Sözleşmeler üzerine inşa edilmiştir. Bu sözleşmeler, madeni para sahipleri arasında kar dağıtımı yapmak, yönetici paraları çıkarmak, yönetici hesapları oluşturmak, brokerleri ve yatırımcıları, borsaları ve çok daha fazlasını kaydetmek için yürütülür..

Yöneticilerin kripto para birimlerinin dahili değişimi:

Genesis Vision platformunun bu özelliği, yatırımcıların yöneticilerin paralarını satın almasına veya satmasına olanak tanır. Yöneticiler, seviyelerine bağlı olarak yatırımcılara satacakları sınırlı miktarda paraya sahip olacaklar. Bu madeni paralar ilk başta sadece yöneticilerden sabit bir fiyatla satın alınabilir. Daha sonra, iç borsa aracılığıyla yatırımcılar arasında alınıp satılabilirler ve yatırımcılara yöneticilerin sahip olduğu paralar için fiyatlarını belirleme hakkı verir..


Ticaret platformlarıyla entegrasyon:

Bir komisyoncunun Genesis Vision ağının bir parçası olması için, bir komisyoncunun ticaret platformu için bir entegrasyon eklentisi kurması gerekir. Bu eklenti, akıllı sözleşmeler ve Ethereum Broker’ın cüzdanı ile etkileşimde bulunmak, yöneticinin işlem hesabına para aktarmak ve ayrıca yöneticinin işlemlerini almak ve gerçek zamanlı olarak IPFS’ye yazmak için blockchain ve broker ticaret platformu arasında bir bağlayıcıdır..

İstemci Uygulamaları:

Kullanıcılar, kullanımı kolay bir mobil ve web uygulama arayüzü aracılığıyla Genesis Vision platformuyla etkileşime girebilir. Uygulama, yatırımcıların ve yöneticilerin, bir yönetici listesini görüntüleme, yöneticilerin paralarını takas etme, yönetici portföylerine yatırım yapma ve yöneticilerin ticaret geçmişini görüntüleme gibi farklı eylemler gerçekleştirmesine izin verecektir.

Genesis Vision Jetonu

Genesis Vision platformu için Native Token, GVT (Genesis Vision Jetonu), bu bir ERC20 belirtecidir. GVT, yatırım operasyonları, kar dağıtımları, platformdaki dahili borsada işlem gören yöneticilerin jetonu için kullanılacaktır..

Tüm belirteçler, Token Satış süresi. Oluşturulan jeton sayısı sınırlıdır ve jetonun gelecekteki tedariki teknik olarak imkansızdır. Satılmamış jetonlar, Token Satışının sonunda yakıldı.

Ethereum blok zinciri tabanlı jeton, yaygın olarak dağıtılan bir standarda karşılık gelir ve jeton sahiplerinin mevcut uygulamalarını kullanarak bunları verimli bir şekilde depolamasına ve yönetmesine izin verir. Ethereum cüzdanlar.

GVT belirteçleri kripto para borsalarında da alınıp satılacaktı.

Genesis Vision Token (GVT) Nereden Satın Alınır?

2017 yılının sonlarına doğru kripto para borsalarında listelenen GVT tokenleri, yazı yazarken olduğu gibi üç borsada diğer kripto para birimleri ile takas edilebiliyor. GVT jetonlarını şuradan satın alabilirsiniz: Binance, KuCoin, ve HitBTC borsalar.

Genesis Vision Jetonları (GVT) yalnızca Bitcoins (BTC) ve Ethereum (ETH) kripto para birimleri ile değiştirilebilir.

Öte yandan, CoinSwitch platform, 20’den fazla kripto para birimini GVT jetonları için takas etmenize olanak tanır.

GVT jetonlarını saklamak için en iyi cüzdanlar

GVT, ERC20 belirteci olmak, herhangi biriyle uyumlu olduğu anlamına gelir. Ethereum Standart Cüzdan.

Token sahipleri, GVT jetonlarını aşağıdaki gibi donanım cüzdanlarında güvenli bir şekilde saklayabilir Trezor veya Defter cüzdanlar.

Gibi başka yazılım cüzdanı seçenekleri de var. MyEtherWallet, MetaMask, Sis, Parite, ve Güven Ethereum cüzdanlar.

GVT Fiyat Analizi

Genesis Vizyon kripto para piyasasının değişken doğası göz önüne alındığında, borsalarda listelenmesinden bu yana oldukça etkileyici. Doğru söylemek doğru GVT sadece dört aydır piyasada bulunan ve 4.000.000 GVT dolaşımdaki arz.

Platformun sunduğu çözümle, daha önce finansal aracılarla sorunları olan daha birçok yatırımcının Genesis Vision platformunda potansiyel yatırımcılar olması ve bu nedenle piyasayı GVT token talebinde bir artış görmesi ve insanların tanışması bekleniyor. Genesis Vision platformu.

Şu anda 146. sıradan 102. sırada yer alan jeton, bugün itibariyle 25.21 dolar olan fiyatında bir potansiyel göstererek talep edildi. Platformun potansiyeli, yalnızca Şubat 2018’de yüzde yüzün üzerinde yükselen kripto para biriminin değerine de eklendi..

Çoğu token ile olduğu gibi, GVT dalgalıydı ve Aralık 2017’de bir zamanlar 42.92 $ ‘a ve en düşük noktası 5.57 $’ a ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı görüldü. Bununla birlikte, kripto para biriminin piyasa değeri şu şekildedir: 93.951.774 ABD Doları (ABD Doları).

Gelecek planları

Genesis Vision projesi Halen ilk aşamalarda ve ekip, blok zinciri platformlarının alfa sürümünü geliştirmek için çalışıyor. MetaTrader 3 ve 4’ü Genesis Vision projesiyle entegre etme planı da var.

2019 yılında, borsa entegrasyonunun tamamlanacağı Genesis Vision platformunun resmi sürümü yayınlanmalıdır..

Genesis Vizyon Projesinin Arkasındaki Ekip

Ruslan Kamenskiy, CEO Genesis Vision, yedi yılı aşkın deneyime sahip bir finansal yazılım geliştiricisidir.

Dmitry Nazarov, Genesis Vision’ın kurucu ortağı, aynı zamanda çeşitli uluslararası finans kuruluşlarında altı yılı aşkın deneyime sahip bir yazılım geliştiricisidir..

Ekibin diğer önemli üyeleri şunları içerir:

Alexey Kutsenko, Fintech şirketi sekiz yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve müşteri olarak 300’den fazla komisyoncu bulunan Tools For Brokers CEO’su.

Vlad Roskov, Sistemin güvenliğinden sorumlu rekabetçi bir bilgisayar korsanı.

Casimir Compaore, on yıldan fazla deneyime sahip kıdemli bir yazılım mühendisi.

Sonuç

Genesis Trading platformu, ticaret platformlarından bağımsız olarak finans dünyasındaki tüm tarafları bir araya getirecektir. Yatırım uzmanları, elde edilen tutarlı karlara göre masanın en üstüne yükselebilir ve bu onlara daha fazla kazanma fırsatı verir. Kripto para birimlerini çıkaran yöneticilerle, yatırımcılar onları yöneticinin ticaret faaliyetine katılmak için satın alır..

Genesis Vision projesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. resmi internet sitesi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map