Cryptocurrency’in Gizli Taşları # 1

Yıllar önce çok ucuzken belirli sanal para birimini satın almasını, şimdiye kadar elinde tutmuş olsaydı milyarlarca dolar değerinde olacağını iddia eden birini duydunuz mu? Pekala, çok geç değil çünkü bugün herkese açık olan aynı fırsatlar var, bundan yararlanmak istiyorsanız ya da bazılarının bugün yaptığı gibi hayatın ilerleyen dönemlerinde aynı açıklamaları yapmak istiyorsanız artık sizin elinizde..

Bir projenin gizli potansiyellerini keşfetmek, çok değerli olabileceğini düşündüğünüz bir proje için öngörü sahibi olmakla ilgilidir. Bir proje ne kadar değerli olursa, insanların projeye yatırım yapıp yapmayacağını belirler..

Bu gizli mücevherlerden biri, Yüksek Performanslı Blockchain projesidir. Proje kimseye zar zor biliniyor. İşte ne hakkında olduğuna kısa bir bakış.

Yüksek Performanslı Blok Zinciri (HPB) Nedir ve Nasıl Çalışır??

EOS gibi bu platform, paralel işlemeyi kullanan yüksek güçlü bir blockchain platformudur. Bunun ötesinde, HBP daha iyi performans için hızlandırıcı donanım çipleri de kullanıyor olacaktı..

Bu yenilikçi proje türünün tek örneğidir ve kullanım kolaylığını ve veri aktarımı ve erişilebilirliğini büyük ölçüde artıracağını iddia ettikleri yazılım ve hızlandırılmış donanımı entegre eden dünyadaki ilk şirket olacaktır. Bu açık kaynaklı proje, her saniye milyonlarca işlem yapacak şekilde ölçeklenebilir.

Yüksek Performanslı Blockchain projesi, muazzam miktarda veriyle uğraşan Tencent, Baidu ve Alibaba gibi platformlara ve endüstrilere hizmet edecek. Ayrıca, Nesnelerin İnternetini ve tedarik zinciri, tıp, hükümet ve finans endüstrileri gibi diğer sektörleri de hedefler..

HBP Jetonu

HBP belirteci arz 100 milyondur. Diğer kripto para birimlerinin aksine, örneğin madenciliği yapılan Bitcoin, aksi takdirde hcnode olarak bilinen yüksek katkılı bir düğüm aracılığıyla blok üretimi yapılır..

Hcnode’a katkıda bulunanların bir parçası olmak için, BOE donanım hızlandırma motorunu benimsemeli, HPB belirteçlerinde belirli bir miktar tutmalı ve ayrıca tüm sistem için ağ bant genişliğine katkıda bulunmalısınız..

2018’in ikinci çeyreği için planlanan MainNet’in lansmanından sonra, blokları oluşturan hcnode, sistem tarafından verilen ödül olarak otomatik olarak HPB coinleri alacak..

Takım Hakkında

Wang Xiao Ming, ilk aşamalarından itibaren blockchain teknolojisi yeniliklerine giren bu olağanüstü projenin kurucusudur. Başlangıcından beri NEO’nun bir parçası ve diğer üyeler Intel, Huawei ve diğer Çin kurumları gibi diğer teknoloji şirketlerinden önemli kişiler..


Danışmanlar arasında bazı önemli isimler Dongfang Fuhua Fonu şirketinin başkanı ZHEN CHEN, Nobel ödüllü ekibin üyesi ZONGRU WAN ve UnionPay Smart’ın başkanı KAI LONG’dur. Öte yandan, yatırımcılar arasında büyük bir Çin yatırımı olan TimeStamp Capital, OKcoin’in kurucusu Lei Zhen ve diğer birçok insan var..

HPB Ortaklıkları

Kurucunun NEO blockchain ile bağlantısı olduğu için, onlarla yakın bir şekilde çalışabildi. HPB, NEO-VM’yi (NEO Sanal Makinesi) destekleyen ilk projedir. HPB ayrıca, yerel işlem verilerinin% 80’inden fazlasına hizmet veren ve her yıl 12,5 Trilyon dolar ciroya sahip devasa bir Asya şirketi olan UnionPay’den (Mastercard ve Visa’nın toplamından daha büyük) destek aldı. Bu, kripto para birimindeki en önemli ortaklıklardan biri gibi görünüyor. Hepsi bu değil; ayrıca, hatta henüz duyurulmamış çok sayıda ortaklık anlaşması var.

Geliştirme Planları

Yüksek Performanslı Blok Zinciri birkaç aşamadan geçerek gelişti. Proje, yılın ilk çeyreğinde başlatılan iyi işleyen bir TestNet platformuna sahip olsa da, MainNet’in alfa sürümünün Q2, 2018 için planlanması planlanıyor..

Ekip ayrıca platformu daha iyi hale getirmek için çalışacak ve nihayet 2019’da bir ara son sürümü görmeliyiz..

Yüksek Performanslı Blockchain (HPB) Jetonlarını Nereden Satın Alabilirim?

HPB jetonları, birkaç borsada, yani BiBox, Bit-Z, Kucoin, ve Allcoin Cryptocurrency Borsaları. Token, BTC, ETH, BIX ve USDT kripto para birimleri ile takas edilebilir.

Sonuç

HPB projesinin en önemli amaçlarından biri, şu anda blok zinciri ve ilgili teknolojileri aşamalandıran para birimi zorluklarının üstesinden gelmektir. Ayrıca, özellikle yüksek yükleme süreleri ve büyük olaylar sırasında yüksek işlem ücretleri ve özellikle de merkezi olmayan uygulamalar geliştirmenin zorluğu.

Hiç şüphe yok ki proje uzun bir yol kat edecek ve hala erken aşamalarında. Yine de, herhangi bir projeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız ve kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere yatırım yapmamanız tavsiye edilir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map