Cryptocurrency Hukuk Firmaları Listesi

Kripto para birimleri ve bunların altında yatan teknolojiler gittikçe daha popüler hale geldikçe, onları etkileyen yasal yapıları tanımlama ve anlama ihtiyacı da büyük olasılıkla bir artış görecek..

İyi bir hukuk firması, bir işletmenin uzmanlık alanı ne olursa olsun önemlidir, öyleyse neden blockchain / cryptocurrency projeleri farklı olsun? Sonuçta, kripto para birimleri etrafındaki belirsiz düzenleyici ortamda gezinmek biraz zor olabilir..

Bu, sözde kripto hukuku firmaları veya kripto avukatlarının devreye girdiği yerdir. Bununla birlikte, blockchain endüstrisinde yeterli deneyime sahip nitelikli bir hukuk firması bulmak, parkta yürüyüşe çıkmak olmayabilir. Bu nedenle, piyasadaki en iyi kripto hukuk şirketlerinden bazılarıyla bir liste oluşturduk:

Kripto Avukatları

2018’de kuruldu, Kripto Avukatları okuyucuların aşina olacağı birçok projeyle kripto para birimi alanında etkileyici bir müşteri listesine sahiptir. Ekip, projelere ve kripto sahiplerine yeni bir dizi yasal soruyu yönlendirmelerine yardımcı olmak için şirketi oluşturan iki deneyimli davacıdan oluşuyor.

California, San Diego’da bulunan Crypto Lawyers web sitesi, davalardan vergi stratejisi ve hazırlığına kadar sağlanan hukuki hizmetleri listeler..

MME

MME en popüler kripto hukuk firmalarından biridir ve yüksek nitelikli danışmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. İsviçre merkezli şirket, Tezos’un yerden kalkmasına (en büyük ICO bağış toplama etkinliği) ve Ethereum ve Bancor gibi büyük isimlere yardım etmesiyle ünlüdür. Firmanın ortakları, müşterilere tüm yasal konularda yardımcı olur ve hukuk, vergi ve uyumluluk konularında uzmanlaşır..

Bryan Cave Leighton Paisner

Bryan Cave Leighton Paisner sanal para birimlerinin tüm düzenleyici yönleri hakkında kapsamlı bilgiye sahip bir hukuk firmasıdır. Daha kesin olmak gerekirse, firma mevcut düzenlemelerin nasıl uygulandığına ve yenilerinin dijital para işine girmek isteyen yeni firmaları potansiyel olarak nasıl etkileyeceğine odaklanıyor..

Hukuk firması için bir başka güçlü odak noktası, dijital para birimleri ile SEC ve diğer ABD düzenleyici kurumları arasındaki ilişkidir. Şirket, ürün ve sistem tasarımı, eyalet ve federal lisanslama ve düzenlenmiş finansal kurumlarla stratejik ilişki için düzenleyici tavsiyeler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır..

Crypto Lawyers Corporation

2017 yılında kuruldu, Crypto Lawyers Corporation kripto para birimleri, blok zinciri teknolojisi ve ilk madeni para tekliflerinde uzmanlaşmış California merkezli bir hukuk firmasıdır. Şirket, kripto para birimiyle ilgili tüm konularda yasal riski en aza indirerek, müşterileri için ilgili yasal çözümler sunmakla ilgilidir..

En iyi hizmetlerinden bazıları arasında ICO’lar için yasal strateji, kurumsal yapı, yargı yetkisi ve tescil, ICO projelerinin yasal denetimi, düzenleyici danışmanlık, token satış belgeleri ve düzenleme D dosyaları bulunur..

Dentons

Dentons dünyanın en büyük hukuk firması ve uluslararası bir devdir. Global Legal Blockchain Konsorsiyumu GLBC’ye katılan ilk Kanadalı hukuk firmasıdır. Dentos, etkileyici yetenekli ve bilgili danışmanlardan oluşan ekibi tarafından desteklenen çok sayıda birinci sınıf hukuk hizmeti sunmaktadır..

Temel hizmetlerinden bazıları arasında ICO ve belirteç oluşturma olayları, komisyoncu-satıcı ve borsa düzenlemesi, KYC ve AML prosedürleri, menkul kıymetler, emtialar ve cezai yaptırımlar, vergilendirme analizi ve gizlilik ve veri güvenliği bulunur.

Dentos

Kaynak: www.dentons.com

Perkins Coie

Perkins Coie kripto alanına dahil olan ilk hukuk firmalarından biridir ve müşterilere Bitcoin kullanımı ve varlık belirteçlerinin yasallığı gibi temel yasal konularda danışmanlık yapmaktadır. Hukuk bürosu, küçük girişimlerden Fortune 50 şirketlerine kadar etkileyici bir müşteri listesine sahiptir..

Firma, para aktarım lisansı, para hizmetleri iş uyumu, AML ve siber güvenlik programları, merkezi olmayan defter teknolojisi, ticari operasyonlar, kurumsal oluşum, gizlilik ve veri güvenliğinin yanı sıra menkul kıymetler ve emtialar konusunda uzmanlaşmıştır..

Njord Hukuk Bürosu

Özünde bir İskandinav şirketi olan, ancak uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Njord Hukuk Bürosu İskandinav ve Baltık Denizi bölgelerinde bu tipin en önde gelen firmalarından biridir. Litvanya, Letonya, Estonya, Danimarka ve Almanya’da ofisleri vardır ve etkileyici bir dizi hukuki hizmet sunar..

Firma, blok zinciri ve kripto para birimi yasal konularının yanı sıra bankacılık ve finans hukuku hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Temel hizmetlerinden bazıları arasında finansal hizmetler düzenlemesi, P2P borcu, öz sermaye finansmanı, kitle fonlaması ve yatırım, kripto ve token satış alanlarında vergi ve KDV danışmanlığı, sermaye piyasası düzenlemeleri ve fikri mülkiyet koruması bulunmaktadır..

Rimon Hukuku

Rimon Hukuku şirketler hukuku, davalar, finansal hizmetler, özel müşteri hizmetleri, fikri mülkiyet, vergi hukuku ile kripto ve blok zinciri konularında uzmanlaşmış ABD ve İsrail merkezli bir hukuk firmasıdır..

Firmanın temel hizmetleri; finansal düzenleme, fikri mülkiyet, KYC ve AML, dijital ve mobil ödeme sistemleri, banka kiralama ve aynı zamanda kripto ile ilgili tüm yasal sorunları çözmektir..

rimon

Kaynak: rimonlaw.com

Royse Hukuku

Royse Hukuku Silikon Vadisi, San Francisco, Santa Monica, Orange County ve Pekin, Çin’de ofisleri bulunan uluslararası bir hukuk firmasıdır. Ana uzmanlığı, ICO’ların planlanması, yapılandırılması ve uygulanmasına yardımcı olmaktır. Firmanın yetenekli danışmanları ayrıca vergi işi ve diğer kurumsal konularla ilgili genel tavsiyelerin yanı sıra teknik inceleme ve analiz, vergi planlaması, yabancı danışman ve KYC / AML sağlar..

Ogier Hukuku

Ogier Hukuku dünya çapında çeşitli yargı bölgelerine hukuki hizmetler sunan ödüllü bir hukuk bürosudur. Bankacılık ve finans, kurumsal ve ticari, uyuşmazlık çözümü ve yatırım fonları gibi alanlarda zorlayıcı hukuk hizmetleri sunduğu ABD, Avrupa ve Japonya’da ofisleri vardır..

Şirket çoğunlukla denizaşırı yapı kullanan şirketlere yönelik olsa da, hizmetleri, yatırım stratejileri ve kripto para birimleri, blok zinciri teknolojisi ve dijital varlıkları içeren diğer fırsatları uygulayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır..

Frost Brown Todd LLC

Frost Brown Todd LLC Dijital Ticaret Odası Avukatlar Komitesi üyesidir ve yalnızca blockchain ve kripto müşterileri için özel bir ekibe sahiptir. Şirketin başlıca hizmetleri, yasal ve mevzuata uygunluk danışmanlığı, dava desteği ve ticari işlem yardımıdır..

don kahverengi

Kaynak: www.frostbrowntodd.com

Son sözler

Doğru hukuk firmasını seçmek, herhangi bir ciddi kripto veya blok zinciri ile ilgili iş için çok önemli bir adımdır. Aşağıda listelenen firmaların bu alanda köklü isimleri vardır ve vergi, KDV, p2p kredisi ve diğer yasal düzenlemelere ilişkin gerekli tüm bilgileri edinmenize yardımcı olabilir. Ayrıca kendi ICO’larınızı başlatmanıza ve büyük kripto borsaları için lisans başvurusunda bulunmanıza yardımcı olabilirler..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map