BitMix Kullanarak Cryptocurrency Pazarında Anonimliğinizi Geliştirin

Uzun süredir kripto para birimleri ile uğraşıyoruz. Çoğumuz dijital para birimlerinin çok yararlı olduğunu bilsek de, bazı kullanıcılar bunların da anonim olduğunu düşünüyor. Yine de bu, bireylerin sahip olduğu çok yanlış bir kavramdır..

Sanal para birimleri anonim değildir. Aslında, borsalar, hükümetler, bilgisayar korsanları ve hırsızlar, dijital varlıkları işlerken bilgilerinizi çıkarabilirler. Bu nedenle, alanda daha iyi anonimlik özelliklerine sahip olmak çok önemlidir..

BitMix kripto kullanıcılarına para transferi yapmak ve piyasadaki fonlarını kullanmak için ihtiyaç duydukları gizliliği sağlamayı amaçlayan çözümlerden biridir..

Cryptocurrency Piyasa Anonimliği Sorunları

Daha önce de belirtildiği gibi, birçok kullanıcı dijital varlıkları işlemenin anonim olarak yapılabileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, çeşitli suç grupları, kullanıcılardan değerli ve özel veriler elde ederek ana Bitcoin (BTC) veya Litecoin (LTC) cüzdanlarınızın hangisi olduğunu bilmelerini sağladı..

Borsalar, adresler, isimler, IP’ler, yerelleştirme, mali bilgiler ve daha fazlası gibi kullanıcılardan veri toplar. Bu nedenle, borsalar, kullanıcıların paralarını – sıcak cüzdanlarda tutuyorlarsa – aynı zamanda özel verileri de açığa çıkarabilir..

Bu özel bilgiler çıkarılabilir ve daha sonra saldırıya uğrayabilecek, saldırıya uğrayabilecek veya tehdit edilebilecek kurbanları hedef almak için kullanılabilir. Böyle bir durumda, bu kullanıcı kesinlikle sanal para birimlerinin anonim olmadığını anlayacaktır..

Ayrıca hükümetler, suçluları tespit etmek için blockchain analizleri yapan Chainalysis gibi firmalarla temasa geçti. Bu, yasadışı tüccarları yakalamak için çok yararlı olsa da, normal tüccarları araştırmak için de kullanılır..

BitMix ile Anonimliğin Artırılması

BitMix, en çok popüler ve kullanılmış Bitcoin karıştırıcıları kripto para piyasasında bu soruna çok iyi bir çözüm var. BitMix, kripto kullanıcılarını gizliliklerine dikkat etmeleri için korur. Bu, bilgisayar korsanları tarafından saldırıya uğrama olasılığını azaltacaktır..

Aslında, sanal para birimleri kullanarak yemeğinizi satın aldığınızda saldırganlar özel bilgilerinizi alamazlar. Sahip olduğunuz transferler ve fonlarla ilgili tüm bilgiler halka açık blok zincirlerinde saklanır..

BitMix, dijital varlıklarını kullanırken gelişmiş gizliliğe sahip olması gerekenlere çözümler sunan, kullanımı çok kolay bir hizmettir. BitMix, herhangi bir bölgeden herhangi bir kişiyi dışlamamak için çok çeşitli dillerde destek sunar.

Şu anda desteklenen diller şunlardır: İngilizce, Rusça, Hintçe, Portekizce, Çince, Korece, Endonezce, Almanca, Felemenkçe ve Lehçe. Gelecekte, BitMix’e yeni diller eklenebilir.

Bitcoin, piyasadaki en popüler kripto para birimi olmasına rağmen, BitMix, özel verilerinin korunmasını isteyen diğer sanal para birimlerinin kullanıcıları olduğunu da hesaba katar. Bu yüzden Bitcoin, Dash (DASH) ve Litecoin (LTC) için destek sunuyorlar..

BitMix’in Clearnet, Tor ve NoJS (JavaScript olmadan) için destek sunduğunu da belirtmekte fayda var. Bu, çok çeşitli platformlarla çalışan en titiz ve sofistike kullanıcılar için özellikle yararlıdır..


Şu anda, karıştırma için minimum miktar 0.005 BTC veya 0.015 LTC’dir ve bunlar şu anda sırasıyla 46 $ ve 1.04 $ değerindedir. Bu, kullanıcıların büyük miktarlarda sanal para birimlerini yönetmelerine gerek olmadığı, ancak yalnızca birkaç dolar göndererek verilerini ve gizliliklerini zaten koruyabilecekleri anlamına gelir..

Daha Fazla Anonim Olmak

BitMix Bitcoin blender, alandaki en yüksek standartlarla çalışan bir hizmettir. Bu nedenle tüm transferler anında işlenir ve jetonlar ağ tarafından onaylandıktan sonra seçtiğiniz adrese alınır. Alıcı, bilgisayar korsanları veya suçlular tarafından hedef alınmaktan kaçınarak fonları tamamen temizleyecektir..

Gizliliği daha da fazla korumak ve kripto kullanıcılarına son teknoloji anonimlik sunmak için BitMix, sabit sürücü şifrelemesini kullanır ve hiçbir zaman günlük kaydetmez. Tüm girişler 72 saat sonra veya sipariş sayfasındaki bir talep ile anında kaldırılır..

Kullanıcılar ayrıca, saldırganların yapılan transferleri keşfetme şansını azaltmak için ödedikleri ücreti seçebilecekler. Bir saldırgan hizmet ücretini biliyorsa, blok zincirini kolayca analiz edebilir ve kullanıcı tarafından aktarılan tam tutarı alabilir..

BitMix Bitcoin karıştırıcısını kullanan kişiler, rezervlere gönderdikleri önceki paraların hiçbirini asla almamalarını sağlayacak benzersiz bir kod da alacaklar. Bu, kullanıcıların fonlarını işlerken kripto para piyasasında tamamen anonim kalmasını sağlayacaktır..

Daha zorlayıcı tüccarlar ve bireyler için, randomize seçeneği iyi bir araç olacaktır. Aslında, sadece 0.1 BTC veya 1 LTC göndererek, kullanıcılar hedef adrese birden fazla işlem alma olanağına sahip olacaklar. Bu, kullanıcıların anonimliğini ve mahremiyetini korumak için çok kullanışlıdır çünkü blok zinciri analizörlerinin işlemlerin nasıl davrandığını anlamasını çok daha zor hale getirir..

Bu Bitcoin karıştırma hizmeti ayrıca size manuel ve otomatik ayarlama ayarları sağlayacaktır. Bu, fonlarınızı karıştırırken maksimum performans elde etmenize yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, bu Bitcoin karıştırıcısı, müşterilere davet edilen bir kullanıcı tarafından yapılan her işlem için anında ödeme sağladıkları bir ortak programı da sunacak..

BitMix tarafından üretilen tüm adreslerin, şirketin sunucusu tarafından gerçek ve rastgele oluşturulduğu dijital olarak doğrulanır..

Son olarak, müşterilerin fonlarını işleyen kripto projeleri için, kullanıcıların paralarını temizlemelerine, özel verilerini korumalarına ve en sevdikleri dijital varlıkları kullanırken anonim kalmalarına yardımcı olmayı çok kolaylaştıran bir API sağlarlar..

Sonuç

Bu yazıda, sunduğu çözümleri kullanmanın temel faydalarını sizlerle paylaştık. BitMix ve kripto pazarında anonimliğin iyileştirilmesi için nasıl çok yararlı olabilecekleri.

Paranızı bu Bitcoin blender ile işleyerek, işlem yaptığınız fonların özel olduğundan kesinlikle emin olacaksınız. Üstelik işlem yapacağınız zaman, özel verilerinizin bilgisayar korsanlarına veya suçlulara karşı korunduğunu bileceksiniz..

Bu Bitcoin karıştırma hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şirketin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Ana sayfa: https://bitmix.biz/en

NoJS: https://bitmix.biz/en/nojs

TOR (Önerilen): http://bitmixbizymuphkc.onion

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map