Binance’te Tron (TRX) Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Ocak 2018’in başında Tron, yaklaşık 5 milyar dolarlık 24 saatlik ticaret hacmiyle 16 milyar doları aşan bir piyasa değerine sahipti. Tron, 2018 ayı piyasasına dalmış olsa da, pek çok kişinin heyecan duyduğu bir platform olmaya devam ediyor. Aşağıda yeni başlayanlar veya her türden tüccarlar için TRON TRX’in Binance.

TRX jetonunu ERC20 standardından kendi ana ağlarında yerel bir jetona geçiren Tron güç kazanıyor ve TRX jetonu giderek daha fazla değişim listesi elde etmek istiyor..

Tron nedir?

Blok zinciri için temel fikirlerden biri, kontrol edilemeyen, kısıtlanamayan veya sansürlenemeyen bir alternatif olan “ücretsiz internet” olmaktır. Tron aslında bu.

Platform, merkezi olmayan bir içerik dağıtım sistemi olarak inşa edildi. Şu anda internetin Facebook, Google ve Amazon gibi devler tarafından kontrol edildiği yerlerde, Tron veri ve içeriğin kullanıcılar tarafından kontrol edildiği bir internet yaratmak istiyor. Kurumsal çıkarları olan üçüncü şahıslar tarafından değil. Sistem ayrıca, dijital varlıkların çevrimiçi olarak kullanılması ve dağıtılmasının yolunu açacak ve bu, TRX tokeninin değerini elde ettiği yerdir..

Projenin geliştirme yol haritası planlandığı gibi gelirse, TRX 2019 ve sonrasında iyi bir büyüme görebilir. Öyleyse, ilk jetonlarınızı nasıl alabileceğinizi görelim ve Tron ekosistemine yatırım yapmaya başlayalım.

Adım 1: Tron satın almak için Binance’de bir hesap açın

Bu noktada, birkaç önemli borsa veya Fiat ağ geçidi, TRX’i Fiat ile (USD, EUR, JPY vb.) Satın alma olanağı ekledi. Bu kılavuz size Binance’te BTC veya ETH ile TRX’i nasıl satın alacağınızı gösterecek.

Henüz yapmadıysanız, ilk adım Binance’te bir hesap oluşturmaktır. Süreç hızlı ve kolay olmalı ve hesap oluşturma neredeyse dünyanın her yerindeki kullanıcılara açık olmalıdır..

binance yazmacı 1

2. Adım: Hesabınızı doğrulayın

Ticarete başlamadan önce birkaç doğrulama belgesi göndermeniz gerekecektir. Binance’in büyük bir operasyonu var, bu nedenle doğrulama genellikle çok hızlı bir şekilde tamamlanır, ancak bazı durumlarda biraz zaman alabilir..

Ek olarak, hesabınızda 2-Faktörlü Kimlik Doğrulama gibi güvenlik önlemleri ayarlamak için bu fırsatı değerlendirin.

3. Adım: Binance hesabınıza BTC veya ETH gönderin

Hesabınız kurulup çalışmaya başladığında, Binance cüzdanınıza BTC veya ETH göndermeniz gerekecek.


Binance’e para yatırmak için site başlığına gidin ve “Fonlar” ı ve ardından “Mevduatlar” ı seçin.

mevduat binansı 2

Açılır menüden yatırmak istediğiniz parayı seçin. Artık paralarınızı gönderebileceğiniz bir cüzdan adresiniz olacak. Yalnızca seçilen parayı bu adrese gönderdiğinizden emin olun (yani BTC’yi BTC cüzdanına veya ETH’yi ETH cüzdanına). Buraya gönderilen diğer herhangi bir bozuk para türü kaybolabilir.

4. Adım: Onaylanmasını bekleyin

İşleminiz genellikle çok hızlı bir şekilde tamamlanacaktır, ancak o andaki ağ yüküne bağlı olarak biraz zaman alabilir..

Devam etmeden önce Binance her şeyin başarıyla tamamlandığını onaylayana kadar bekleyin.

Adım 5: BTC veya ETH çiftini bulun ve seçin

Binance hesabınıza başarıyla BTC veya ETH eklediğinizde, sitenin değişim bölümüne geçme zamanı gelmiştir. Buraya ulaşmak için, başlığa gidin ve “Exchange” i ve ardından “Temel” i seçin.

Şimdi sayfanın sağ tarafına gidin ve daha önce yatırdığınız parayı seçin. Arama kutusunda “TRX” i arayın ve ortaya çıkan çifti tıklayın (TRX / BTC veya TRX / ETH).

trx binance 1

İsteğe bağlı: Doğru zamanda satın almak için Binance’in gelişmiş araçlarını kullanın

Binance, alım satım işlemlerinizi bilgilendirmeye yardımcı olacak birçok araç ve veri sunar. Buna gerçek zamanlı fiyat grafikleri, fiyat ve sipariş geçmişi ve limit emirleri dahildir.

Limit emirleri, TRX satın almak istediğiniz fiyatı (BTC / ETH ile ilişkili olarak) ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Fiyatı bu noktaya ulaştığında, Binance otomatik olarak işleminizi gerçekleştirecektir (satın al veya sat).

Adım 6: Satın alınacak TRX miktarını seçin

Fiyat grafiklerinin hemen altındaki kutuya gidin. Satın almak istediğiniz TRX miktarını ve satın almak istediğiniz fiyatı girin. Alternatif olarak, mevcut fiyattan satın almak için “Pazar” sekmesini seçin (bu, yeni başlayan / acemi tüccarlar için önerilir).

trx binance 2

Adım 7: Tron TRX Satın Alın!

Yeşil “TRX Satın Al” düğmesine basın, işte bitirdiniz! Tebrikler! Tron satın alma adımlarını tamamladınız,

8. Adım: Madeni paralarınızı güvenli bir Tron cüzdanına taşıyın

Alım satım yapmadığınız zamanlarda paralarınızı borsadan uzak tutmak kriptoda her zaman iyi bir fikirdir. Bu, borsanın güvenlik önlemlerine güvenmek yerine, paranızın güvenliği üzerinde tam kontrole sahip olmanız içindir..

Bunu yapmak için TRX’i destekleyen bir cüzdana ihtiyacınız olacak. Tron’da resmi cüzdanların listesi var İşte, Tron topluluğu tarafından sağlanmıştır. Bunlar şunları içerir: Atomik ve Çıkış Masaüstü için bir dizi farklı para birimini destekleyen cüzdanların yanı sıra Satowallet Android ve iOS için.

Alternatif olarak, en yüksek düzeyde güvenlik için, aşağıdaki gibi bir donanım cüzdanına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ledger Nano S.

Bir cüzdan seçip kurduğunuzda, coinlerinizi Binance’ten çekin. Site başlığına gidin ve “Para” ve ardından “Para Çekme” yi seçin. Tron satın almak için açılır menüden TRX’i seçin.

trx binance 3

Adresi TRX cüzdanınızdan ve kaç jeton çekmek istediğinizi girin. Adresin doğru olup olmadığını iki kez kontrol edin ve Gönder’e basın.

İşleminiz tamamlandıktan sonra, paralarınız TRX cüzdanınızda görünmelidir..

Tron’u Satın Almadan Önce Daha Fazla Bilgi Edinin

TRON hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tron’un işlemlerinin diğer büyük paraları nasıl geçtiğini ayrıntılı makalemizde okuyun. Tron fiyatının bu yılın başlarında büyük bir ortaklık söylentisiyle nasıl artırıldığını da okuyabilirsiniz..

Tron’a yatırım yapmakla ilgileniyor musunuz? Tron fiyat tahmini makalemizle ve analistimizin Tron Teknik Analizimizdeki TRX ticareti hakkındaki okumasıyla başlamak isteyeceksiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map