Binance’te EOS Token Nasıl Satın Alınır

EOS, şu anda yaklaşık 5 milyar dolar değerinde toplam token arzıyla, piyasa değeri açısından dünyanın altıncı en büyük madeni parasıdır. Ana akımda blok zinciri ve merkezi olmayan uygulamaların kullanımı arttıkça, EOS madeni para değeri kolayca daha da yükselebilir. Madeni para, 21 $ ‘ı kısaca geçtiği Nisan 2018’de piyasa liderlerini zaten tehdit etti. Daha fazla analiz için UseTheBitcoin EOS fiyat tahmini makalesini okuyabilirsiniz..

Popülerde EOS jetonlarının nasıl satın alınacağına dair bir rehber için okumaya devam edin Binance değiş tokuş.

EOS nedir?

Block.one şirketi tarafından oluşturulan EOS, Ethereum’a çok benzer bir platformdur. Akıllı bir sözleşme platformu olarak, her türden kullanıcı EOS ağında blok zinciri uygulamaları oluşturabilir. Amaç, Ethereum ağından daha esnek ve ölçeklenebilir olmaktır..

EOS’un şimdiye kadarki ayırt edici özelliği, neredeyse bir yıl süren ve 4 milyar ABD Dolarından fazla para toplayan ve bugüne kadar yapılan en büyük token satışı yapan token satışı oldu. Token satışı 2018’in ortalarında tamamlandığında, ekip EOS ana ağını başlattı ve ERC20 yer tutucu jetonlarından yerel EOS jetonlarına bir jeton takası gerçekleştirdi. O zamandan beri, EOS blok zincirinde birkaç dApp ve ICO zaten başlatıldı..

Şimdi ilk EOS jetonlarınızı nasıl satın alabileceğinizi görelim.

Adım 1: Şurada bir hesap için kaydolun Binance

Bu kılavuzda, BTC veya ETH ile Binance borsasında EOS tokenlerinin nasıl satın alınacağı anlatılacaktır. Bu noktada, çok az sayıda borsada EOS ve Fiat çifti mevcut.

Henüz yapmadıysanız, ilk adım bir Binance hesabı oluşturmaktır. Süreç hızlı ve kolay olmalı ve dünyanın hemen hemen her yerindeki insanlara açık olmalıdır..

binance yazmacı 3

2. Adım: Hesabınızı doğrulayın

Ticarete başlamadan önce Binance ekibine birkaç doğrulama belgesi göndermeniz gerekecek. Ayrıca, hesabınız için 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama gibi güvenlik önlemleri ayarlamak için bu fırsattan yararlanın.

3. Adım: Binance hesabınıza BTC veya ETH gönderin

Hesabınız oluşturulduktan sonra Binance cüzdanınıza bazı BTC veya ETH coinleri gönderin. Bu iki madeni paradan hiçbirine sahip değilseniz veya kriptoya daha fazla yatırım yapmak istiyorsanız, birkaç siteden bir kredi kartıyla kripto satın alabilirsiniz. Coinmama veya Changelly.

Para yatırmak için sayfanızın üst kısmına gidin ve “Para” ve ardından “Para Yatırma” yı seçin.

mevduat binansı 3

Açılır menüden yatıracağınız parayı seçin. Şimdi paralarınızı göndermeniz için bir cüzdan adresi verilecek. Yalnızca belirtilen parayı (yani BTC’yi BTC cüzdanına veya ETH’yi ETH cüzdanına) gönderdiğinizden emin olun. Buraya gönderdiğiniz diğer tüm paralar kaybolabilir.

4. Adım: Onaylanmasını bekleyin

Ağ yüküne bağlı olarak, işleminizin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir. İlerlemeden önce Binance’in işlemin başarıyla tamamlandığını onaylamasını bekleyin.

Adım 5: BTC veya ETH çiftini bulun ve seçin

Madeni paralar Binance cüzdanınıza girdikten sonra sitenin takas bölümüne gidin. Buraya ulaşmak için sayfanın üst kısmına gidin ve “Exchange” i ve ardından “Temel” i seçin.

Şimdi sayfanın sağ tarafına gidin. İşlem yapacağınız parayı (BTC, ETH, USDT veya BNB) seçin ve arama çubuğuna EOS yazın. Ortaya çıkan çifte tıklayın (ör.EOS / BTC veya EOS / ETH).

eos binance 1

İsteğe bağlı: Doğru zamanda satın almak için Binance’in gelişmiş araçlarını kullanın

Alım satım bölümünde Binance, daha akıllı ticaret yapmanıza yardımcı olacak birçok araç ve veri sunar. Fiyat ve sipariş geçmişine ve canlı, özelleştirilebilir fiyat tablolarına sahiptirler. Ayrıca limit emirleri de gerçekleştirebilirsiniz. Limit emirlerinde, EOS / ETH ile ilişkili olarak EOS satın almak (veya satmak) istediğiniz fiyatı belirlersiniz. Fiyat bu noktaya ulaştığında, Binance siparişinizi gerçekleştirecek.

6. Adım: Satın alınacak EOS miktarını seçin

Fiyat grafiklerinin altında ne kadar EOS satın almak istediğinizi seçin. Satın almak istediğiniz fiyatı belirleyin veya mevcut fiyattan satın almak için “Pazar” ı seçin (bu, acemi tüccarlar için önerilir).

eos binance 2

7. Adım: EOS Satın Alın!

Yeşil “EOS Satın Al” düğmesine bastığınızda işiniz bitti!

8. Adım: Madeni paralarınızı güvenli bir EOS cüzdanına taşıyın

Kriptoda en iyi uygulama, paralarınızı alım satım yapmadığınız zamanlarda borsada, güvenli bir cüzdanda saklamaktır. Bu şekilde, takasın güvenlik önlemlerine güvenmek yerine, belirteçlerinizin güvenliği üzerinde tam kontrole sahip olursunuz..

Bunu yapmak için EOS’u destekleyen bir kripto cüzdanına ihtiyacınız olacak. SimplEOS cüzdan ve Greymass eos-seçmen cüzdan, sadece EOS için yapılmış iki masaüstü cüzdanıdır. Alternatif olarak Infinito cüzdan, Android ve iOS için bir dizi farklı parayı destekleyen mobil bir cüzdandır.

En üst düzeyde güvenlik için, aşağıdaki gibi bir donanım cüzdanına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ledger Nano S.

EOS tokenlerinizi Binance’ten çekmek için “Fonlar” a, ardından “Para Çekme” ye gidin..

Açılır menüden EOS’u seçin. Ardından, EOS cüzdanınızdaki cüzdan adresini ve taşımak istediğiniz EOS miktarını girin. Adresin doğru olup olmadığını iki kez kontrol edin ve Gönder’e basın.

….ve bu kadar! EOS ekosistemine yatırım yapmaya başlamak için bilmeniz gereken her şey.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map