Bilmeniz Gereken En İyi 6 Kripto Airdrop Platformu

Airdrop’lar, temelde bir ürünü, hizmeti, madeni parayı veya takası tanıtmak için bir pazarlama stratejisi olarak mevcut veya yeni sahiplere token dağıtımıdır..

Son zamanlarda, bu eylem giderek daha önemli hale geldi ve daha fazla insan, özellikle de yeni insanlar, bu airdropları düzenli olarak yayınlayacak bir platforma ihtiyaç duyulmaktadır..

En İyi Crypto Airdrop Platformları

Airdrop olaylarından haberdar olabileceğiniz ve token dağıtımına katılmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz önerilen platformlar..

99airdrops.com

99airdrops platformu

2018 yılında başlatılan bu kripto airdrop platformu, kullanıcıları airdroplardan haberdar eden bir isim yaptı. Hiç şüphesiz airdrop hakkında bilgi almak için en iyi yerlerden biri, ama daha da önemlisi, bunlara nasıl katılacağınız. Her bilgi size sunulur, paraya çevirmeye yardımcı olacak tüm ilgili bilgiler ve ayrıca web’deki airdrop ile ilgili çeşitli haber makaleleri yayınlanır..

Platformun kullanımı kolaydır; bir acemi bile kendi yolunu bulabilir. Platformun arkasındaki ekip şüphesiz çok fazla deneyime sahip.

99airdrops platformu, işleyişinde muhteşemdir. Platformun arkasındaki algoritma, özellikle Facebook, Reddit ve diğerleri olmak üzere web üzerindeki her etkinliği dikkate alacak şekilde geliştirilmiştir. Bu ölçümler, airdrop programının geçerliliğini bilmek için analiz edilir..

Platform yalnızca geçerli projeler hakkında bilgi verir. 99airdrops sitesi, platformu daha iyi hale getirmek için belirli kriterlere göre gelecekteki fiyat tahminlerinde bulunabilir..

Platform, kullanıcıları yeni airdrop’larda bilgilendirme konusunda en iyi ve en hızlı platformlardan biridir. E-posta bülten aboneliği de oldukça kullanışlıdır. Platform hakkında güncelleme almanın başka bir yolu da siteye yer işareti koymak ve düzenli olarak kontrol etmektir. Bunu manuel olarak yapmak için zamanınız yoksa, ilk iki seçenek en iyi seçeneğiniz olacaktır.

99airdrops platformu yaklaşan olayları zamana göre sıralar, en azından airdrop yaklaşan airdrop olaylarını takip etmeye başlamadan 24 saat önce bir bildirim alırsınız. Dahası, platform kullanıcılarını haftalık olarak kripto para birimleriyle ödüllendiriyor.

Hiç şüphe yok ki platform, ekstra ücretsiz para için abone olabileceğiniz en iyi platformlardan biridir. 99airdrops, genel olarak kripto para birimleri hakkında bilmeniz gereken her şeye sahiptir. Bu nihai kılavuzdur; airdrop’larla ilgili ihtiyacınız olan her şey.

Uyarı Airdrop

Uyarı Airdrop

AlertAirdop ile neredeyse günlük bazda bedava jeton kazanabilirsiniz. Birçok özelliği, kripto para meraklılarının takip etmesini çok daha kolay hale getiriyor.

99airdrops.com gibi, bu platform da iyi tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Sitede yer alan airdrop’lar, mevcut veya devam eden olaylara göre yakında sona erenlere göre filtrelenebilir..

Çok daha fazlası, bu kripto airdrop platform, diğer airdrop platformlarına kıyasla çok daha fazla özelliğe sahiptir.

Coin Airdrop

Coin Airdrop

Coin Airdrop en önemli airdrop duyurularını vermek için düzenli olarak güncellenen özel bir sitedir. Temiz arayüzü, kullanıcılara yaklaşan etkinlikler hakkında bilmeleri gereken her şeyi ve ayrıca airdrop talepleri hakkında bilgi verir..

Kripto para birimlerine yeni kullanıcılar geride kalmaz, site sadece airdrop fırsatlarını paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda yeni kullanıcıları kripto para birimi dünyasına, dünyanın geri kalanına mümkün olan en kısa sürede yetişmelerini sağlayan yeterli bilgiyi eğitir..

Platform, Midas adıyla bilinen bir kripto para meraklısı tarafından sahiplenilmekte ve işletilmektedir. Bilgi işlem gücünüzle onlar için kripto para madenciliği yaparak bu platformu destekleyebilirsiniz..

Airdrop Paddict

Airdrop Paddict

Bu platform ayrıca doğru airdrop yayınlarından emin olduğunuz en iyi güvenilir platformların listesini yapar.

Platform, en iyi airdropları derecelendirmek için bir sıralama sistemi kullanır ve ayrıca güvenilmeyen airdropları ayırır..

Geri sayım sayacı, başlamak için ne kadar zaman kaldığını size bildirdiği için herhangi bir etkinliği kaçırmak zordur.

Crypto Airdrop (Twitter Kanalı)

Twitter, web üzerinden bilgi almak için en iyi yerlerden biridir. Öte yandan bu kanal, kripto airdrop’ların nasıl alınacağı konusunda amatörlere ve uzmanlara yardımcı olmak için var..

Bu, platformun ayrıntıları belirli bir şekilde verme konumunda olmayabileceği anlamına gelir, ancak herhangi bir an için mevcut olan en son airdropları takip etmek için kullanabilirsiniz..

ERC20 Airdrops (Telegram Kanalı)

Bir Twitter uygulaması varmış gibi. Twitter’da olmayanlar veya Twitter’da Telegram uygulamasını kullanmayı tercih edenler de dışarıda kalmıyor..

Platform, katılımcı olmadan önce atmaları gereken her adımda kullanıcıları yönlendirir. Yeni başlayanlar bile takip etmeyi çok zor bulmayacak ve küçük bir yardımla yakında en yüksek seviyelerine ulaşacaklar.

Airdrop’lar hakkında daha fazlası

Muhtemelen düzenli olarak dağıtılan sadece Ether (ETH) ve ERC-20 tokenleri olduğunu düşünürsünüz. Bu doğru değil. Şu anda olduğu gibi baskın kripto para birimi dağıtımı olsa da, bazen proje çatalları olarak, jeton satışının yanı sıra en iyi yöntemlerden biri jetonu katılımcı hesaplarında airdrop yapmaktır..

Hangi kripto para birimini almak istediğinize bağlı olarak, güvenli bir ERC-20 kripto para cüzdanına ihtiyacınız olabilir. Kalbe gelen en iyi seçim MyEtherWallet olacaktır. Yine de, airdrop ERC-20 uyumlu bir token değilse, gerekli cüzdanın nasıl alınacağına dair bilgiler olacaktır..

Airdrop’lar kesinlikle hızlı para kazanmanın bir yolu değildir, ancak zamanla, üzerinde çalışması gereken platform büyümeye devam ederken, önümüzdeki yıllarda jeton dağıtım aşamasında neredeyse hiçbir değeri olmayan paraları görebilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map