5 Karlı Teminat Kanıtı Kripto Para Birimleri – Bölüm I

Kripto para birimleri ile ekstra gelir elde etmenin bazı yolları vardır:

  • Kripto para birimleri satın alma ve kullanma – fiyat yükseldikçe, iyi bir gelir elde edersiniz. Bununla ilgili sorun, diğer tarafa da gidebilir ve bir ton para kaybedersiniz..
  • Kripto para ticareti – ucuza alıp pahalıya satmaya çalışmak. Kulağa ne kadar basit gelse de, bunun içine girebilmek için uygun bilgiye sahip olmalısınız..
  • Madencilik kripto para birimleri – bu, makul miktarda para kazanmak için gereken donanım aygıtlarını satın almanız için size bir miktar maliyete neden olacaktır. Yapması eğlenceli olsa da, yanlış parayı seçmek felaket olabilir. İşin iyi yanı, bir madencilik cihazının genellikle birden fazla kripto para birimi için çalışması, böylece kolayca takas edebilirsiniz..
  • Stake kripto para birimleri – Proof-of-Stake adı verilen bir işlemle, daha fazla kazanç için endişe duyan kripto para birimlerini tutarken ekstra para kazanabilirsiniz..

Proof-of-Stake kripto para birimlerinden nasıl fazladan nakit para kazanılacağını öğrenmek için bu makaledeki 4. seçeneği inceleyeceğiz..

Coin Staking Nasıl Çalışır??

Stake, Proof-of-Stake olarak da anılan Stake, belirli coinleri satın almayı ve onları harcamadan belirli bir süre için belirlenmiş bir cüzdanda tutmayı içerir. Bunu ticari bir bankadaki sabit bir mevduatla ilişkilendirebilirsiniz. Belirlenen süre sona erdiğinde, madeni paralarınızı + faizinizi harcamayı veya daha fazla kazanç için yeniden yatırım yapmayı seçebilirsiniz..

Tüm bunlar kulağa ilginç gelse de, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç dezavantaj ve artı var..

Kripto para madenciliğinin aksine, stake etme ile yatırımcıların kazanmak için yüksek konfigürasyonlu cihazlar satın almaları gerekmiyor. Bu para, madeni para satın almak için kullanılacaktı ve ne kadar çok jetonunuz varsa, o kadar çok kazanırsınız..

Yine de büyük bir dezavantaj, madeni paralar yatırım için kilitlendiğinde, bu fonları yatırım dönemi bitene kadar kullanamazsınız. Paranız yanınızda olduğundan, bahse girerken yine de harcamaya karar verebilirsiniz, ancak bu, paralarınızı / jetonlarınızı o süre boyunca tutmak zorunda kalırsanız sahip olabileceğiniz kazancı kaybedeceğiniz anlamına gelir..

En İyi PoS Coin İçin Yerleşim

Peki, hangi kripto para birimlerine razı olacağınızı nasıl bileceksiniz? Pekala, bu soruların çok önemli olmasına rağmen basit bir cevabı yok. Her şeyden önce, tanımlamanız gerekir Proof-of-Stake madeni paralar, ve ikincisi, saygın olan paraları seçmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, kendinizi uzun saatler boyunca araştırmaya adamalısınız, böylece hat boyunca bir yerde var olmayı bırakacak madeni paralarla sonuçlanmayacaksınız..

Neyse ki, doğru makaleye geldiniz. Aşağıdakiler, zor kazandığınız paranın bir kısmına yatırım yapacağınızdan ve uzun süre stake edeceğinizden emin olabileceğiniz en iyi seçimlerdir..

Denemeniz Gereken En İyi 5

Belirli bir sırayla değil, işte piyasada büyük bir üne sahip olduğunu düşündüğümüz bazı harika seçimler. Bu coin’leri stake etmek size% 20,% 50 ve hatta stake ettiğiniz coinlerin değerinin% 99’u arasında değişen bir yüzde kazandıracaktır..

NavCoin (NAV)

Bu, işlem yapmak için eşler arası teknolojiyi kullanan, merkezi otoriteler veya işlemi bir ücret karşılığında yönetecek ticari bankalar olan aracıları ortadan kaldıran merkezi olmayan bir kripto para birimidir. İle NavCoin kripto para birimi, hiç kimse işlemlerine sahip değil veya işlemlerini kontrol etmiyor ve herkes bunun bir parçası olabilir.

NavCoin (NAV) Nasıl Bahsedilir


Öncelikle ve en önemlisi ihtiyacınız olan şey, NavCoin kripto para cüzdanının, içinde yatırmak istediğiniz madeni paraların değerine sahip çekirdek sürümüdür..

Bazı tokenleri yatırmak için, fiat (EUR) kullanarak satın almanız veya kripto borsalarında BTC, ETH, BNB veya USDT kripto para birimlerini takas etmeniz gerekir.

İlk başta cüzdanınıza biraz para gönderdiğinizde, madeni paralarınız tam olarak 2 saat veya 240 blok beklemenizi gerektiren olgunlaşmamış bir duruma geçmelidir. Ardından ek çaba gerektirmeden stake etme otomatik olarak başlar.

Her birinde NavCoin bahse girdi,% 5 kazanıyorsunuz yıllık 0,05 NAV’dir. Yani herhangi bir şeyi önemli kılmak için somut bir şey yatırmanız gerekir. İşte NavCoin hesaplayıcı bütçenizden ne kadar kazanacağınız konusunda size yol göstermesi için.

NavCoin Core Cüzdanını cihazınıza indirmek için, buraya tıklayın.

Maksimum kazanç için, cüzdanınızın kurulu olduğu cihazınızın açık tutulması ve cüzdanınızın aktif olması gerekir..

NEO (NEO)

Neo token sadece bir kripto para birimi değildir; aynı zamanda, tıpkı Ethereum blok zinciri gibi merkezi olmayan uygulamaları (dApps) çalıştırmak için bir platformdur.

Çin Ethereum olarak da bilinen Neo, akıllı sözleşmeler kullanarak dijital varlıkları otomatikleştirmek için blockchain teknolojisini kullanan bir platformdur..

NEO (NEO) Tokenleri Nasıl Stake Edilir

NEO coinlerinizi stake etmek size NEO blockchain üzerindeki hizmetler için ödeme yapmak için kullanılan başka bir jeton olan GAS verir. GAS belirteci de borsalardaki diğer kripto para birimleri ile takas edilebilir..

NEO tokenlerinizi borsalarda ve NEON cüzdanında olmak üzere iki şekilde yatırabilirsiniz..

Bir borsaya katılmayı seçerseniz, platformda NEO’larınız için GAS alıp almayacağınızı borsanızın desteğine sormanız önerilir. Kullanıcılara GAS ödüllerini vermek için onaylanan iki favori borsa, Binance ve KuCoin kripto para borsaları.

Öte yandan, NEON cüzdanınızla stake etmek, NEON cüzdanını PC’nize yüklemenizi gerektirecektir. Yapabilirsin buraya tıklayın indirme bağlantısını almak için.

Sen alırsın Stake edilen coinlerde yıllık% 3.34. Sahip olduğunuz her NEO için yıllık 0,0980 GAS alırsınız. Kullanabilirsiniz NEO hesap makinesi yatırımınızın getirisini bilmek için.

NEO ile, GAS ödüllerinizi almak için cüzdanınızın aktif olmasına ihtiyacınız yok.

Lisk (LSK)

Lisk, Ethereum ve NEO’ya benzer bir platformdur. Platform, istenen uygulamayı oluşturmak için işlevselliği genişleten geliştiricilere JavaScript tabanlı bir SDK sağlar..

Lisk kripto para birimi (LSK), Lisk platformu için yerel para birimidir. Bu tokenlar, YoBit, CoinEgg, Bit-Z, Binance, HitBTC, Livecoin ve diğerleri gibi bazı kripto para borsalarından edinilebilir. Lisk dolar, pound ve euro ile takas edilebilir. Diğer kripto para birimleri ile de takas / takas edilebilir.

Lisk (LSK) Tokenleri Nasıl Stake Edilir

Lisk ile biraz pasif gelir elde etmeye başlamanın ilk adımı, LSK tokenleriniz için Core cüzdanını indirmektir. Bunu yapmak için, buraya tıklayın Lisk Nano cüzdan uygulamanızı PC’nize indirmek için.

Cüzdanınızı kurduğunuzda ve kurduğunuzda, satın aldığınız bir Lisk’i ona gönderin. Tohumunuzun güvenli bir yerde saklanması önemlidir, böylece jetonlarınızı kaybetmezsiniz.

Aynı anda 33 delegeye ve en fazla 101 temsilciye oy verebilirsiniz. “Oylama Sekmesi” ni tıklayın ve adlarının önündeki onay kutularını seçerek favori temsilcilerinizi seçin.

Oy vermek 1 LSK’ya mal olacak. Ne kadar çok delege oylarsanız, o kadar çok kazanırsınız. Nano cüzdan onay gerektirecek, “Onayla” yı tıklayın ve işte bu kadar.

LSK jetonlarını kazanmak, delegeler için oy vermekle ilgili olduğundan, bu delegeler, yatırımınız için aldığınız yüzdeyi belirleyen kişilerdir. Oran aralıkları % 6,25 -% 100 arasında seçtiğiniz temsilciye bağlı olarak. Buraya Lisk temsilcilerini ve ödedikleri yüzdeyi listeleyen harika bir kaynaktır. Ayrıca şunu da kullanabilirsiniz: hesap makinesi ortalama getiriyi bilmek.

Artık bunları yaptığınıza göre, oy verdiğiniz delegelerin düğümleri sizin için çalıştığından cüzdanınızı aktif tutmanıza gerek yok. Lisk ile ilgili daha fazla haber için, Lisk Dergisi

ARK (ARK)

ARK, girişimlere, geliştiricilere ve kullanıcılara yenilikçi blockchain çözümleri sunarak bağlantılı zincirlerden oluşan bir ekosistem yaratıyor. ARK platformu güvenlidir ve kitlesel olarak benimsenmek için iyi geliştirilmiştir ve tüketicilerin ve geliştiricilerin istediği ve ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunacaktır..

Ayrıca, birden fazla blok zincirinin birbiriyle iletişim kurmasına izin vermek için oluşturulan SmartBridge adlı bir teknoloji geliştirdiler..

ARK jetonu, ARK blok zincirinde çalışır ve ağda yapılan hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Bazı pasif gelirler için jetonlarınızı riske atabilirsiniz. Biraz almak için Binance, Bittrex, Upbit, OKEx ve Cryptopia’da diğer kripto para birimlerini takas edebilirsiniz..

Ark (ARK) Jetonları Nasıl Stake Edilir

ARK, Lisk platformunda olduğu gibi DPoS mutabakat algoritmasını kullanır, ARK sahipleri her seferinde bir delegeyi oylayabilir. Seçtiğiniz delegeye oy vermek 1 ARK tutarındadır. Ne kadar çok ARK token tutarsanız, oyunuz o kadar güçlü olur.

Bununla birlikte, Ark kripto para birimlerini tutmak için Çekirdek cüzdanı indirmelisiniz. Bunu elde etmek için, buradan indirin.

Artık doğru cüzdanı aldığınıza göre, Ark jetonlarınızı oluşturulan cüzdan adresine gönderin ve bu jetonları yatırmaya hazırsınız..

Stake etmeye başlamak için, cüzdanınızın hemen içindeki “Oy Ver” sekmesine ve “DELEGATE EKLE” düğmesine tıklayın. Desteklediğiniz temsilci adını seçin ve “Temsilci Ekle” düğmesini tıklayın.

Bundan dolayı dengede bir artış görmelisiniz. Tek yapmanız gereken, kazanmaya devam etmek için stake etmeye devam etmek.

Buraya Ark yatırımınızdan ne kazanacağınızı hesaplamak için bulduğumuz web’deki en iyi kaynak. Tek yapmanız gereken bir miktar ve bu jetonları tutan Ark adresinizi girmek. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık ne kadar kazandığınıza dair tablo şeklinde bir rapor görmelisiniz..

Reddcoin (RDD)

Bahsedildiği şekliyle bir sosyal para birimi, Reddcoin kripto para birimi sanal para birimlerinin iddia ettikleri gibi halk için kullanımını kolaylaştırır. Dijital para birimi platformu, büyük sosyal ağlarla sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir, bu da gönderme ve alma ipuçları ile küçük ödemeleri basit, hızlı ve kolay hale getirir..

Reddcoinlerinizi (RDD) Nasıl Bahsedebilirsiniz?

Başlamak için, RDD cüzdanını kişisel bilgisayarınız için resmi sitelerine indirmelisiniz. Henüz yapmadıysanız biraz para satın alın ve bunları yeni yüklediğiniz cüzdana gönderin.

Madeni paraların olgunlaşması biraz zaman almalıdır, ancak olgunlaştığında, harcanmamış paralarınızdan kazanmaya başlamalısınız..

Sen alırsın % 6.1 yıllık getiri Reddcoin yatırımınızda. Dolayısıyla, 100 RDD tutuyorsanız, ilk depozitonuzla birlikte ek 6.183 RDD jetonuna sahip olmalısınız. İşte Reddcoin Staking Hesaplayıcı yatırım bütçenize göre ne kadar kazanacağınızı hesaplamak için kullanabileceğiniz.

Sonuç

Stake etmek bir hızlı zengin olma programı değildir. Ödemelerden bir ton kazanmak istiyorsunuz, ardından bir ton yatırım yapmaya hazır olun. İyi olan şey, paralarınız stake etme ile sizin elinizde. İstediğiniz zaman devam etmemeyi seçebilirsiniz.

Fiyat arttıkça, daha fazla jeton kazandıkça jetonların değeri (fiyatı) da yükselir, bu nedenle iki yönlü bir kazançtır.

Bilgiye sahip olduğunuzu bilin, devam edin ve onu uygulamaya koyun. Bu kripto para birimlerinin çoğu şurada bulunabilir: Binance Borsası.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map