2019 Yılının En İyi 8 XRP Cüzdanı – Dalgalanma Nasıl Güvenli Bir Şekilde Saklanır?

2019’daki en iyi XRP cüzdanlarının bu kılavuzunda, kullanıcıların XRP’lerini saklayabilecekleri yedi kripto cüzdanından geçeceğiz. Bununla birlikte, genellikle ücretsiz olan Bitcoin cüzdanlarından farklı olarak, Ripple cüzdanlarının, kullanıcıların cüzdan adreslerini ayırtmak için 20 XRP’ye sahip olmalarını gerektirdiğini unutmamak gerekir. Bu nedenle, birden fazla adrese 20 XRP harcamaktan kaçınmak için ilk seferde doğru cüzdanı seçmek çok önemlidir..

Dalgalanma cüzdanları dört kategoriye ayrılır. Mobil cüzdanları ve masaüstü cüzdanları içeren yazılım cüzdanlarımız var. Daha sonra donanım cüzdanları, kağıt cüzdanlar ve son olarak, kullanıcıların platformlarda XRP satın alabileceği ve depolayabileceği takas teklif edilen cüzdanlar var. Fazla uzatmadan başlayalım.

Ripple (XRP) Nasıl Satın Alınır

XRP, birçok borsada listelenmiştir ve itibari para birimleri kullanılarak satın alınabilir ve ayrıca önemli kripto para birimlerinden herhangi biri ile değiştirilebilir..

XRP’yi satın almak için mevcut birçok seçenek arasında, Binance, Changelly ve Şekil Kaydırma Ripple’ı diğer kripto para birimleriyle kolayca satın alabileceğiniz en iyi kripto para birimi borsalarından bazıları. Diğer borsaların aksine, Changelly veya Shapeshift’te bir jetonu diğeriyle takas etmek, platforma para göndermenizi veya platformu kullanmak için bir hesap açmanızı gerektirmez. Gereken tek şey, XRP için takas etmek istediğiniz coinlerin bulunduğu cüzdandan (Ether veya Bitcoin olabilir) coin / token göndermek (bu platformlar tarafından oluşturulan bir adrese) ve ardından Ripple cüzdanınıza istediğiniz yere girmektir. XRP’niz depolandı. Madeni paralar hemen hesabına aktarılacak Başka bir işlem yapmadan Ripple paralarınızı tahmini zaman diliminde almalısınız..

Ripple Satın Alınacak En İyi Yerler hakkında daha önce bir makale yazmıştık; Bunu kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Binance borsasına kayıtlıysanız, Binance’den XRP Nasıl Satın Alınır hakkındaki makalemize göz atın..

En İyi XRP Cüzdanları

Ripple cüzdanları için belirli bir sıraya göre en iyi seçimlerimiz:

Ledger Nano S

Ledger Nano S cihazı, Ripple (XRP) dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimi için bir donanım kripto para cüzdanıdır. Ledger’ı mükemmel bir cüzdan yapan şey, kullanıcılara kripto para varlıklarının tam kontrolünü vermesidir. Yalnızca özel anahtarlarınıza erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cüzdanınıza erişmek için kullanılan anahtar ifadelerini doğrudan cihazda şifrelenmiş olarak tutar. Siz söylemedikçe kimse bu anahtarlara erişemez..

Özel anahtarlarınızın güvende olduğu gerçeğine ek olarak, Ledger’ı Ripple paralarınızı saklamak için mükemmel hale getiren ek güvenlik özellikleri vardır..

Cihaz üzerindeki işlemler, başlatılmadan önce cihaz üzerindeki düğmelere basılarak fiziksel kimlik doğrulaması gerektirir. Bu, cüzdanınızla fiziksel olarak değilse hiç kimsenin kripto paralarınızı transfer edemeyeceği anlamına gelir. Bu size, siber saldırganların bilgisayarınızı tehlikeye attığı durumlarda güvende olacağınız konusunda biraz güvence verir..

Bir Ledger’a sahip olmak sadece Ripple’ı değil, aynı zamanda diğer birçok kripto para birimini de saklamaktır. Diğer kripto para birimlerini tutmak için daha fazla cüzdan satın almanız gerekmediğinden, bir Ledger satın almanın uygun maliyetli olduğu anlamına gelir..

Toast Cüzdanı

Tost Cüzdanı ücretsiz bir açık kaynak Ripple XRP yazılım cüzdanıdır. iOS, Android, pencereler, Mac ve Linux cihazları.

Toast’ın kullanımı kolaydır ve hem yeni başlayanlar hem de meraklılar uygulama boyunca kolaylıkla yollarını bulabilirler. Cüzdan ayrıca size yatırımınız üzerinde tam kontrol sağlayan özel anahtarlarınıza erişim sağlar. Toast cüzdanı ayrıca şunlar için de mevcuttur: Chrome tarayıcılar.

Guarda Cüzdan

Guarda cüzdanı, yalnızca XRP’yi değil, aynı zamanda kripto para piyasasında çok sayıda dijital varlığı depolayan en gelişmiş ve tanınan cüzdanlardan biridir.. Guarda bireylerin kripto para birimlerini almasına, depolamasına, göndermesine ve değiştirmesine olanak tanıyan web tabanlı çok para birimine sahip bir cüzdandır. 

XRP, şirketler ve kullanıcılar tarafından dünya çapında yaygın olarak kullanılmaya başladıkça, Guarda, XRP için hizmet talep eden kullanıcılara en iyi çözümleri sunabilmek için çalışıyor. Bu cüzdanın sahip olduğu temel avantajlardan biri, yalnızca XRP yerine diğer dijital para birimlerini saklayabilmenizdir. Basit bir arayüz kullanan Guarda cüzdanı, yatırımcıların fonlarıyla sanal para birimleriyle ilgilenmelerine yardımcı olur. 

Cüzdan, masaüstü ve mobil kullanıcılar için mevcuttur. Bu gözetim dışı çözüm sayesinde, kullanıcılar dijital varlıklarını güvenli bir şekilde saklama ve üçüncü taraf saldırılarına ve bilgisayar korsanlarına karşı korunma olanağına sahip olacaklar. Kripto para birimi borsaları bu sorunlara karşı savunmasızdır ve XRP sahipleri için yapılacak en iyi şey, istedikleri paraları satın alıp mümkün olan en kısa sürede bir kripto cüzdanına göndermektir.. 

Kullanıcıların Guarda dijital varlığında depolayabileceği kripto para birimlerinden bazıları Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG) ve diğerleri.. 

Dahası, cüzdan diğerleri arasında Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance ve Bitcoin Gold dahil olmak üzere farklı kuruluşlarla işbirliği yapıyor. XRP sahipleri bu cüzdanı çok faydalı bulacak olsa da, çok çeşitli kripto varlıklarını saklamak da mümkün.. 

En İyi XRP Cüzdanları: Exarpy Tarayıcı Cüzdanı

Tüm web cüzdanları güvenli değildir, ancak Exarpy sağlar, belirtilen tüm kurallara uyarsanız kesinlikle güvenli görünür. Çok fazla bir web cüzdanı değil, ancak bir web tarayıcısı kullanılarak erişilebilir, bu cüzdanın özelliklerine internet bağlantısı kesilirken yine de erişilebilir.

Exarpy, herhangi bir üçüncü tarafın katılımı olmadan herhangi bir miktarda Ripple coin depolamak, göndermek ve almak için kullanılan, barındırılmayan bir Ripple cüzdanıdır..

Bu cüzdanı kullanmanın, her işlem için 0,025 Ripple ücretlendirdiğinden ve buna Ripple ağı ücretini de içerdiğinden bir bedeli olduğunu lütfen unutmayın..

Gate.io Değişimi

Neden bahsettik Gate.io kullanım kolaylığı nedeniyle. Kripto para birimlerinizin borsalarda kaydedilmiş olmasının en iyi fikir olmadığına dikkat etmek önemlidir. Paralarınızı / jetonlarınızı üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz bir cüzdanda tutarken alım satım yapmak için borsaları kullanmalısınız. Ripple’ı korumak için borsalardan yararlanacaksanız, bunun çok büyük bir miktar olmadığından emin olun; kaybetmeyi göze alabileceğiniz bir tane.

Gate.io Değişimi önerir mobil uygulama Tüm cihazlarda Ripple coin göndermeyi ve almayı kolaylaştıran web platformunun yanında.

En İyi XRP Cüzdanları: Binance

Binance Gate.io gibi başka bir borsadır. Merkezden uzaklaşma planları yapan güvenilir borsalardan biridir.

Binance, 2017’de piyasaya sürülen ve hızla büyüyen bir borsadır ve dünya çapında milyonlarca kripto para birimi kullanıcısının dikkatini çekmektedir..

Bugün Binance’te XRP satın alın!

XRP’nizi (Ripple) Binance’de saklamak, coinlerinizi diğer kripto para birimlerine ve kolaylıkla geri dönüştürme avantajını sağlar. Ancak, Ripple coin’lerinizi borsada çok fazla tutmamalısınız; Her zaman üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz bir donanım veya yazılım cüzdanına aktarabilirsiniz..

Binance’te XRP’yi nasıl satın alacağınızla ilgili bu kılavuzu inceleyin

Atomik cüzdan

en iyi XRP Cüzdanları

Bu ücretsiz bir gözaltı değil masaüstü cüzdan XRP’yi ve diğer bazı 300’den fazla kripto parayı destekleyen. Cüzdan, kullanıcıların XRP’yi yönetmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda Changelly tarafından desteklenen dahili bir değişim motoru aracılığıyla para birimini değiştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcılar bir kredi kartı kullanarak XRP satın alabilirler.

Özellikler, bir anımsatıcı tohum tarafından sağlanan basit bir arayüzde sunulur. Kullanıcılar uygulamayı ilk kez başlattıklarında tohum oluşturulur ve güvenli bir şekilde saklamaları gerekir. Bu cüzdanla ilgili en güzel şey, kullanıcıların paralarının tam kontrolünde olması ve özel anahtarlarının cihazda şifrelenmiş olmasıdır..

Kağıt cüzdan

en iyi XRP Cüzdanları

Kağıt cüzdanlar, donanım cüzdanlarının varlığı düşünüldüğünde geriye doğru bir adımı temsil etseler de, fonları güvenli bir şekilde saklamak söz konusu olduğunda onlarla aynı seviyedeler. Kağıt cüzdanlar, cüzdanın üzerlerine basılmış genel ve özel anahtarlarını içeren bir kağıt parçasıdır. İlginç bir şekilde, anahtarlar çoğunlukla çevrimdışı oluşturulur ve bu, dışarıdan gelenlerin, özellikle bilgisayar korsanlarının varlıklarını bilmelerini zorlaştırır..

Tek ana dezavantajları, kağıt parçasının su veya ateş nedeniyle kolayca yanlış yere yerleştirilmesi, kaybolması veya hasar görmesidir. Bundan korunmak için, bir kullanıcı kurcalamaya karşı korumalı bir cüzdan sipariş edebilir ve lamine etmeye devam edebilir, ardından bir kasa içinde saklayabilir veya hatta bahçesine gömebilir..

Sonuç

Yukarıda belirtilen tüm cüzdanları dikkatlice inceleyin ve muhtemelen her birinin nasıl çalıştığına dair videoları izleyerek biraz daha araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Youtube.

Zaman geçtikçe, Ripple’ı uygulamalarına entegre ederek kolayca erişilebilir hale getiren daha fazla cüzdan olmalıdır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map