2019’da ICX’i Saklamak İçin En İyi Simge (ICX) Cüzdanları

ICON, modern akıllı telefonların internet üzerinden birbirleriyle nasıl etkileşime girdiklerine benzer şekilde, farklı blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girebildiği merkezi olmayan bir ağ oluşturarak tüm dünyayı hiper bağlamaya çalışan bir belirteçtir. ICON ağı, sigorta şirketleri, hastaneler, üniversiteler, finans kurumları ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli kurumlardan oluşur..

Bugün ICON ICX Almak Veya Ticaret Yapmak İçin Binance Kullanın!

ICON, kripto pazarında hala yeni olmasına rağmen, şu anda pazar büyüklüğüne göre dünyanın en iyi 30 kripto para birimi arasında yer aldığı için şüphesiz devrim niteliğindedir..

ICX satın almak için, tokenları güvenli bir şekilde saklamak için güvenli ve kullanıcı dostu bir cüzdana ihtiyacınız var. Bununla birlikte, uygun bir cüzdan seçmek, özellikle yeni kripto kullanıcıları için zorlu bir görev olabilir..

Bu kılavuz, özellikle ICX’in depolanması için kullanabileceğiniz, özelliklerine göre en iyi ICON cüzdanlarını içerir..

Kaynak: tokenclub.co

Ledger Nano S

Ledger Nano S İnternet sitesi: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Ledger Nano S Cüzdan Tipi: Donanım

Kullanım kolaylığı: Evet

Kasa: Evet

Maliyet: Ücretli

Ledger Nano S, güvenliğe büyük önem veren bir donanım cüzdanıdır. Kripto donanım cüzdanı, bir bilgisayarın USB portuna bağlanabilen bir USB cihazı olarak tasarlanmıştır. Bu, kripto para birimlerinin hiçbir bilgisayar korsanının veya yetkisiz üçüncü şahısların bunlara erişemeyeceği yerlerde çevrimdışı saklandığı anlamına gelir..

Ledger Nano S, hassas işlemlerin kolay doğrulanması için bir ekran ile donatılmıştır. Cüzdanı kullanarak kripto para birimi işlemlerini gerçekleştirmek herhangi bir teknik uzmanlık veya bilgi gerektirmez, çünkü cihazdaki tüm işlemler manuel olarak yalnızca iki düğme ile çalıştırılır..

Ek bir güvenlik önlemi olarak, Ledger Nano S, bir USB bağlantı noktasına her bağlandığında aygıtın bütünlüğünü onaylamak için güvenli bir yonga kullanır; bu, cüzdanı korumak için kurcalamaya karşı koruma etiketi yerleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Güvenli yonga, cihazdaki tüm özel anahtarları güvenli bir şekilde izole ederek herhangi bir saldırıya direnecek şekilde tasarlanmıştır..

Cüzdan, Ledger tarafından geliştirilen benzersiz işletim sistemi BOLOS tarafından desteklenmektedir. BOLOS’un temel işlevi, cüzdanın hassas bilgilerine erişememelerini sağlamak için kullanıcının cihazındaki her uygulamaya kalkanlar yerleştirmektir..

dışında, Ledger Nano S ICON dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimini destekler ve kullanıcıların tek bir cüzdan kullanarak çeşitli paraları yönetmesine olanak tanır.

Simge Cüzdanlar

Kaynak: chrome.google.com (uygulama)

ICONex ICON Cüzdanlar

ICONex İnternet sitesi: https://icon.foundation/

ICONex Cüzdan türü: Chrome uzantısı / Mobil

Kullanım kolaylığı: Evet

Kasa: Evet

Ücretli: Bedava

Şubat 2018’de piyasaya sürülen ICONex cüzdan, resmi ICON cüzdanıdır ve bir Chrome uzantısının yanı sıra iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir mobil uygulama aracılığıyla erişilebilir. ICON’un yanı sıra, krom genişletme cüzdanı ve mobil kripto cüzdanı, Ether ve diğer Ethereum tabanlı ERC20 jetonları gibi çok çeşitli kripto para birimlerini destekler..

ICONex ile, adla ayrılmış ve para göndermek ve almak için ayrı adresler içeren birden fazla cüzdan oluşturabilirsiniz. Bir ICONex cüzdanı oluşturduğunuzda, güvenli bir şekilde saklanması için bir Anahtar Deposu alacaksınız; bu, cüzdanın tehlikeye girdiği durumlar için cüzdanın yedek dosyası olacaktır..

Bundan sonra, tam kontrolünüz altında olacak rastgele bir özel anahtar alacaksınız. Ayrıca, cüzdana yetkisiz erişimi önlemek için, cüzdanı her açtığınızda gerekli olacak altı basamaklı bir PIN kodu kullanarak ayarlayabilirsiniz. ERC20 tokenlerini mainnet coinlerine aktarmak istiyorsanız, gelişmiş token swap özelliğini kullanabilirsiniz..

ICONex’in ek özellikleri arasında kullanıcı dostu bir arayüz bulunur. Tamamen işlevsel cüzdan, aralarında geçiş yapmak için yalnızca birkaç sekmeye sahiptir ve kullanıcılar, kripto para birimlerinin kolay bir çapraz transferi için tüm cüzdanlarını dışa aktarabilir..

Kaynak: chrome.google.com (uygulama)

MyEtherWallet ICON Cüzdanlar

MyEtherWallet İnternet sitesi: https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet tip: Ağ

Kullanım kolaylığı: Evet

Kasa: Evet

Maliyet: Bedava

MyEtherWallet, kullanıcıların özel anahtarları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlarken Ethereum Blockchain ile etkileşime girmelerini sağlayan açık kaynaklı bir kripto para birimi cüzdanı ve istemci taraflı bir cüzdandır. Bununla birlikte, MEW ile bir web tarayıcısında cüzdanlar oluşturabilseniz bile, tüm kullanıcı verileri ve fonları kullanıcının bilgisayarında güvenli bir şekilde saklandığından ve sunucularında saklandığından, bunun çevrimiçi bir cüzdan olmadığını unutmamak önemlidir..

MyEtherWallet üzerindeki kurulum süreci nispeten basittir, çünkü kişisel ayrıntılar gerekmez, bu da anonimlik ve gizliliğe öncelik veren kullanıcılar için bir artıdır. İndirdikten sonra cüzdan kullanıma hazırdır.

Dahası, web cüzdanı tek bir arayüz üzerinden ETH, ETC, EOS ve ERC20 tokenleri gibi çok çeşitli Ethereum tabanlı tokenleri destekler. Geth, Mist, MetaMask, Jaxx Wallet, Ledger Nano S donanım cüzdanı ve TREZOR cüzdanı gibi diğer kripto donanım cüzdanlarıyla da uyumludur..

MEW, kullanıcılara kripto para cüzdanları oluşturma ve bir web tarayıcısı kullanmaktan daha güvenli olan çevrimdışı işlemleri başlatma yeteneği sağlar. Web sitelerinde, MyEtherWallet’in nasıl çalıştığına aşina olmayabilecek kullanıcılara ek bilgi sağlayabilecek çok sayıda kılavuz ve bir dizi SSS bulunmaktadır..

Simge Cüzdanlar

Kaynak: steemit.com

Eidoo Cüzdan

Eidoo Cüzdan İnternet sitesi: https://eidoo.io/

Eidoo Cüzdan türü: Masaüstü ve Mobil

Kullanım kolaylığı: Evet

Kasa: Evet

Maliyet: Bedava

Eidoo, hem bir masaüstü kripto para cüzdanı hem de Android ve iOS cihazlarla uyumlu bir mobil kripto cüzdanıdır. Eidoo, en iyi ICON cüzdanlarından biri olmanın yanı sıra, kullanıcıların BTC, ETH, ERC20 ve ERC223 tokenleri gibi diğer kripto para birimlerini verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır..

Eidoo bir saklama cüzdanı değildir, bu, şifresini çözebilecek tek kişinin sahibinin olduğu uygulamada şifrelenmiş oldukları için özel anahtarların sahipliğini elinde tutmadığı anlamına gelir. Çoklu kripto cüzdanını kullanmak için sahiplerin kişisel bilgilerini vermeleri gerekmez. Ayrıca, kullanıcıların belirteçlerini tek bir parola kullanarak saklayabilecekleri hiyerarşik belirleyici bir cüzdandır..

Eidoo, güvenli ve kullanımı kolay bir arayüz ve ETH ile diğer farklı ERC20 varlıkları arasında sorunsuz çapraz ticaret için sezgisel bir sipariş defteri içeren karma bir kripto borsası ile entegre edilmiştir..

Ayrıca, Eidoo, seçilen ICO’ların sık güncellenen bir listesine sahiptir. Liste, her ICO’nun bilgilerini içerir ve kullanıcılar ICO’lara doğrudan uygulamadan katılabilir. Listelenen tüm ICO’lar yerel düzenlemelere uygundur.

Eidoo’nun diğer özellikleri arasında, kullanıcının kontaklarının Ethereum ve Bitcoin adreslerini basit ve standart bir şekilde idare etme yeteneği, Ethereum Blockchain tarafından desteklenen tüm tokenların otomatik olarak tanınması ve her kullanıcının Ether, BTC ve diğerleri için işlem geçmişini temizleme özelliği bulunmaktadır. diğer belirteçler.

Simge Cüzdanlar

Kaynak: trustwallet.com

Trust Mobile Wallet

Trust Mobile Wallet İnternet sitesi: https://trustwallet.com/

Mobile’a Güven Cüzdan türü: Mobil

Kullanım kolaylığı: Evet

Kasa: Evet

Maliyet: Bedava

Trust, ICON’un yanı sıra ERC20 ve ERC223 belirteçlerini depolayan bir mobil kripto para cüzdanıdır. Trust arayüzünün kullanımı kolaydır ve sahiplere yerleşik bir dApp tarayıcısına, jeton depolama alanına ve gelişmiş ayarlara erişim sağlar. Tüm özel anahtarlar yerel olarak Trust’ta depolanır ve web sitesi, modern akıllı telefonlarda bulunanlara benzer endüstri lideri güvenlik özelliklerini kullanarak bunları korur..

Mobil kripto cüzdanı, depolanan tüm varlıkların olabildiğince güvenli olmasını sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri uyguladı. Örneğin, Trust, cüzdana yetkisiz erişimi engelleyen parmak izi desteğine ve bir PIN koduna sahiptir. Uygulama ayrıca, adres her kullanıldığında kullanıcıyı bilgilendirir. Trust, bu önlemlere ek olarak, fonların güvenliğini artıran bir kurtarma anahtarı kullanır..

Kullanıcılar, sekmeleri kullanarak uygulamanın farklı özellikleri arasında kolayca manevra yapabildikleri için güven kullanıcı dostudur. Daha da önemlisi, sahiplerin kripto para birimi cüzdanını kullanmaya başlamak için herhangi bir kişisel bilgi vermeleri gerekmez. Bu, Trust’ı piyasadaki en iyi ICON cüzdanlarından biri yapar.

M-cüzdanda, merkezi olmayan uygulama geliştiricilerin projelerini doğrulanır doğrulanmaz gönderebilecekleri bir dApp pazarı vardır. Cüzdan, pazardaki sağlıklı bir topluluğu teşvik etmenin bir yolu olarak bir jeton kullanır..

Son düşünceler

Bu, en iyi ICON cüzdanları listemizdi. Unutmayın, ICX belirteçlerinizin güvenliğini garanti etmek için, bu cüzdanları, sağlayıcısı, önceki güvenlik ihlalleri ve diğer kullanıcılardan bağımsız incelemeler açısından cüzdan ile ilgili ayrıntılı bir araştırma yaptıktan sonra resmi kaynaklarından indirmelisiniz. Hesapta bir PIN numarası oluşturmak ve 2 faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek gibi mevcut güvenlik özelliklerini uyguladığınızdan da emin olmalısınız..

Ek olarak, kripto cüzdanlarına erişmek için kullanılacak tüm cihazların güncel antivirüs korumasına sahip olması önemlidir. Ayrıca özel anahtarlarınızı asla kimseyle paylaşmamalısınız ve seçtiğiniz cüzdanın özel anahtarlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza izin verdiğinden emin olmalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map