2018’de Katılacak En Önemli Kripto Para Birimi ve Fintech Etkinlikleri

Bitcoin etkinlikleri, Bitcoin çekirdek topluluğundan insanların, kullanıcıların, meraklıların, girişimcilerin ve meraklı izleyicilerin bir araya geldiği konferanslar veya toplantılardır. Küresel bir topluluk olan bu etkinlikler, sık sık dünya çapında düzenlenmektedir. Burada size en alakalı Bitcoin etkinlikleri hakkında bilgi sunuyoruz.

1. Londra Fintech Haftası 2018

Tarih: 13 Temmuz 2018

Yer: Londra, İngiltere

Fintech Haftası bir dizi atölye, konferans, sergi, hackathon, parti ve toplantıdır. Ana etkinlik Westminster’daki QEII Merkezinde gerçekleşecek. Diğer tartışmalar Londra ve “Tech City” de yapılacak. 50’den fazla ülkeden yaklaşık 600 ila 1000 katılımcının etkinlikleri ödüllendirmesi bekleniyor.

Ana hoparlör

Prajit Datta, veri bilimcisi ve blok zinciri evangelisti

2. Sütun Konferansı

Tarih: 15 Temmuz 2018

Yer: Vilnius, Litvanya

Etkinlik 15 Temmuz 2018’de başlayacak ve 22 Temmuz 2018’de sona erecek. Gelin ve kripto yerlileri, blok zinciri öncüleri ve iş liderlerinden öğrenin. Pillar ekibiyle bir hafta boyunca deney yapın, hackleyin ve derleyin. Panel tartışmalarına, konuşmalara, atölyelere ve ustalık sınıflarına katılın. Bu etkinlik ücretsizdir ve herkese açıktır. Sadece uçuşunuzu ve konaklamanızı ayırtın.

Hoparlör

Pillar Projesi’nin CEO’su ve Londra’da yaşayan Amerikalı iş adamı David Siegel 

3. Global Blockchain Kongresi

Tarih: 16 Temmuz 2018


Yer: Johannesburg, Güney Afrika

Küresel Blockchain Kongresi Blockchain teknolojisi gözü olan bir kişi için nihai deneyimdir. Bu departmanda uzman veya acemi olsanız da, bu etkinlik sizin için mağazada yararlı bilgiler içermektedir. Bu özel toplantıda, uzmanlar bu yıkıcı teknolojinin, ICO’ların ve kripto para birimlerinin beklentilerini keşfedecekler. Blockchain’in olası uygulamaları hakkında ciddi bir toplantı için sivil toplum ve blockchain evangelistlerinin bir araya geldiği bir platformdur..

Hoparlörler

Ian Scarffee, bir seri girişimci ve blok zinciri ve kripto endüstrilerinde lider bir uzman

Eric Annan, KubitX Exchange CEO’su

4. Dünya Blockchain Zirvesi

Yer: Singapur

Tarih: 07/19/2018 – 07/20/2018

Bu yıllar Dünya Blockchain Zirvesi Singapur’da gerçekleşecek. Toplantı, küresel blok zinciri uzmanlarını, teknoloji yenilikçilerini, girişimcileri ve yatırımcıları bu kripto alanına bağlamayı amaçlıyor. BT liderleri ve uzmanları, blockchain’in doğasını ve potansiyellerini tartışacak.

Hoparlörler:

Alex Medana, FinFabrik CEO’su ve Kurucu Ortağı

CoinPip’in kurucu ortağı ve CEO’su Anson Zeall

5. Uluslararası Blockchain Kongresi

Tarih: 08/03/2018 – 08/04/2018

Yer: Haydarabad, Hindistan

Telangana hükümeti, Nucleus Vision ile işbirliği içinde Uluslararası Blockchain Kongresi. Etkinlik, çok sayıda yüksek profilli hükümet yetkilisinin ve küresel blockchain liderlerinin katıldığı dünyanın en büyük hükümet blok zinciri kongresi olacak. 2500’den fazla katılımcının etkinliği ödüllendirmesi bekleniyor. Panel tartışmaları ve açılış notları elliden fazla konuşmacı tarafından gerçekleştirilecek.

Hoparlörler:

Tim Draper, risk sermayedarı ve Draper Venture Network’ün kurucusu

Arun Seth, girişimci, kripto müjdecisi ve NASSCOM vakfı başkanı

6. Blockchain Bağlantısı

Tarih: 22 Ağustos 2018

Yer: Los Angeles, CA ABD

2018 ABD-Çin Blockchain ve Dijital Para Konferansı LAX Marriott Hotel’de ağırlanacaktır. Etkinlik, Blockchain China Connect, Inc. ve Artisan Business Group tarafından organize edildi ve sponsor oldu. Yüzlerce kripto para tüccarının, bitcoin madeni operatörlerinin, yatırımcıların, blok zinciri müjdecilerinin ve hukuk uzmanlarının etkinliği onurlandırması bekleniyor. Konferans, Çin, ABD ve diğer ülkeler arasında P2P ağ oluşturma ve işbirliği fırsatları için harika bir platform sunacak..

Hoparlörler:

Jack Liao, Bitcoin Gold ve LightningASIC’in Kurucusu

Joe Rubin, FundingPost.Com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü

7. Topluluğun Engelini Kaldır

Tarih: 09/09/2018 – 09/10/2018

Yer: Hong Kong

Topluluğun Engelini Kaldır Adından da anlaşılacağı gibi olay, blok zinciri endüstrisi için topluluk değeri ile ilgili konulara odaklanmıştır. Topluma odaklanılacaktır. Örneğin, topluluğun kripto alanındaki rolü nedir, topluluk blockchain teknolojisinden nasıl faydalanabilir, tokenlar topluluğu nasıl destekleyebilir vb. Araştırma laboratuvarlarından ve üniversitelerden uzmanlarla tanışmayı bekleyin. Satış öncesi, ITO ve ITO sonrası aşamalarda stratejileri, araçları ve iletişim kanallarını tartışacaklar..

Hoparlörler:

Çevrimiçi topluluklar oluşturma konusunda uzman ve Feverbee’nin kurucusu Richard Millington

Outlier Ventures analisti Joel John

8. Crypto Expo. Moskova  

Tarih: 15 Eylül 2018

Yer: Moskova

Dünya dijital para piyasaları, ICO’lar ve blok evler, kripto para dünyasını çevreleyen gizemleri çözmek için Rusya’nın Moskova kentinde toplanacak. Fuar, geçtiğimiz yıllarda kripto endüstrisine en önemli katkıları yapan tüm önemli oyuncuları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Katılımcılar alanında uzman kişilerle tanışacak. Kripto dünyasının ne olduğunu ve kripto dünyasına girmenin ne kadara mal olduğunu öğrenecekler..

Konuşmacı:

Valentine Preobrazhensky, Latoken’in Kurucusu ve CEO’su

Larson & Holz

9. Blockchain Kayması

Tarih: 10/11/2018 – 10/12/2018

Yer: Miami, FL, ABD

Blok zinciri, birçok potansiyeli olan en yıkıcı teknolojilerden biri olarak lanse ediliyor. Toplantı, farkındalığı artırmayı ve dünyayı blockchain teknolojisinin gücü konusunda eğitmeyi amaçlıyor. Blockchain’in evrimini kutlamaya gelecek endüstri uzmanları, düzenleyiciler ve politikacılarla omuz omuza olmayı bekleyin. Etkinlik, Tesla, IBM ve tZERO gibi teknoloji devleri tarafından destekleniyor.

Sonuç

Kripto para birimleri ve ilgili blok zinciri teknolojisinin son zamanlarda piyasalar üzerinde önemli bir etkisi oldu. Bu yıl Temmuz-Kasım ayları arasında gerçekleşecek olan Blockchain ve kripto para birimleri ile ilgili uluslararası konferanslara daha yakından bakmanızı tavsiye ederiz..

Bu Bitcoin etkinlikleri size konuyla ilgili en iyi konuşmacılardan bazılarını dinleme fırsatı verecektir. Orada bitmiyor. Ayrıca, kaydolabileceğiniz çeşitli resmi sınıf eğitimlerinden de yararlanacaksınız.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map