OKEx, Serum CEO’suyla DeFi Konuşuyor, Yeni Token Listeleriyle DeFi Yürüyor

OKEx Haftalık Güncellemesi, her hafta düzenlenen promosyonlar, yarışmalar, listeler ve tartışmalara genel bir bakış sunar..

Bu hafta OKEx’te, birkaç yeni yarışma ve promosyon başlatmanın yanı sıra, daha fazla DeFi jetonunun yanı sıra Chainlink, Maker ve Synthetix gibi projeler için türevleri listeledik. OKEx DeFiesta bir geri dönüş yapıyor ve bu hafta Serum CEO’su Sam Bankman-Fried ile röportaj yaparak OKEx Talks ve DeFi Roundtable serimize devam ediyoruz..

Bu hafta yarışmalar ve promosyonlar

OKEx DeFiesta 2. Tur

OKEx DeFiesta’nın ikinci turunda, kullanıcılar,% 80 yıllık getiri ve 50 $ işlem ücreti indirim kartı elde etmek için LEND, CRV, ANT, SRM, DIA ve PNK dahil olmak üzere 20 $ veya daha fazla DeFi tokenimizi satın alabilir ve tutabilirler..

DeFiesta 2. Tur promosyonu 29 Ağustos UTC saat 10: 00’a kadar devam edecek..

LINK Türev Alım Satım Yarışması

LINK türev alım satım yarışmasının ilk 300 katılımcısı 50.000 USDT ödül havuzundan pay kazanabilir. Bu promosyon 29 Ağustos TSİ 03.00’a kadar devam edecek ve kullanıcılar LINK türevlerini alıp bu kuralları izleyerek katılabilirler..

QTUM Staking Promosyonu

OKEx Pool, 19 Ağustos’ta QTUM stake hizmetini resmen başlattı. Kutlamak için, kullanıcıların üçlü ödülleri kazanıp kazanmaları ve 5.000 QTUM’u (21.000 $ ‘ın üzerinde) ikramiye paylaşmaları için bir promosyon başlattık..

Kullanıcılar promosyona 26 Ağustos UTC saat 15: 59’dan önce katılabilir ve buradan daha fazla bilgi edinebilir..

DOT Net Para Yatırma Karnavalı

DOT Bahis Payını desteklemek için OKEx, DOT jetonları için zincir içi transfer desteği ve kullanıcıların% 10 depozito indiriminden yararlanmaları için net bir para yatırma promosyonu başlattı..

Kullanıcılar etkinliğe 26 Ağustos TSİ 03.00’dan önce kaydolabilir..

Aave Net Buy LEND Promosyonu

OKEx, LEND listesini kutlamak için, kullanıcıların 10.000 USDT ödül havuzundan pay kazanabilecekleri Net Buy LEND promosyonunu başlattı. Katılmak için 27 Ağustos UTC’de 04: 00’dan önce kaydolun.

Bu hafta yeni ilanlar

Kleros (PNK)

OKEx, bu hafta Kleros’u (PNK) listeleyerek kullanıcıların PNK yatırmasına ve 19 Ağustos’ta işlem yapmaya başlamasına izin veriyor.

Kleros, herhangi bir sözleşmedeki anlaşmazlıkları tahkim etmek için üçüncü taraf bir anlaşmazlık çözme sistemi olarak çalışan, Ethereum’un üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir uygulamadır..

PNK ile işlem yapmaya şimdi başlayabilir veya liste hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Merkezi Olmayan Bilgi Varlığı (DIA)

Hindistan’daki OKEx kullanıcıları artık platformumuzda Merkezi Olmayan Bilgi Varlığı (DIA) ticareti yapabilir ve Kazanma şansı 17.500 $ ‘lık DIA ödül havuzundan bir pay.

DIA, DeFi uygulamaları için şeffaf, topluluk tarafından doğrulanmış fiyat oracle’ları için açık kaynaklı bir platformdur.

Listeleme hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya şimdi DIA işlemlerine başlayabilirsiniz..

Serum (SRM): Marj Ticareti, Tasarruf ve Sürekli Takas

SRM ve SRM / USDT kalıcı takas ticareti için marj ticareti ve tasarrufları resmi olarak OKEx web sitesinde ve API’de 17 Ağustos TSİ 07:00 itibarıyla yayına girdi..

Serum, kripto ticareti konsorsiyumu ve DeFi uzmanlarından oluşan bir konsorsiyum ile size sunulan güvenilmez çapraz zincir ticareti ile dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan türev borsasıdır..

SRM marj ticareti ve kalıcı swapları kullanmaya başlayabilir ve bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

ZRX / MKR / SNX / ANT: Marjin Ticareti, Tasarruflar ve USDT-marjlı Perpetual Swap

Marj ticareti, tasarruflar ve USDT marjlı kalıcı takaslar 0x (ZRX), Maker (MKR), Synthetix (SNX) ve Aragon (ANT) 21 Ağustos’tan beri OKEx web sitesinde ve API’de resmen yayında..

Daha fazla ayrıntı ve ücret kademesi gereksinimlerini buradan öğrenebilirsiniz.

Chainlink (LINK): Vadeli İşlemler

OKEx, LINK / USD ve LINK / USDT vadeli işlemlerini başlattı ve 20 Ağustos’ta LINK kalıcı takası için ücret kurallarını ve katmanlı MMR kurallarını ayarladı..

LINK vadeli işlemlerine başlayabilir ve ücret kademe ayarlaması ve kademeli MMR kuralları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Polkadot (DOT)

Polkadot’un yerel jetonunun Temmuz ayında OKEx’te listelenmesinden sonra, DOT depozitosu artık kullanılabilir. Kullanıcılar şimdi DOT ticareti yapmaya başlayabilir.

Etkinliklerde OKEx

Geçmiş Etkinlik: OKEx Talks – Lennix Lai ve Sam Bankman-Fried ile Project Serum

21 Ağustos’ta OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai, Serum’un kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried ile röportaj yapmaktan mutluluk duydu (SRM). İzleyebilirsin tam video Serum’u oluşturmanın arkasındaki motivasyonları ve hedefleri, teknoloji özelliklerini, yenilikleri ve OKEx ile gelecekteki işbirliği planlarını öğrenmek için.

OKExDeFi Yuvarlak Masa 7

OKEx DeFi Roundtable 7 başlıklı "Sonraki Seviye Topluluklar: Yeni Bir Merkezi Olmayan Otonom Yönetişim Çağı," CEO’muz Jay Hao, Aragon’un kurucu ortağı Luis Cuende ile konuştu.

Abone olun resmi YouTube kanalı OKExDeFi Roundtable serimizden bu ve diğer bölümler için.

Yaklaşan Etkinlik: OKExDeFi AMA Serisi: Aave

24 Ağustos’ta, popüler DeFi projesi hakkında her şeyi tartışmak için Aave’den teknoloji evanjeli Marc Zeller ile konuşacağız. AMA’ya 1:00 pm ile 14:00 pm UTC arasında katılabilirsiniz. resmi Telegram kanalı.

OKExDeFi Yuvarlak Masa 8

28 Ağustos’ta, Aave’nin kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov, görüşmek üzere OKExDeFi Roundtable’ın sekizinci bölümüne katılacak. "DeFi Oluşturulabilirlik: Kripto Kredilendirme Yeniliklerini Kucaklamak."

Kullanıcılar abone olabilir resmi YouTube kanalı bu dizinin tüm bölümlerini görmek için.

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map