OKEx: Kripto Satın Almak, Ticaret Yapmak ve Kazanmak İçin Tek Duraklı Pazarınız

Daha fazla kripto satın almak, ticaret yapmak ve hatta kazanmak için kapsamlı bir pazar mı arıyorsunuz??

Şubat ayında çok beklenen OKChain’in lansmanının ardından, nihayet sektördeki en her şey dahil kripto hizmet platformunun yapımını tamamladık. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz, ilk Bitcoin’inizi satın almaktan diğer kriptoların alım satımına, veriminizi en üst düzeye çıkarmaya veya piyasaya yetişmeye kadar her kripto tüccarı için kurulu her şeye sahiptir, OKEx sizi teminat altına aldı. OKEx’te kripto yolculuğuna çıkalım!

Kripto satın alın: İtibari para birimleriyle kolayca kripto satın alın

İster HODL ister Bitcoin ticareti yapmak isteyin, yapmanız gereken ilk adım itibari parayı kriptoya dönüştürmektir. Sezgisel fiat-kripto ağ geçidimiz, güvenli ve verimli kripto ticaretinin keyfini çıkarmanız için geliştirilmiş güvenilir ödeme kanallarıyla bağlantılıdır..

Bu görüntü boş bir alt özniteliğe sahip; dosya adı Screenshot-2020-03-26-at-7.05.36-PM.png? x-oss-process = image / quality, q_85

Out Buy Crypto hizmeti, 6 ana akım belirteci– Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USDT, Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve OKB 30 fiat para birimi ile USD, EUR, GBP, RUB, TRY ve daha fazlası dahil olmak üzere 180’den fazla ülke ve bölgede. VISA, MasterCard, banka havalesi, Apple Pay ve daha fazlasını kapsayan 17 adede kadar ödeme seçeneği sunmak için küresel lider Simplex, Koinal, Banxa, Koinal, Mercuryo ve MoonPay dahil olmak üzere en güvenilir 6 ödeme kanalıyla ortaklık kurduk. , paranızı ve işlemlerinizi güvende tutmak için hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak.

Tüm işlem boyunca, OKEx’te KYC doğrulaması gerekmez. Böylece, kripto paranızı satın almak için tüm doğrulama prosedürlerini atlayabilir ve daha sonra hemen OKEx’te spot ve bir dizi türev alım satım işlemine başlayabilirsiniz..

Ticaret Piyasaları: Bir profesyonel gibi ticaret yapın

Blockchain teknolojisi gelişmeye ve benimsenmeye devam ettikçe, piyasada ticaret için daha fazla token mevcut hale geliyor. OKEx olarak, ticaret yapmak ve blok zinciri projelerinin büyümesine yardımcı olmak için becerikli, kullanıcı dostu ve uyumlu bir platform sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yeni takas edilen kripto paranızla, kapsamlı kripto para birimimizde büyük kripto para birimleri ticareti yapabilirsiniz yer ve türevler dahil olmak üzere piyasalar marj, vadeli işlemler, sürekli takas, ve en son lansman, seçenekler ticaret.

Şu anda, sektör lideri vadeli işlemler ürünlerimiz ters veya ters dahil olmak üzere seçtiğiniz farklı ödeme tarihlerine sahip sözleşmeler haftalık, iki haftada bir, üç ayda bir, ve iki ayda bir çok çeşitli sipariş türleri ile birlikte, kullanıcılar kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esnekliğin tadını çıkarabilir. Ayrıca spot piyasamız, marj ticareti için 290+ işlem çifti ve 10x kaldıraç sunar..


Varlık Yönetim Araçları: Varlıkları depolamak, değeri korumak veya kripto portföyünüz için fazladan kazanç sağlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlar

Blok zincirinde ekstra gelir elde etmenin yolları her geçen gün büyüyor ve popülerlik kazanıyor. Satın al ve HODL zihniyetinin dışında, aslında pasif bir gelir planı oluşturabilir ve daha büyük tasarruflar için çalışabilirsiniz. Tanınmış ticaret piyasalarımızın yanı sıra, kullanıcılara ekstra kripto KAZANMAK için bir dizi katma değerli hizmet sunuyoruz..

EARN, tüm finansal tekliflerimizi tek bir yerde toplayan yepyeni bir hizmettir, böylece kullanıcılar fazladan para kazanmak için yedek paralarını kullanabilirler. Kullanıcılar kullanabilir Tasarruf işlem yapmadan Cüzdanlarındaki varlıkları otomatik olarak büyütmek; kullanım Stake etme istikrarlı ve şeffaf çoklu para birimi madencilik hizmetleri sağlayan yenilikçi bir madencilik havuzu olan OKEx Pool’da daha yüksek getiri elde etmek için madeni paraları tutmak; ya da kullan Vadeli mevduat sabit vadeli stake etme yoluyla pasif gelir elde etmek.

OKEx Akademisi: Blok zinciri bilgisine ve piyasa trendlerine göre hızlanın

OKEx, bir ticaret platformundan daha fazlasıdır. Kullanıcıların bazen kripto dünyasında gezinme konusunda hayal kırıklığına uğrayabileceklerini anlıyoruz, bu nedenle herkes için çok çeşitli blok zinciri bilgisi sağlayan açık bir eğitim portalı oluşturmak istiyoruz. İster kripto yeni başlayanlar isterse gelişmiş tüccarlar olun, burada OKEx Academy’de blok zinciri, ticaret stratejileri, pazar analizi ve tabii ki OKEx’e başlamanız için eğitimler hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz..

OKEx’in en iyisini bugün deneyimleyin!

OKEx’i takip edin:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map