OKEx Jumpstart: Açıklanan Yeni Kurallar

OKEx’in token satışlarında payınızı güvence altına almak için dikkat etmeniz gereken 4 nokta

Kısaca

  • Artık ilk gelen ilk hizmet abonelik oturumu yok.
  • Tahsisat tutarınız, OKB tutma miktarınıza ve sürenize veya işlem hacminize göre belirlenecektir..
  • Yeni kurallar, yaklaşan 9. token satışından itibaren geçerli olacak.

OKEx Jumpstart, lansmanından bu yana altı ay içinde sekiz token satışı gerçekleştirdi. Kullanıcılarımızdan gelen yoğun destek bizi gururlandırırken, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek için her zaman yer arıyoruz..

Topluluklarımızdan gelen geri bildirimleri inceledikten sonra, birçok kullanıcının bir tahsisatı güvence altına alırken zorluklar yaşadığı, özellikle de sadece birkaç saniye içinde tükendiğinde, endişemiz geldi. Token satışlarına daha geniş katılım sağlamak için, yaklaşan 9. OKEx Jumpstart token satışından ve sonrasından, geliştirilmiş kuralları uygulayacağız. İşte dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta:

1. Daha düşük eşikli iki yepyeni abonelik oturumu

OKEx Jumpstart aboneliğinin iki oturumuna giriş: OKBelievers Özel Tahsis Oturumu ve OKTraders Ayrıcalık Tahsisi Oturumu.

Geçmiş satışlarla karşılaştırıldığında, bir jeton satışına katılmak için, ilgilenen kullanıcıların elinde bulundurması gerekir. önceki 5 gün için günlük minimum 100 OKB (önceki 30 gün için 100 OKB’ye kıyasla) her jeton satış gününden önce. Yeni kuralların sunduğu gibi daha düşük bir eşik, 5 günlük dönemde daha fazla OKB tutarak daha büyük bir tahsisatı güvence altına alabilirsiniz..

Ek olarak, yeni kurallara göre, gereksinimi nasıl yerine getirdiğiniz, iki seanstaki tahsis katsayınızda fark yaratacaktır. Daha fazla ayrıntı aşağıda açıklanacaktır.

2. OKB tutma hesaplaması: toplu olarak son dakikada satın almaktan daha uzun süre bekletme

Geçmişte, satışlardan önceki son birkaç gün içinde bazı kullanıcıların OKB’yi toplu olarak satın alarak OKB günlük ortalama tutmaya çalıştığı görülmüştür. Yeni kurallarla, ilgilenen kullanıcıları gerekli OKB miktarını sürekli olarak tutmaya teşvik ediyoruz..

Yeniyi hatırla OKBelievers Özel Tahsis Oturumu yukarıda bahsedilen? Bu oturumun kuralları, geçmiş satışlardaki ilk abonelik oturumunun kurallarına benzer. ancak, Gerekli OKB miktarını sürekli olarak tutarak, daha yüksek bir tahsis katsayısı ve dolayısıyla daha büyük bir tahsisat elde edilebilir.

Aşağıdaki tablo, OKB’yi sürekli (solda) tutarak ve son dakikada toplu olarak satın alarak (sağda) katsayılardaki farkı göstermektedir:

Minimum tutma ve ortalama tutma katsayılarınızın farklı olması durumunda, hangisi daha yüksekse size katsayı atanacaktır. OKEx Jumpstart web sitesinde her zaman katsayınızı ve OKB anlık görüntü kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz..

Her zaman olduğu gibi, gerekli OKB günlük ortalama tutmayı tutmayı bırakırsanız veya eksik kalırsanız, istediğiniz ortalama günlük tutma gereksiniminize ulaşmak için satış gününden önce OKB’yi toplu olarak satın alarak uygunluğunuzu yeniden kazanabilirsiniz..

3. Yeni işlem hacmine dayalı oturum


Önceki ikinci abonelik oturumundan farklı olarak, yeni OKTraders Tahsis Ayrıcalık Oturumu, aşağıdakiler için özel bir abonelik oturumudur: sadece daha büyük satış arzının token satışı.

Bu oturumda tahsis katsayıları, OKEx’in kurulmasından bu yana kişinin kümülatif OKEx spot ticaret hacmine (Bitcoin cinsinden) bağlı olduğundan, bu oturumda OKEx üzerinde çok işlem yapanlara tahsis avantajı verilir. Katsayılarınızı OKEx Jumpstart web sitesinde yapabilirsiniz.

Karşılık gelen katsayılar aşağıdaki gibidir:

4. Yeni tahsisat formülü: artık ilk gelene ilk hizmet satışları değil

Topluluklarımızdan gelen geri bildirimleri inceledikten sonra, birçok kullanıcımızın geçmiş satışlardan dışlanmaktan memnun olmadığından endişelendik. Bu nedenle, ilk gelen ilk hizmet modelini terk etmeye ve tahsis formülünü değiştirerek mümkün olduğunca çok sayıda katılımcının token satışlarımıza katılmasına izin vermeye karar verdik..

Yeni tahsis formülü aşağıdaki gibidir:

Bu formül hem OKBelievers Özel Tahsis Oturumu hem de OKTraders Ayrıcalık Tahsis Oturumu için geçerlidir..

Basitçe söylemek gerekirse, payınız, oturuma katılma sıranız ne olursa olsun, katsayınız, abone olunan miktar ve toplam oturum arzınız tarafından belirlenecektir..

5. Hileye karşı daha iyi koruma

Ayrıca, bazı kullanıcıların birden çok hesabı manipüle ederek servis birimini güvence altına almaya çalıştığı şikayetlerinin de farkındayız. Genel kullanıcıların çıkarlarını korumak için, OKEx Jumpstart’ın KYC doğrulama gereksinimi şu noktaya kaldırılacaktır: KYC2. Bunu yaparak, hem kurumsal hem de perakende kullanıcılar arasında adaleti sağlamayı umuyoruz..

Ayrıca, her iki oturum için abonelik süresi 10 dakikadan uzatılacaktır. 30 dakika ve daha fazla abonelik limiti yok tüm kullanıcıların daha geniş katılımına izin verecek şekilde uygulanacak.

Ayrıntılı kurallar için lütfen aşağıdaki bağlantıya bakın:OKEx Jumpstart Token Satış Kurallarının İyileştirilmesi

Dinlemeye devam edeceğiz

OKEx Jumpstart, hem kurumsal hem de perakende kullanıcılarımızın desteği olmadan başarılı ve güvenilir bir platform olamazdı. Bizim ve sektörün daha da büyümesinin tek yolunun adil bir ortam olduğuna inanıyoruz..

Her zaman olduğu gibi sizleri yeni kurallar ile ilgili değerli fikirlerinizi vermeye davet ediyoruz. Lütfen düşüncelerinizi sosyal medyada bırakmaktan çekinmeyin.

OKEx’i takip edin:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Web sitesi: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map