OKEx Haftalık Güncellemesi: 23-29 Kasım

OKEx, EOS / USDT Vadeli İşlemlerini Yakında Başlatıyor

EOS / USDT vadeli işlem ticaretinin resmi olarak şu tarihte başlayacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: 2 Aralık 2019 06:00 (UTC).

Detaylar:OKEx, EOS / USDT Vadeli İşlemlerini Başlattı Değerli müşterilerimiz, EOS / USDT vadeli işlem işlemlerinin resmi olarak okexsupport.zendesk.com adresinde başlatılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ETH / USDT vadeli işlem ticaretinin artık canlı olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Detaylar:OKEx, ETH / USDT Vadeli İşlemlerini Başlattı Değerli müşterilerimiz, ETH / USDT vadeli işlem işlemlerinin resmi olarak okexsupport.zendesk.com adresinde başlatılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

USDT Teminatlı Vadeli İşlemler Tüm Zamanların En Yüksek Günlük Hacmine Ulaştı

Yeni HER ZAMAN yüksek! USDT-Teminatlı Vadeli İşlemler için işlem hacmi, 2 hafta önceki lansmanımızdan bu yana 10.000’den fazla BTC’ye ulaştı ve şu ana kadar toplam 70.000’den fazla BTC’ye ulaştı.

Şimdi bizimle “En Kolay Vadeli İşlem Sözleşmeleri” ile ticaret yapın: bitcoin vadeli işlemleri, btc vadeli işlemleri, OKEX vadeli işlemleri | OKEX.com – OKEX.COM’da en son bitcoin vadeli işlem fiyatını, bitcoin vadeli işlem fiyat grafiğini bulun ve anında btc vadeli işlemleri yapın… www.okex.com

Kanadalı Kullanıcılar için Özel Black Friday Airdrop

OKEx ve VirgoCX, Kanadalı kullanıcılar için Kara Cuma’yı kutlamak için bir araya geliyor!

Detaylar:

V3 Open API, USDT-marjlı Sürekli Takas Ticaretini Destekler


Yakında USDT marjlı kalıcı takas ticareti hizmetini başlatacağız. Simülasyonu ve canlı ticareti desteklemek için, yükseltilmiş kalıcı takas ticareti API’miz şu adreste yayınlandı: 25 Kasım 2019 07:00 (UTC). API belgeleri de buna göre güncellenir. Bir sonraki duyuruda açılış simülasyonu ve canlı ticaret zamanını güncelleyeceğiz.

Etkinlikler:

OKEx Cryptour Ukrayna 2019 – Vinnytsia (27 Kas)

Dün gece Vinnytsia’da ne harika bir gece! Kripto ticareti hakkında bilgi paylaşımı & Blockchain teknolojisindeki en yeni yeniliklerle, yeni tanıştık & OKEx Talks buluşmamızdaki eski arkadaşlar.

OKExTalks – St.Petersburg (22 Kas)

St. Petersburg Sohbetlerimize katılan herkese teşekkür ederiz. Tüm konuşmacılarımıza teşekkürler! Gelecekteki duyurulardan haberdar olmak için Rusya TG grubumuzu takip edin:

http://t.me/okexofficial_ru

OKEx Resmi Ticaret Odası

Pazar Analistimiz Cyrus, OKEx Ticaret Odası telgraf grubumuzda pazar araştırmasını ve trendleri haftalık olarak sundu! BTC ribaunduyla ilgili piyasa duyarlılığının en son güncellemesini ve hangi altcoin’e yatırım yapılacağını paylaştı. Pazar eğilimleri konusundaki araştırmasıyla ilgili görüşlerini paylaşmak ve gelecek hafta sorularınızı yanıtlamak için orada olacak.!

Resmi ticaret odamıza buradan katılın:

Yaklaşan Etkinlikler:

OKEx Sohbetleri 2019 – Nairobi

30 Kasım’da Nairobi’de OKExTalks’a kaydolmak için son şans! Kripto ticareti yolculuğunuza başlıyorsanız, bu sizin için bir etkinliktir! Marj ticareti, trend analizi konusunda size rehberlik edeceğiz & ticaret psikolojisi.

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ:OKEx Sohbetleri 2019 – NairobiEventbrite – OKEx, OKEx Sohbetleri 2019’u sunar – Nairobi – Cumartesi, 30 Kasım 2019, Nairobi’deki Marble Arch Hotel’de… www.eventbrite.com

OKEx Cryptour Ukrayna 2019 – Kiev

Finansal Piyasalar Direktörümüz Lennix Lai, 5 Aralık’ta Cryptour Ukrayna’nın son durağı olan Kiev’de bize katılıyor! Özel konuk olarak, “Merkezi Olmayan Bir Ekonomi Büyüme Fırsatlarını Nasıl Artıracak” tartışmasına liderlik edecek..

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ:OKEx Cryptour Ukraine 2019 – KyivEventbrite – OKEx, OKEx Cryptour Ukraine 2019’u sunar – Kiev – 5 Aralık 2019 Perşembe, Leonardo Business Center’da… www.eventbrite.com

Amsterdam’da OKEx Crypto Networking İçecekleri

Hollanda’da oluşturduğumuz harika topluluğu kutlamak için bir Crypto Networking Drinks’e ev sahipliği yapacağız. Yeni ve eski arkadaşları davet ederek, bayram sezonunu kutlamak ve sahip olduğumuz yıla bir kadeh kaldırmak, paylaşılan bilgiler ve yeni bağlantılar kurmak için bize katılın.

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ:Amsterdam’da OKEx Crypto Networking İçecekleriEventbrite – OKEx, Amsterdam’da OKEx Crypto Networking Drinks’i sunar – 6 Aralık 2019 Cuma, Cut Throat Barber’da &… Www.eventbrite.com

OKEx Sohbetleri – Calabar

Hazır ol Calabar! OKEx Talks, kripto alanındaki en iyi liderleri bir araya getirerek 7 Aralık’ta size geliyor. “Tokenization” konusunu tartışıyoruz & Dijital Varlıklar ’, öyleyse gelin & topluluğa katıl!

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ:OKEx Talks 2019 – CalabarEventbrite – OKEx, OKEx Talks 2019 – Calabar’ı sunar – 7 Aralık 2019 Cumartesi, Hotel 45, Calabar, CR’de. Olay bul… t.co

OKEx Sohbetleri 2019 – Rotterdam

İlk konuşmacımız Mick De Graaf, 10 Aralık’ta Rotterdam’da OKEx Talks’a katılacak. Mick, DexWallet’te yetenekli bir Akıllı Sözleşmeler Geliştiricisi ve herkese DeFi’nin temellerini öğretecek.

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ:OKEx Sohbetleri 2019 – Rotterdam: DeFiEventbrite’ı Anlamak – OKEx, OKEx Sohbetleri 2019’u sunar – Rotterdam: DeFi’yi Anlamak – 10 Aralık 2019 Salı, CIC’de… www.eventbrite.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map