OKEx, DeFi Token Listelerine Devam Ediyor, Yeni Bir Elit Takım Ticaret Yarışması Başlatıyor: Haftalık Güncelleme

OKEx’te bu hafta, merkezi olmayan finans için desteğimize devam ettik ve sadece bu hafta dört DeFi token listeledik. Ayrıca, katılımcılara OKEx platformunun yerel jetonu olan OKB’yi kazanma şansı veren birkaç tanıtım yarışması ve sınavına başladık. Ek olarak, endüstri etkinliklerine katıldık ve 150.000 USDT ödül havuzlu başka bir OKEx Elite Takım Ticaret Yarışması başlattık..

Bu hafta yarışmalar ve testler

OKExAlts Macera

Açılış turumuz için "OKExAlts Macera" kampanyasını yürütüyoruz "Altcoin’i tahmin et" OKEx USDT-marj takas piyasasında 24 saat içinde en yüksek değişim yüzdesine sahip altcoin tahmin edilerek kullanıcıların her gün OKB kazanabileceği yarışması.

Kullanıcılar Guess the Altcoin yarışmasına 17 Ağustos UTC saat 9: 00’a kadar katılabilir..

OKEx Memes Yarışması

OKEx Memes Yarışması’nın ikinci turunda, kullanıcılar yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için başka bir fırsata sahipler. Bu promosyon 20 Ağustos UTC saat 15: 59’a kadar aktif kalacak ve kullanıcılar altcoin ile ilgili memler oluşturup yükleyerek katılabilirler ve incelemeye göndermek.

OKExAlts Sınavı

OKEx Alts Sınavı, Ağustos ayı boyunca her hafta sonu resmi Twitter hesabımızda çalışır! Kullanıcılar, resmi duyurular ve her hafta sonu 30 OKB’lik bir havuzda paylaşma şansı için takip etmelidir..

Sınırlı Sürüm OKEx200K NFT + 1.000 $ Hediye (Genişletilmiş)

Yoğun talep nedeniyle, OKEx200K promosyonumuzu (Twitter’da 200.000 takipçiye ulaştıktan sonra başlattık) genişlettik ve sınırlı sayıda NFT’leri (yani, fungible tokenleri) 2.000’e çıkardık. Bu promosyon 16 Ağustos’a kadar devam edecek ve kullanıcılar aşağıdaki yollarla katılabilir: bu kurallar.

OKEx Elite Takım Ticaret Yarışması

OKEx Elit Takım Ticaret Yarışması başarıyla devam ediyor ve 12 Ağustos UTC saat 16: 00’da, yarışma 136 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti. En iyi yatırımcıysanız ve en iyilerle rekabet etmek için gerekenlere sahipseniz, 150.000 USDT ödül havuzundan bir pay kazanmak için burada işlem yapmaya başlayabilirsiniz..

Ticaret Stratejisi Yarışması

50 $ işlem ücreti indirim kartı kazanmak için ticaret fikirlerinizi paylaşarak Ticaret Stratejisi Yarışmamıza katılın! Yarışma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni İlanlar

Aave (LEND)

OKEx, bu hafta Aave’yi (LEND) listeledi ve kullanıcıların 11 Ağustos’ta LEND yatırmasına ve 12 Ağustos’ta işlem yapmaya başlamasına izin veriyor. Daha önce ETHLend olarak bilinen Aave, emanet dışı para piyasası protokolü olarak tasarlanmış bir DeFi projesidir..

LEND ticaretine şimdi başlayabilir veya liste hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Proton (XPR)

Proton (XPR) artık OKEx’te işlem görmeye hazır. Proton, bir finansal anlaşmalar katmanıyla entegre edilmiş güvenli, doğrulanmış bir kimlik hesabı sağlar. Kullanıcıların, üçüncü şahıslarla özel anahtarları paylaşması gerekmez ve aynı zamanda, herkese açık anahtarları kullanarak kimliklerini doğrulamasına izin verir.

XPR ticaretine şimdi başlayabilir veya bu liste hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Aragon (ANT)

Aragon (ANT) artık resmi olarak OKEx’te listeleniyor. Proje, kullanıcıların paydaşları ve haklarını ve ayrıcalıklarını tanımlayan akıllı sözleşmeler olarak var olan kuruluşları oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. ANT, platform kullanıcılarına altyapı ve hizmetler sağlayan Aragon Ağı için yönetim belirtecidir..

Bu liste hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya şimdi OKEx’te ANT ticareti yapmaya başlayabilirsiniz..

Serum (SRM)

OKEx kullanıcıları artık OKEx’te Serum (SRM) ticareti yapabilir ve 30.000 SRM ödül havuzundan bir pay kazanma şansına sahip olabilir. Serum, güvenilmez çapraz zincir ticareti ile dünyanın ilk tamamen merkezi olmayan türev borsası olmayı hedefliyor.

Listeleme hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya şimdi SRM ticareti yapmaya başlayabilirsiniz.

Sistem yükseltmeleri

Yer & marj ticareti sistemi yükseltmesi

Bu hafta, tüm pazarlarda (masaüstü, mobil uygulama ve API dahil) planlanmış bir spot ve marj ticaret sistemi yükseltmesi gördü. Yükseltme 13 Ağustos’ta başarıyla tamamlandı.

Polkadot marjı & sürekli takas ticaretinin askıya alınması

Polkadot topluluğu, DOT’un x100 bölünmesi planını 27 Temmuz’da kabul etti. Resmi duyuruya göre, DOT transferi 18 Ağustos’ta yürürlüğe girecek ve DOT bölünme planı 21 Ağustos’ta başlatılacak. Daha fazlasını okuyabilirsiniz. bu güncelleme hakkında burada.

Opsiyon ticareti askıya alındı

Opsiyon ticareti, hizmetlerimizi optimize etmek ve kullanıcıların ticaret deneyimini iyileştirmek için sistem bakımı nedeniyle bugün saat 8: 30’da (UTC) 14 Ağustos’ta askıya alındı. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Etkinliklerde OKEx

Geçmiş Etkinlik: OKEx AMA – Hindistan’da Kripto’nun Geleceği

OKEx’in Hindistan’daki yeni işletmesi olan P2P ticareti, 4 Ağustos’ta bir AMA sırasında duyuruldu. bu video Finans piyasaları direktörümüz Lennix Lai ve P2P Hindistan başkanı Keerthan Shetty ile Hindistan’daki kripto para piyasası ve OKEx’in planları ve hedefleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

OKEx DeFi Yuvarlak Masa 5

7 Ağustos’ta, Synthetix’in çekirdek katılımcısı Jordan Momtazi, “Varlık Sentezi: Gerçek Dünya Varlıklarını Simgeleştirmek İçin Yepyeni Bir Yol” u tartışmak üzere OKEx Defi Yuvarlak Masa 5’e katıldı. Bazı önemli tartışma noktaları arasında Synthetix’teki gerçek dünya varlıkları, DAO Trio ve DeFi’deki merkezi oyuncular yer alıyor. İzleyebilirsin tam video burada.

OKEx DeFi Yuvarlak Masa 6

14 Ağustos’ta OKEx DeFi Yuvarlak Masa Toplantısı için CEO’muz Jay Hao, CEO Gordon Gao ile konuştu. & WaykiChain’in kurucu ortağı, WaykiChain’in nasıl olduğunu tartışmak için & WGRT, DeFi dünyasını # 3 jeton mekanizmasıyla değiştirmeyi hedefliyor. Resmimize abone olun Youtube OKEx Defi Roundtable serisinin daha fazla bölümü için.

OKEx’i takip edin

Orta: https://medium.com/@OKEx

Telgraf grubu (İngilizce):

Telgraf grubu (Rusça):

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map