OKEx, 7 DeFi jetonu listeler ve C2C kredi hizmeti için 4 yeni teminat ekler

OKEx Haftalık Güncellemesi, her hafta düzenlenen promosyonlar, yarışmalar, listeler ve tartışmalara genel bir bakış sunar..

Bu hafta OKEx’te, yedi heyecan verici DeFi tokenini memnuniyetle karşıladık ve OKEx C2C Kredisinde XRP, LINK, TRX ve FIL dahil olmak üzere dört yeni teminat seçeneği için destek ekledik. Ayrıca, kullanıcıların çifte ödülleri paylaşmak ve bir iPhone 12 Pro Max kazanma şansı elde etmek için katılabilecekleri ilk Mutlu Cuma kampanyamızı 14 Aralık’a kadar uzatıyoruz.. 

Değerli OKB kullanıcılarımıza daha fazla avantaj sağlamak için, OKB sahiplerinin NOWPayments ile ortak olan herhangi bir çevrimiçi satıcıda hızlı ve kolay çevrimiçi ödeme yapmasına izin vermek için NOWPayments ile birlikte çalıştık..

Son olarak, sizi projenin gelişimi hakkında her şeyi tartışmak üzere Near Foundation CEO’su Erik Trautman ile konuşacağımız OKEx Topluluğu AMA’mıza katılmaya davet ediyoruz..

Mutlu Cuma programı uzatıldı

Kullanıcılar, OKEx’in vadeli işlemlerden ve kalıcı takas işlem ücretlerinden elde ettiği toplam gelirin% 20’sini paylaşmak için 14 Aralık’a kadar ilk Mutlu Cuma kampanyamızın keyfini çıkarmaya devam edebilir ve bir iPhone 12 Pro Max kazanma veya toplam 20.000 USDT’lik indirim kartlarını paylaşma şansına sahip olabilir.. 

OKEx C2C Kredisinde yeni teminatlar: XRP, LINK, TRX ve FIL

OKEx C2C Kredi hizmetine XRP, Chainlink (LINK), TRON (TRX) ve Filecoin (FIL) dahil olmak üzere dört yeni token ekledik..

NOWPayments ile ortaklık

Kriminal olmayan kripto ödeme hizmetleri sağlayıcısı ile ortaklık kurduk ŞİMDİ Ödemeler. 15 Aralık’tan itibaren kullanıcılar OKB’lerini NOWPayments ile ortak olan herhangi bir çevrimiçi satıcıdan mal ve hizmetlerle değiştirebilecekler. Bu ortaklık hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Promosyonlar

Ticaret & Para Yatırma Zorluğu: KAPAK, HEGIC, KP3R, API3 ve PICKLE

Bu promosyon sırasında OKEx katılımcıları, bu yeni listelenen jetonlardan herhangi birini alıp yatırarak 20.000 USDT’lik bir ödül havuzunu paylaşabilir: KAPAK, HEGIC, KP3R, API3 veya PICKLE. Kayıt olun, ayrıntıları okuyun ve 18 Aralık UTC saat 8: 00’den önce meydan okumaya katılın..

#OKExDeFiScoop: 100 USDT hediye

Ortağımız Frontier ile birlikte kurucusu ve CEO’su Ravindra Kumar’ın platformu ve misyonu boyunca bize rehberlik ettiği DeFiScoop videosunu izleyin.

10 kazanana 10 USDT dağıtıyoruz. 100 USDT paylaşmak için, videoyu izle -e soruları cevaplayın ve kazanmak için kuralları takip edin

Demo birleşik hesap rekabeti

Yeni birleşik hesap işlevini başlatacağımız için, kullanıcıların bu yeni özelliği deneyimlemesi ve 260.000 USDT ödül paylaşması için bir demo ticaret yarışması düzenleyeceğiz. Bizi izlemeye devam edin ve 14 Aralık – 17 Aralık arası işe alım sürecine katılın.

XEM sahipleri için XYM airdrop

OKEx, NEM (XEM) sahipleri için Symbol (XYM) airdrop’u destekleyecektir. XEM para yatırma ve çekme işlemleri 14 Ocak 2021’de saat 8: 00’de (UTC) askıya alınacak. Tüm XEM jetonlarının anlık görüntüsü aynı gün alınacak.

Bu hafta yeni ilanlar

OKEx, bu hafta COVER, HEGIC, KP3R, API3, PICKLE, LOON ve NU dahil olmak üzere yedi DeFi jetonunu listeledi..

KAPAK, HEGIC, KP3R, API3 ve TURŞU

Kapak Protokolü (KAPAK)

KAPAK Protokolü, Ethereum akıllı sözleşmeleri için merkezi olmayan bir risk kapsama pazarıdır ve tamamen piyasa tarafından fiyatlandırılan koruma maliyetleri ile eşler arası kapsama sağlar. COVER, COVER Protokolünün yerel ERC-20 yönetişim belirtecidir. Liste hakkında daha fazla bilgi edinin ve ticarete başlayın. 

Hegic (HEGIC)

Hegic, otomatik bir piyasa yapıcıdır ve Ethereum’da işlem gören zincir içi kripto opsiyonları için takastır. Hegic şu anda WBTC ve ETH opsiyon ticaretine izin veriyor. Desteklenen varlıkların sahipleri, opsiyon ticareti için likidite sağlamak ve ödüller kazanmak için varlıklarını yatırabilir ve teminatlandırabilir. Liste hakkında daha fazla bilgi edinin ve ticarete başlayın. 

Keep3rV1 (KP3R)

Keep3rV1, harici DevOps’u çeşitli görevleri tamamlamak için yardıma ihtiyaç duyan projelere bağlamak için merkezi olmayan bir iş eşleştirme platformudur. KP3R, kabul edilen çiftler için (şu anda KP3R-ETH) Uniswap’te likidite sağlayarak basılmıştır. Token sahipleri, KP3R-SNX, KP3R-AAVE, KP3R-YFI, vb. Gibi çiftleri dahil etmek için oy kullanabilir. Listeleme hakkında daha fazla bilgi edinin ve ticarete başlayın. 

API3 (API3)

API3, yeni nesil blok zincirinde yerel, merkezi olmayan API’ler veya kısaca dAPI’ler oluşturmak için işbirliğine dayalı bir çabayı yönlendirecek. API3, akıllı sözleşme platformlarının anlamlı uygulamaların gerçekten merkezi olmayan ve en aza indirgenmiş bir şekilde oluşturulması için API’lerden yararlanmasına olanak tanıyacak. Kullanıcılar, API3’ün merkezi olmayan bir şekilde yönetilen ve niceliksel olarak güvenli veri akışlarıyla güçlü, merkezi olmayan uygulamalar oluşturabilir. Liste hakkında daha fazla bilgi edinin ve ticarete başlayın. 

Turşu Finansmanı (TURŞU)

Pickle Finance, çiftçilik teşviklerinin yardımıyla sabit paraların (DAI, USDC, USDT, sUSD) sabitlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir protokoldür. PICKLE, Uniswap V2’de likidite sağlayıcılarına bir teşvik olarak dağıtılan yönetişim belirtecidir. Liste hakkında daha fazla bilgi edinin ve ticarete başlayın. 

Loon Ağı (LOON)

Loon Network, blok zincirler arası merkezi olmayan bir kredi ağı oluşturmayı amaçlayan uzun vadeli bir kavramdır. Bu ağ, temel ağ desteğinin yanı sıra veri iletimi, kredi ara akışı ve varlık ara bağlantısı sağlamayı amaçlamaktadır. Liste ayrıntılarını görüntüleyin ve ticarete başlayın.

NuCypher (NU)

NuCypher, merkezi olmayan bir anahtar yönetim sistemi, şifreleme ve erişim kontrol hizmetidir. Geleneksel simetrik veya açık anahtar şifreleme şemaları ile elde edilemeyen bir şekilde şifre çözme haklarını devretmek için proxy yeniden şifrelemeyi kullanarak, ortak mutabakat ağlarında rastgele sayıda katılımcı arasında özel veri paylaşımına olanak tanır.

Yerel belirteçler, ağ katılımcılarını anahtar yönetimi gerçekleştirmeye ve yetkilendirme / iptal işlemlerine erişim sağlamaya teşvik etmek için kullanılır. Liste ayrıntılarını görüntüleyin ve ticarete başlayın.

Marj ticareti, tasarruflar ve sürekli takaslar: AAVE, CVC ve FIL

AAVE, CVC ve FIL marj ticareti ve tasarruf özellikleri 10 Aralık TSİ 06.00’dan itibaren mevcuttur ve kullanıcılar 75x’e kadar kaldıraçla işlem yapmaya başlayabilirler. Giriş ayrıntılarını görüntüleyin.

Etkinliklerde OKEx

Yaklaşan etkinlik: OKEx Topluluğu AMA – Foundation Yakınında

11 Aralık’ta, projenin mevcut durumu hakkında her şeyi tartışmak için Near Foundation CEO’su Erik Trautman ile konuşacağız. Saat 13:00 UTC’de başlayacak olan AMA’yı bizim resmi Telegram kanalı.  

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map