2020 Uluslararası Kadınlar Günü: Kriptoda Kadınlardan İlham Veren 24 Söz

Cinsiyet eşitliği evrensel bir arayıştır ve kripto ve blok zinciri endüstrisi bir istisna değildir. Diğer teknoloji alanlarında olduğu gibi erkeklerin blockchain ve kripto alanında çoğunluğu oluşturması şaşırtıcı değil. Göre CryptoNewsZ’nin bulgusu, Bugün Bitcoin topluluğunda yer alan insanların sadece% 12.28’i kadın, ancak bu sayı 2018’de sadece% 5 iken şimdiden yükseldi..

OKEx olarak, işyerinde cinsiyet eşitliğini arşivlemeye kararlıyız. Cinsiyet çeşitliliğini ve kadınların güçlendirilmesini kucaklamanın gerekli olduğuna inanıyoruz. Kadın çalışanlarımızın yeteneklerine, çalışkanlığına ve katkılarına değer veriyor, onlara erkek üyelerimize olduğu kadar başarılı olma ve parlama konusunda eşit fırsatlar sunuyoruz..

Yıllarca süren çabaların ardından, bu yıl cinsiyet dengeli bir işgücüne ulaşmayı başardık. Bu nedenle, sektörde cinsiyet eşitliği ve kadının güçlenmesi konusunda farkındalık yaratmak için çabalarımızı artırıyoruz..

Uluslararası Kadınlar Günü şerefine, özel bir kampanya oluşturduk #WomenInCrypto Kadın sektör oyuncularının başarılarını ve katkılarını kutlamak ve rollerinde başarı için çok çalışanlara ilham vermek. Kampanya, sahaya etkileyici katkılarda bulunan 24 harika bayandan samimi bir paylaşım sunuyor..

Blok zinciri ve kripto dünyasında klişeleri nasıl kırıp mükemmelleştiklerini merak ediyor musunuz? İşte kriptoda kadınlar için nelerin mümkün olduğunu vurgulayan heyecan verici yolculuklarına ve güçlü ifadelerine bir göz atın..

“Bildiğimiz kadarıyla kripto, yalnızca blockchain üzerine değil, aynı zamanda güçlü bir topluluk üzerine inşa edildi. Biz kadınlar doğal bir topluluk kurucuyuz. Şimdi, finansal bağımsızlık kazanma ve doğuştan gelen becerilerimizden yararlanma bakış açısıyla kriptoyu bir araya getirme ve bunlara katılma zamanı. Tıpkı harcadığımız dolarların politik ifadeler olması gibi – Bitcoin de farklı değil. Bin yıldır oylarımızı duyulmadan kullandık – kripto para birimi duymamızı sağlıyor. ”

Diana Pires, Başkan Yardımcısı, Kurumsal Satış, Crypto.com

“Blok zinciri ve kripto para birimi gibi gelişmekte olan teknolojiler için, yeniliği ilerletmek için her zaman farklı geçmişlere sahip yetenekler gereklidir. Sektördeki kadın lider strateji, iletişim ve iş geliştirme rollerinin çoğunluğuyla, yeni giren kadınlara teknolojilere her zamankinden daha fazla dahil olma konusunda büyük fırsatlar sunuyor. Ben ve kurucu ortağım TongTong Bee, kadınların blockchain ve kripto para endüstrisinin büyümesine öncülük etme yeteneklerine derinden inanıyoruz ve dünyayı altüst etmedeki gücümüzü görmekten heyecan duyuyoruz. “

Alyssa Tsai, Kurucu & CEO, PANews

“Eşit ortam nasıl oluşturulur? Kripto endüstrisinin doğal avantajları var, çok yeni bir endüstri ve geleneksel endüstrilere kıyasla herkes için çok daha eşit fırsat sunuyor. Erkekler ve kadınlar aynı başlangıç ​​çizgisinde ve eski dünyayı değiştirmek ve yeni dünyayı yaratmak için aynı fırsata sahipler. Tabii ki, aynı zamanda hukuk, finans, teknoloji, uyumluluk vb. Gibi geniş mesleki bilgi gerektiren bir sektördür. Uzmanlık alanlarımızı bulmak ve geçmişimize uymak için daha fazla fırsata sahip olmamıza yardımcı olur veya istersek, daha dikkate değer zorlukların üstesinden gelebiliriz. Bu nedenle, kadınlar olarak sadece slogan atmak istemiyoruz, aynı zamanda zekamızı, mükemmel empatimizi ve iletişim yeteneğimizi kullanarak kendimizi toplumsal cinsiyet eşitliği için savaşacak eylemlerle kanıtlamamız gerekiyor. “

Seirai Li, Taraxa Topluluğu & Pazarlama Recika CMO, Taraxa / Recika

Ben Lilith Li. Ben bir feministim.

Blockchain & Cryptocrrency Endüstrisi, kod yazmasanız bile kadın olarak çalışmak için en iyi yerdir. Yıllardır çabalayan yeteneğinizi gösterebileceğiniz gibi, olduğunuz gibi kendiniz de olabilirsiniz..

Singapur merkezli bir blockchain projesine 2 yıl boyunca yeni gelen uzmanlık için katıldım. İnsanlardan bir şeyler öğrenmek ve kendi notunuzu yükseltmek için birçok harika fırsat var. Örneğin, en son teknolojinin nasıl çalıştığını tadabilirsiniz; ayrıca dijital pazar sürecini anlamaktan heyecan duyan yeni bir tüccar olabilirsiniz; ayrıca farklı sektörlerden ve ülkelerden gelen uzmanlarla birlikte çalışabilirsiniz. Bir gün, etrafınızda harika insanların çalıştığını fark edeceksiniz ve siz de onlardan birisiniz.

Önyargı yok, cinsiyetçilik yok.

Ben Çinliyim, yaklaşık 10 yıldır Tokyo’da yaşıyorum.

Japonya’da kadınlar, eski moda kültürü ve geleneksel toplum düşüncesi nedeniyle başarılı olmak için yeterli alana sahip değil. Sessiz, alçakgönüllü, uyumlu ve her zaman tatmin edicidirler. Günlük hayatta korumak için ‘İYİ BİR KIZ’ ve ‘SİZİN GİBİ AYNI’ gibi davranırlar. Japon kadınlardan öğrendiğim buydu.

Japonya’da, düşünce, dil becerileri, iletişim, sosyal, duyu gibi becerilerinizi olabildiğince yüksek sesle göstermek için burada çalışacak daha hevesli bayanlara ihtiyacımız var..

New York’ta kurulan ve bölgenin ortak çalışmasını sağlamak için blockchain kadınlarıyla işbirliği yapan bir Japon uzman olarak Blockchain topluluğundaki Kadınlar’dan sorumluyum..

Blok zincirinde & kripto para dünyası, orada sadece birkaç kadın savaşıyor. Güvenilir, saygı duyulan, başarılıdırlar. Sıradaki bayan olmak ister miydin? “

Lilith Li, Japon Uzman, Blockchain’de Kadınlar

Kadınlar işyerine çok şey getiriyor. Farklı bakış açıları ve liderlik tarzlarından durumlarla başa çıkma yaklaşımlarına kadar – işletmelerin kadınları işe alması ve bu çeşitliliği teşvik etmesi önemlidir. Erkek egemen bir sektördeki bir kadın olarak, çok ihtiyaç duyulan desteği almak ve sürekli büyüme fırsatlarına sahip olmak inanılmaz derecede önemlidir. Endüstriler kısıtlayıcı ortamlarını geri aldığında ve kadınlara bu fırsatları sağladığında herkes gelişebilir! ”

Sandra Yap, Ortaklıklar Direktörü, Zcoin

“Anlamlı bir hayat yaşamak cesaret, cesaret ve sınırsız enerji gerektirir. Zorlu bir çalışma ortamının ihtiyaçlarını karşılarken iki çocuk annesi olmak, 21. yüzyılda pek çok kadının karşı karşıya kaldığı bir şey: aynı zamanda hem zorlu hem de ödüllendirici. Hayat, sürekli iniş çıkışlarla güzel bir yolculuktur, ancak en önemlisi hayatta olmamız ve yolculuğun her dakikasının tadını çıkarabilmemizdir. Beni kendilerinden daha büyük hayalleri olan harika insanlarla buluşturan dijital bir görev olan blockchain dünyasında arayışımı bulduğum için gerçekten mutlu hissediyorum. Gece gündüz çalışmak sizi gerçekten tüketiyor. Ama sonunda yeni bir insan olarak ortaya çıkarsın çünkü seni öldürmeyen şey seni daha güçlü kılar. Katlanmak zorunda kaldığım tüm zorluklar için minnettarım çünkü onlar beni yol boyunca daha iyi bir insan yaptılar. Harika çocukları için oradayken büyük hedeflere ulaşmak için çok çalışmak zorunda olan kadın arkadaşlarım için özellikle doğru. Uluslararası Kadınlar Günü’nde benden şu mesajı alın: İşinizi sevin, hayatınızı sevin, çünkü gerçek iş sizi her zaman güzel gösterir. “

Faye, Kurucu ortak, 99Ex

“Bitcoin sayesinde insanlar daha özgür ve her zamankinden daha özgürler ve cinsiyet, ırk, soy ve diğerlerine ilişkin eski önyargılardan kurtulmuş, fikirleri ve değer yaratma temelinde rekabet edebiliyorlar. Bitcoin sistemi, sıkı çalışma ve yaratıcılıktan elde edilen her küçük değer yaratma parçasının fiyatını pazarlamaya izin verir ve bu ödülü değer zinciri boyunca gerçek zamanlı olarak geçirir. Şimdi herkesin 7 milyar meslektaşınız üzerinde olumlu bir etki yaratacak ne tür bir değer yarattığınızı yeniden düşünme zamanı. “

Ella Qiang, Güneydoğu Asya Müdürü, Bitcoin Derneği

“Benim kişisel mantığım, geleceği tahmin etmenin en iyi yolunun onu inşa etmek olduğudur. Muhaliflerle zaman kaybetmek yerine, enerjimizi ve yeteneğimizi, öngördüğümüz bir gelecek yaratmaya odaklayalım. Kendi en büyük savunucunuz olarak kaderinizi kontrol edin. “

Emi Yoshikawa, Küresel Operasyonlar Kıdemli Direktörü, Ripple

“Blockchain teknolojisi sadece bir teknoloji devrimi değil, aynı zamanda toplumu ve insanlığı büyük ölçüde değiştiriyor. Blockchain’in merkezi olmayan vektörü, kadınlara daha geniş eğitime, finansal yönetime (bireysel ve kurumsal olarak) eşit erişim sağlar. Kadınların ve kızların Wall Street’ten gelmesi gerekmiyor, ancak yine de küresel ekonomik karar alma mekanizmasının bir parçası. Blockchain, kadınlara finans bağımsızlığı getiriyor ve okullarda, ofislerde ve evde, uluslararası olarak cinsiyete dayalı ayrımcılığın sona ermesine yardımcı oluyor. Dişinin parlama zamanı geldi. “

Xiaoying Ren, Stratejik İttifak Direktörü, Cointelegraph Japan

“Bunun yanlış anlamalar ve yanlış anlamalarla dolu bir sektör olduğunu düşünüyorum. Pek çok insan (hem kadın hem de erkek) ya bir geliştirici ya da ekonomist olmanız gerektiğine inanıyor – ya da tekneyi kaçırdıklarına ve çok geç olduğuna inanıyor.

Kripto para biriminin faydalarını aşırı karmaşık hale getirmeden açıklamada, altyapıyı oluşturmada, bariz USP’lerle daha kullanıcı dostu ürünler ortaya koyarken anlatıyı sıkılaştırmada daha iyi hale geliyoruz. Ancak yine de yapılacak çok iş ve her türden insanın katılabileceği bol alan var..

Bizi hükümetlerin ve merkez bankalarının kontrolünden kurtaran ve bize bireysel finansal egemenlik sağlayan merkezi olmayan bir dijital para biriminin değerini anlamak için bir bilgisayar bilimcisi (veya bir adam) olmanıza gerek yok … Sadece meraklı bir zihne ihtiyacınız var ve öğrenme isteği.

Ayrıca, girişin önündeki en büyük engelin kendiniz olabileceğinin farkında olun. Evet, bu erkek egemen bir sektör ama hiç kimse aktif olarak kadınların erişimini engellemiyor. Giren kadınların çoğu uzayda onu öldürüyor. Blockchain cinsiyetten bağımsızdır. Kimsenin size aksini düşündürmesine izin vermeyin ve hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin. “

Christina Comben, Cryptocurrency Gazeteci, Bitcoinist

“Kadınlar, Blockchain ve Crypto alanında oynayacakları kritik bir role sahip. Kadınlar doğal olarak besleyicidir, daha güvenilirdir ve genellikle kripto para birimini iyilik için kullanmak gibi gözden kaçması muhtemel ayrıntılara dikkat ederler..

Kadınlar olarak bize gelen değişimin öncüsü olmak bizim sorumluluğumuzdur, Blockchain ve kripto bürokrasilerle dolu bir dünyada bana bir ses ve şans verdi, aynı şeyi diğer kadınlar için de yapabilir. Kripto alanına daha fazla kadının katılması olumlu bir değişim getirebilir. Kadınlar harika iletişimcilerdir ve kripto ekosistemine denge ve güven getirmeye yardımcı olabilirler. “

Yaliwe Soko, Başkan, Birleşik Afrika Blockchain Derneği

“Yeni teknolojilerin kadınların hem profesyonel hem de özel hayatlarında kendilerini tatmin etmelerine, zamanlarını düzenlemelerine ve fikirlerini dünyaya getirmelerine, iş dünyasının daha kapsayıcı ve çeşitli olmasına izin verdiğini gözlemlemekten mutluluk duyuyorum. Geleceğin kadın vizyonu, farklı değerleri, önemli hedefleri ve bunlara ulaşmanın yollarını temsil eder ve bugün paylaşabilmemiz ve duyulabilmemiz harikadır. Fintech, kendi yolunda fintech endüstrisine yeni ufuklar açan çalışan kadınlara yeni fırsatlar sunuyor. Karşılıklı yarar sağlayan bir süreçtir. Kriptoda gittikçe daha güçlü kadınlar görülebiliyor, aynı zamanda dünyadaki en etkili topluluklardan biri olan Dünya Ekonomik Forumu’ndaki Blockchain Başkanı’nın bir kadın, harika bir profesyonel ve üç çocuk annesi olması bir tesadüf değil..

Kadınlar ekonomi için harika bir kaynak, öyleyse güçlü kadınlar olalım. Onları cesaretlendirebilir miyiz, eğitebilir miyiz? “

Kristina Lucrezia Cornèr, Yönetici Editör, Cointelegraph

“Yalnızca 11 yaşında olan bir teknoloji ile, kadınların erken girebileceği ve blockchain endüstrisindeki erkek ve kadın yenilikçiler ve liderlerin oranını artırabileceği, gelişmekte olan bir alan. Bu sektörde gelişmek ve başarılı olmak için bilgisayar bilimi alanında bir dereceye ihtiyacınız yok, motivasyona, sağlam bir iş planına ve sebata ihtiyacınız var. “

Adel, Kurucu Ortak ve Proje Lideri, DAPS Coin

“Blok zinciri ve kripto, dünyayı değiştiren teknolojilerdir ve kadınlar bunlara dahil edilmelidir. BT, STEM, kripto ve blok zincirindeki kadın sayısı hala az. Henüz dahil olmayan güçlendirilmiş bayanlar için büyük bir potansiyel var. Kadınları bu yükselen sektörde kendi niteliklerini kullanmaya teşvik edelim.

Geliştiriciler, (teknoloji) liderleri, pazarlama yöneticileri, iletişim uzmanları, konuşmacılar, (web) tasarımcılar ve daha pek çok harika fırsat için yapacak çok iş var. Öyleyse, bir bayanı hayallerini takip etmesi, potansiyelini kullanması için doğru yöne yönlendirebilirseniz, o zaman onun için gidin. Küçük kız kardeşiniz, bir arkadaşınız veya hatta dünya çapındaki büyük internette tanıştığınız biri olabilir. Her küçük katkı sonunda daha çeşitli ve kapsayıcı bir blok zinciri ve kripto dünyasına yol açabilir. “

CryptoLady, Kurucu, Ladiesinblockchain.org

“Kadınların şu anda yeni teknolojiyi yararlı ve ana akım uygulamalarına bağlamada sorun yaşayan bir sektöre yaratıcı düşünceyi getirebileceğini düşünüyorum. Başarılı bir teknoloji şirketinde sistem tasarımcısı olarak böyle düşünüyorum ve hissediyorum.

Bitcoin, sadece mükemmel bir yazılım mimarisi olmakla gerçek bir başarı bulamaz. Sadece teknoloji meraklıları veya yatırımcılar için niş bir harikalar diyarı olarak da kaderini yaşayamaz. Toplu kullanıma ihtiyacı var! Bu toplu kullanım için pazarlama ve tasarım yapan insanlara ihtiyacı var.

Peki bu insanlar kim olacak? Hepimiz varız. Bitcoin düğüm yazılımını oluşturan insanlar değil. Mevcut sektörlerden insanlar, hizmetlerini (veya bazı kısımlarını) Bitcoin aracılığıyla daha verimli bir şekilde yürütmek için bir kullanım alanı buluyor.

Bir ekosistem olarak Bitcoin, henüz yararlanılmamış çok sayıda olasılığın önünü açar. Her türlü işlem, anlaşma ve veri için güvenli, açık, küresel bir kayıt ve hızlı, uygun maliyetli bir iletişim sağlar..

Son on yıldır, insanlar buna tamamen uyanık değildi. Çoğumuz, Bitcoin’i uzun süredir tanıyan bizler bile, Bitcoin’in potansiyelleri konusunda bilgisizdik – Bitcoin’in ilk sürümünün kodunda açıkça gizlenmiş: 0.1.

Bitcoin’in gerçek doğasının bu keşiflerini paylaşma ve bunlara dayanma, Bitcoin’in bir İnternet 2.0 olarak küresel gelişini tam olarak gerçekleştirme tutkusu hepimize kalmıştır..

Bitcoin sadece bir yatırım değildir: Modern kolaylıklarımızın ve hizmetlerimizin çoğunun üzerinde çalışmaktan fayda sağlayacağı bir ağ ve altyapıdır..

Öyleyse, Bitcoin’de Bitcoin’in tasarımına ve gerçek kaderine uygun, çok popüler hizmetler geliştirip tanıtarak Satoshi’nin hayalini gerçekleştirmeye yardımcı olalım! “

Reina Nakamoto, Sistem Tasarımcısı, @mindstatex

“Kripto, sürekli gelişen ve çok disiplinli bir endüstridir. Görünüşte çok fazla bilgi sizi korkutmasın – eleştirel düşünün, dirençli olun ve kendi sesinize güvenin. En önemlisi, dünyamızda bir etki yaratırken eğlenin! “

Mia Deng, Yusufçuk Başkenti

“Herkes Cryptocurrency benimsemesinden bahsediyor.

Süreci hızlandırmak mı istiyorsunuz? Daha fazla kadın dahil edin!

Kadınlar en büyük Cryptocurrency şirketlerinde üst düzey pozisyonlar almaya başlarken, çoğumuzun bu sektöre yatırım yapmasına ve çalışmasına ihtiyacımız var. Seninle kız arkadaşlarınla, kız kardeşlerinle ve her zaman sohbet etmek istediğin kızla konuş. (Harika bir şey öğrenmek ister misin? Harika bir buz kırıcıdır &# 128539;) ”

Shalini

“Hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Yaratıcılığın ve cesur fikirlerin yeni norm haline geldiği bir zamandır ve bu yeni çağı kucaklayan insanlar, aynı zamanda onu daha iyi hale getirmeye yardımcı olacaklar. Eğitimi savunmamın ve bilgiyi paylaşmamın nedeni budur, böylece daha fazla insan, Blockchain ve Crypto’nun toplumumuzu insan, topluluk ve bireysel bir kişi olarak şekillendirme konusunda sahip olabileceği sınırsız fırsatları, etnik kökeniniz, cinsiyetiniz veya sosyal geçmişiniz ne olursa olsun anlayacaktır. Hayatta ve birlikte çalışırsak ve bağlı kalırsak başarabileceğimiz şeylerde her zaman iyi şeylere değer verdim. İşte tam da bu nedenle yakın zamanda başkalarına birlikte çalışmaları için ilham vermek ve onlara meydan okumak için ICON Ecosystem ve P-Rep ICONPLUS ekibine katıldım. Gerçek yenilik herkesi kapsar. “

Mounia Rabhi, ICON Kamu Temsilcisi, ICONPLUS

“Dünya Kadınlar Günü 1910’da başladı. O dönemde bu hareketi başlatanlara saygılarımı sunuyorum. Ve şimdi 2020’de. Bir sonraki aşamaya geçmemiz gerekiyor. Blok zincirleri ve kripto para birimleri, sınırları ortadan kaldırarak ve bireyleri birbirine bağlayarak gelişti. Blockchain’in aynı zamanda kadın özgürlüğünü ve eşitliğini yaratma potansiyeline de sahip olduğunu unutmayın. “

Mai, MissBitcoin

“Blok zinciri teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesi için, özellikle çok daha fazla yeteneğe ihtiyacımız var. bu sektörde bize katılacak kadınlar. Araştırmalar, kadınların inisiyatif alma, dayanıklılıkla hareket etme, sonuçlar için çaba gösterme ve endüstrinin geniş potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için gerekli olan nitelikleri yüksek doğruluk ve dürüstlük sergileme konusunda mükemmel olduklarını gösteriyor..

Bununla birlikte, kadınların bu sektöre girmesinin en önemli nedeninin EĞLENCE olması olduğuna inanıyorum. Kendi deneyimlerime göre, bu sinir bozucu ama heyecan verici bir yolculuk oldu. Her zaman alçakgönüllü olduğum, sürekli ayak parmaklarımın üzerinde, yine de her gün öğrendiğim ve şimdiye kadar çok az kişinin geçtiği geniş bir bölgede yürüdüğüm ve izler bıraktığım bir yolculuk. Bu yolculukta bize katılın! “

Fangfang Chen, Algorand Vakfı Operasyon Başkanı

“Kripto para birimlerini ve blok zinciri teknolojilerini uyarlamak ve anlamak başlangıçta zor bir şey gibi görünebilir..

Unutmayın ki: "Kolay olmadan önce her şey zor!"

Zor şeyleri kolaylaştırmak bizim gizli gücümüzdür. Yeteneğini asla küçümseme. Yeni şeyler öğrenmekten korkmayın.

Değişimin öncüsü olmaktan korkmayın. Erkeklerin dünyasında rekabet etmekten korkmayın. Toplumun ve mevcut durumun sizi oyunun dışında tutmasına izin vermeyin.

Her dönüşümün şefkatli dokunuşumuza ve ayrıntılı bakış açımıza ihtiyacı olacak; blockchain dönüşümünün yaptığı gibi.

Başak Burcu Yiğit, Kurucu Ortak, İstanbul Blockchain Women

“Blockchain teknolojisinde projeler geliştiren veya projelerde aktif rol alan girişimci kadınların sayısı artma eğiliminde olsa da hala çok az. Kullanım durumlarına bakıldığında, ekosisteme düzenleyici yönden katkı sağlamaya çalışan kurumsal blockchain çözümleri üzerinde çalışan avukat, bürokrat, akademisyen, kamu personeli veya orta veya C düzeyindeki yöneticilerin profillerini görmeye başladığımızı söylemek mümkündür. ve yönetişim sorunları.

İşletmenin kripto para birimi tarafına gelince, kadınların daha temkinli olma içgüdülerinden dolayı kripto para birimlerine ticaretten ziyade bir yatırım / tasarruf aracı olarak yaklaştıklarını görüyoruz..

Öte yandan, kadınlar doğası gereği yaratıcıdır. Kadınlar bu teknolojiyi geliştirmede ve yeni fikirler yaratmada bir dokunuşa sahip olmalıdır. Bu sayede teknolojinin daha geniş kitleler tarafından benimsenip yaygınlaştırılabileceğini düşünüyoruz. Kadınları kripto para işlemlerine teşvik edecek yapıların inşa edilmesi gerekiyor. Bilgisayar oyunları başta olmak üzere tüm yazılım ortamlarının erkek egemen olduğu konusundaki ortak bilinç anlayışı olarak, bu algıyı kırmayı ve kadınları katma değer yaratabilecek ve yeni ufuklar açabilecek bu ekosistemde çalışmaya teşvik etmeyi önemsiyoruz. “

Ebru Güven, Kurucu Ortak, İstanbul Blockchain Women

“Bitcoin tamamen seçim özgürlüğü ile ilgili ve umarım daha fazla kadının onu kendileri için fırsatlar yaratmak için bir mekanizma olarak kullandığını görürüz. Sektördeki diğer kadınlara şunu söyleyebilirim – inşa etmeye devam edelim. Belki bir gün soru, "Uzayda kadın olmak nasıl bir duygu? ” eskimiş olacak. “

Kız Kripto Geçti, @girlgone_crypto

Son olarak, işte Baş Strateji Sorumlumuzdan bazı sözler, Alysa Xu.

“Kripto hakkında sevdiğim şey nedir? Cinsiyetiniz, eğitiminiz veya kültürel geçmişiniz ne olursa olsun ayrımcı değildir. Kriptoda herkes eşittir. Gerçek bir “ademi merkeziyetçilik” manifestosu.

Yaklaşık 10 yıldır teknoloji endüstrisinde çalışan bir kadına çok soruluyor, “Neden blockchain’de çok kadın yok?” ve onlara hep aynı cevabı veriyorum, var. Erkek meslektaşları ile aynı düzeyde maruz kalma veya tanınma elde edemiyorlar ve bu, mekanın sorunu.

Daha fazla kadını kriptoya dahil olmaya motive etmek istiyorum, kadınların güçte olduğunu görmek istiyorum ve en önemlisi, kadınların büyümek ve parlamak için bu inanılmaz fırsattan yararlanmasını istiyorum. Kripto bir tür erkek kulübü değildir, her şeyi kapsar, #WomenInCrypto kampanyasına bize katılan tüm bayanlar, kadınların sektöre nasıl liderlik edebileceğinin, şekillendirebileceğinin ve katkıda bulunabileceğinin mükemmel örnekleridir. “

Alysa Xu, Baş Strateji Sorumlusu, OKEx

OKEx’i takip edin:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Web sitesi: https://www.okex.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map