“Güvenlik Jetonlarını” Nereden Satın Alabilirim?

Güvenlik belirteçleri, yatırımcılara kripto pazarına katılmanın daha güvenli bir yolunu sağlar. Mevcut durumda, kripto alanı düzenlemelerden yoksundur. Birçok kripto yatırımcısı bu düzenleme eksikliğini özgürleştirici olarak görse de, büyük ölçekli yatırımcıların yatırımlarını yapmadan önce yerinde olmaları için daha güvenli bir temele ihtiyaçları var. Bu gereksinimler, güvenlik paralarının doldurduğu tam nişlerdir.

Güvenlik paraları, bugünün finansal sistem gereksinimlerini platformlarına dahil ederek gelecekteki düzenlemelerin önüne geçer. Bu gereksinimler Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme protokollerini içerir. Bu yasal strateji, yatırımcılara daha fazla güven sağlar. Aynı zamanda kripto piyasasını büyük şirketler için daha çekici bir yatırım haline getirir. Soruyu cevaplamak için bir dakikanızı ayıralım – Güvenlik jetonlarını nereden satın alabilirim?

Açık Finans

Açık Finans, 2014 yılında pazara girerek, platform tokenleştirme sektöründe bir öncü. Platform gelişmiş borsa teknoloji uzmanlarının, menkul kıymet avukatlarının ve deneyim kripto tüccarlarının uyumlu çabaları sayesinde. Platformun amacı, kripto pazara daha fazla şeffaflık ve birlikte çalışabilirlik getirmektir..

Open Finance, her iki firmanın da sektördeki erişimini artırmak için Harbor ile ortaklık kurdu. Open Finance, modern bir uyumluluk sistemi sunar. Ek olarak, firma birden fazla finans kurumu ile ortaklık kurdu. Bu stratejik ortaklıklar, Open Finance’in platformlarına doğrudan entegrasyon sağlamasına yardımcı olur.

Open Finance yayında ancak şu anda yalnızca ABD yatırımcılarını kabul ediyor. İlginç olan, Açık Finans’ın aşağıdakiler tarafından destekleniyor olmasıdır:

0x

0x protokol kripto kullanıcılarına, Ethereum tabanlı belirteçler için özel olarak tasarlanmış entegre bir değişim sistemi sağlar. Ethereum, hem ERC-20 hem de ERC-721 protokolleri ile yeni token oluşturma konusunda kripto pazarına liderlik ediyor ve küresel olarak artan benimseniyor. 0x protokolü, tamamen uyumlu kalırken güvenlik belirteçlerinin aktarılmasına izin verir.

0x, günümüzde kullanılan en popüler güvenlik belirteci protokolüdür. Platform, kullanıcıların dijital varlıkları için likidite havuzları toplamasına olanak tanıyan entegre bir API protokolü de dahil olmak üzere bir özellik kombinasyonunu kullanır..

Gelecekte bu protokolü kullanarak daha fazla borsa başlayacak.

t SIFIR

tZERO, ilk güvenlik belirteçlerinden biridir borsalar halka açık. TZERO platformunun arkasındaki konsept basittir. Geliştiriciler, yatırımcılara Wall Street ve diğer kurumsal yapılarda bulunan mevcut finansal süreçlere blok zinciri tabanlı bir alternatif sunmak istedi..

Ana Sayfa Üzerinden tZero

Ana Sayfa Üzerinden tZero

tZERO, kullanıcılara ticaret yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan özel bir teknoloji karışımı sunarak olanak tanıyan bir 15c3-5 risk yönetimi yazılımı içerir. Ek olarak, platform, tüm katılımcıların SEC uyumlu olmasını sağlamak için DLR yazılımı içerir.

tZERO, şu anda menkul kıymet jetonları ticareti için en popüler borsadır.

Yukarıdaki şirketler menkul kıymet jetonları satın almak için borsalar sunarken, şirketlere bu jetonları başlatmalarında yardımcı olmaya odaklanan birkaç pazar lideri var. Bu şirketler:

Polymath

Polymath platform token geliştirmelerine uyumlu bir protokol oluşturarak bu endişelerin üstesinden gelir. Polymath, ST-20 protokolünü kullanır. ST-20, Ethereum blok zincirinde yaşıyor. Protokol yerleşik KYC / AML kontrollerini içerir.

Ana Sayfa aracılığıyla Polymath Yatırımcı avantajları

Ana Sayfa aracılığıyla Polymath Yatırımcı avantajları

Polymath, emlak gibi tokenize edilmiş mülkler için akıllı bir seçenek olarak popülerlik kazandı. Token satışı yoluyla gerçek dünya mülkünün devri, satış için ürünün tabi olduğu mevcut yasal düzenlemelere uygunluğu gerektirir. Düzenlenmiş varlıkları transfer etmek için düzenlenmiş bir jetona ihtiyacınız var.

Liman

San Francisco merkezli tokenleştirme platformu, Liman Polymath ile benzerlikler paylaşıyor, çünkü çoğunlukla gerçek dünya varlıklarının tokenlaştırılması için de kullanılıyor. Bu varlıklar gayrimenkul, özel menkul kıymetler, yatırım fonları, şirket öz sermayesi, güzel sanatlar içerebilir ve liste devam eder. Platform, küresel ekonomideki tüm katılımcılar için KYC ve AML uyumluluğu gerektirir.

Liman platformu, protokol düzeyinde Polymath’tan farklıdır. Harbor, popüler ERC-20 protokolünü kullanır. Harbor, bu görevleri yerine getirmek için R-belirtecini kullanır. R-token’lar açık kaynaklıdır ve ihraçtan ikincil işlemlere kadar yasal düzenlemelerle uyumludur.

İş Yapmanın Daha Güvenli Bir Yolu

Güvenlik belirteçleri, kripto pazar genişledikçe popülerlik kazanmaya devam ediyor. Ekonominin dijitalleşmesi, bu tokenleri ana akım kullanıma itti. Şimdi, kripto kullanıcılarının endüstrinin düzenlenmemiş doğasına bir alternatifi var. Daha fazla uyum düzenlemesi devreye girdikçe, bu sektörde artan bir gelişme görmeyi beklemelisiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map