Negatif Oranlar Büyürken Büyüyen Dijital Varlık Faiz Hesapları

Bir yıl sonra, COVID-19 hala dünya ekonomilerine zarar veriyor. Dijital varlıklar gelişirken, harcama alışkanlıkları ve öncelikleri değiştikçe tüm endüstriler altüst oldu. Etkiler o kadar büyüktü ki, birçok hükümet ekonomik büyümeyi ‘canlandırma’ girişimlerinde sert önlemlere başvurdu..

‘Baskı makineleri’ ve ürettikleri FIAT’ın görünüşte hiç bitmeyen arzıyla ilgili çok şey yapıldı – Bitcoin gibi varlıklara yönelik büyük çekişmelerin hepsinden sonra sabit bir tedarik. Ancak bu, devam eden teşvik çabalarında hükümetler ve merkez bankaları için mevcut olan tek araç değildir. İkinci ve tartışmasız daha da kayda değer bir adım, faiz oranlarının düşürülmesidir..

Birleşik Krallık’ta Bank of England, duyuruldu ticari bankalara olası negatif faiz oranlarına hazırlanmak için 6 ay süre verdi. Eğer bu nihayet Birleşik Krallık’ta meydana gelirse, bu tür adımları atan ilk ulus örneği olmayacaktır. Japonya, Almanya ve diğerleri gibi diğerleri bunu geçmişte farklı başarı seviyeleriyle yaptılar..

Negatif Faiz

Mantıklı bir dünyada kurumlar, borçlulara borç verilen paraya faiz verirken, mevduatı tutanlara faiz verirler. Negatif faiz oranları tipik olarak bu yapılanmanın tersine dönmesine neden olur. Bu, bankaların müşterilere borç para ödeyecekleri ve tasarruf hesaplarında depolanan fonlar için ücret alacakları anlamına gelir..

Bunun amacı basit – tüketici harcamalarını teşvik etmek. Ne yazık ki, bu, birikimlerden pasif gelir elde etmek isteyen herkesin şanssız olduğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda, bankaların müşterilere kredi almaları için ödeme yapma konusunda çılgına dönecekleri için, kimin onaylandığı konusunda daha kısıtlayıcı olacağı ve borçlanma fırsatlarını yalnızca en yüksek kredi puanına sahip olanlarla sınırlayacağı anlamına gelir..

Dijital Varlık Faiz Hesapları

Negatif faiz oranları henüz Kuzey Amerika’yı vurmamış olsa da, tehlikeli bir şekilde yakınlar. Örneğin, 2020’nin başından bu yana Kanada Bankası, düştü faiz oranları% 1,75’ten bugün oturdukları% 0,25’e. Bunun yakın zamanda artması beklenmiyor, Kanada Merkez Bankası kısa süre önce oranları en az 2023 yılına kadar düşük tutmaya çalışacağını açıkladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde işler daha iyi değil..

Öyleyse, tasarruf ediyorsanız, varlıklarınızdan pasif gelir elde etmek istiyorsanız ne yaparsınız? Neyse ki, dijital varlık sektörünün yeniden canlanmasıyla birlikte, yeni bir platform türü, bilgili bireylere faiz oranlarının düşmesine karşı mücadele etmeleri için bir yol sunuyor – dijital varlık faiz hesapları.

Bunlar, müşterilere dijital varlıkları tutan tasarruf hesaplarında yüksek faiz getirisi sağlayan şirketlerin teklifleridir. Aşağıdakiler, bu tür hesapları sunan en yeni ve en büyük dijital varlık platformlarının örnekleridir..

İkizler Kazan

Winklevoss çalıştırma platformu “Gemini” nin bir ürünü olan “Kazan” adlı bu yeni hizmetin 50 eyalette türünün ilk örneği olması bekleniyor.

Kapıların hemen dışında Gemini Earn, sektörün en iyi BlockFi ürününe kıyasla büyük bir avantaja sahip.

Desteklenen Varlıklar – Gemini Kazanın? 26. BlockFi? 8.


Gemini CEO’su Tyler Winklevoss, eyaletler, “Bugünün yatırımcıları akıllı, çeşitli bir portföyün kripto içerdiğini biliyor – bu gelecekteki benliklerine yapılan bir yatırım … Müşterilerimize en iyi performans gösteren varlıklardan birini satmak zorunda kalmadan kripto varlıklarından gerçek bir getiri elde etmelerine olanak tanıyan bir program tasarladık. on yılın sınıfları. “

BlockFi

Gemini Earn, desteklenen varlıklar kapsamında BlockFi’yi geride bırakabilirken, BlockFi, genellikle daha yüksek oranlara sahip olduğu için, daha odaklı yatırımcılar için daha ilgi çekici bir hizmet olmaya devam ediyor..

Bitcoin Oranı – İkizler Kazan? % 3.05. BlockFi? % 3-6

Ethereum Rate – Gemini Kazanmak? % 3.05. BlockFi? % 5,25

İlginç bir şekilde, Gemini’nin kendi stablecoin’i “GUSD”, Gemini Earn aracılığıyla desteklenen bir varlık olarak listelenmiyor. Bununla birlikte, BlockFi, popüler stabilcoin’de% 8.6 oran sağlar..

Gemini Earn’de faiz artırılır ve aylık ile günlük olarak ödenir.

BlockFi bu hizmetleri sunmaya başladığında, dijital varlık kredilendirme platformları daha çok bir yenilikti. Şirket, çeşitli yüksek profilli bağlantılar, stratejik ortaklıklar ve güvenilirlik yoluyla kendisini güvenilir bir platform olarak kurmayı başardı. Sonuç, sadece müşterileri için değil, aynı zamanda kabaca 100.000.000 USD 2020 geliri ile platformun kendisi için çılgınca karlı oldu..

Önce güvenlik

Yukarıda belirtilen borç verme platformları hiçbir şekilde mevcut olan tek platform değildir. Gemini Earn’deki en yeniyi ve BlockFi’deki en büyüğü temsil ediyorlar. Popüler olmalarına rağmen, önemli bir ayrıntıyı hatırlamak önemlidir – bu platformları kullanarak varlıklarınızın kontrolünü devredersiniz..

Evet, bankaların negatif faiz oranlarına yöneldiği bir dönemde faiz yaratma potansiyeli oldukça cazip. Bu şirketler tipik olarak Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC) tarafından desteklenmemektedir, bu da müşterilere “göbek atmaları” durumunda fonlarını geri alamayabilecekleri anlamına gelir. Gemini ve BlockFi gibi saygın şirketlerin her biri bilgisayar korsanlığı ve hırsızlığı önlemek için katı depolama önlemleri kullansa da, fonları başka bir tarafa emanet ederken hala bir risk seviyesi var..

Alt çizgi

Aşağıdaki tüm kutuları işaretlerseniz, dijital varlık kredilendirme platformu, varlıklarınızı büyütmek için harika bir fırsat sunabilir..

  • Ticarette HODL zihniyetini koruyun
  • Sigortasız borç verme yoluyla kaybedilen varlıklar riskini anlayın ve kabul edin
  • Pasif gelir elde etme arzusu
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map