Blockchain Girişimleri Kalkıyor – PayPal Canlı Yayına Giriyor, Fusang 3 Dolarlık Tahvil İhracı ve Vertalo Tokenizes Gayrimenkulünü Destekliyor

Geçtiğimiz hafta, blockchain teknolojileriyle çalışan şirketler için ileriye dönük çeşitli olumlu adımlar gördü. Geçmişte sektör, tutmayan sözlerin adil payını görmüş olsa da, her girişim bir kart evi üzerine inşa edilmediğinden, bu hızla geçmişte kaldı..

Aşağıdakiler, blok zincirini çeşitli şekillerde uygulayarak planlarını takip eden şirketlerin son zamanlarda öne çıkan birkaç özelliğidir..

Çin İnşaat Bankası

Son iki yılda büyük ölçekli tahvil ihraç eden bankaların çeşitli örneklerini gördük. en yeni dünyanın en büyük ikinci bankası olan China Construction Bank’tan geliyor. Tipik olarak ticareti yapılan tahviller, blok zincirinde aktarım ve kimlik doğrulama için en uygun şekilde uygundur. Bankalar artık blok zinciri departmanlarına sahipken, genellikle blok zincirinde uzmanlaşmazlar; Yani, bu durumda China Construction Bank, popüler blockchain çözüm sağlayıcısı Fusang Exchange’e döndü..

Bu etkinlik, Fusang Borsasının China Construction Bank adına 3 milyar dolar değerinde blockchain bazlı tahvil satışını kolaylaştırdığını görecek. Bu tahvilleri satın alanların vade sonunda% 0,75 getiri elde etmesi bekleniyor. Fusang Borsası aracılığıyla, alıcılar bu tahvillere hem Bitcoin hem de USD ile erişebilecek ve ticaret yapabilecekler..

Fusang Exchange CEO’su Henry Chong, dijital tahvillerin temyiz başvurusu hakkında konuştu.,

“FUSANG’ın uçtan-uca platformu, tek bir yerde yayınlamadan listelemeye kadar ihtiyaçlarını kolaylaştırdığından, ihraççıların artık birden fazla işlem akışına sahip parçalanmış bir ortamda çalışmasına gerek yok. Dahası, küresel yatırımcılar artık daha önce yalnızca en büyük kurumlara ayrılmış bir yatırıma, düşük ve şeffaf ücretlerle birlikte erişimden yararlanabiliyor. “

Bunun gibi tahvillere ek olarak, Fusang Borsası, yatırımcılara yakın zamanda listelenen SPICE Token gibi dijital menkul kıymetlere erişim sağlar..

MountX ve Vertalo Emlak (VRE)

İlk olarak Ağustos 2020’de MountX ve Vertalo Real Estate tarafından açıklanan bir tokenleştirme çalışması resmen devam ediyor. İkili, toplam 250.000 USD değerinde iki dairenin başarıyla tokenleştirildiğini duyurdu..

İkili, bu girişimin arkasındaki faydaların ne olduğunu merak edenler için diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki noktaları sıralıyor:.

  • Zincir üzerinde hissedar kaydı
  • Üçlü girişli defter tutma
  • Broker / bayiler ve saklama görevlileri ile API entegrasyonu
  • İkincil pazarlar aracılığıyla likidite

Vertalo CEO’su Dave Hendricks, bu tokenleştirme çabalarının önemi hakkında konuştu.,

MountX, Kuzey ve Latin Amerika emlak teknolojisi endüstrisine hizmet etmek için dijital varlık teknolojisinin kullanımını ilerleterek örnek olarak liderlik ediyor. Bu çabanın anahtarı maliyet kontrolüdür. Tokenleştirme daha düşük fiyatlı varlıklar için işe yarayacaksa, öngörülemeyen ücretlerin ve yüksek gaz maliyetlerinin ikincil ticaret zamanlarında yatırımcı kazançlarını azaltmadığı Tezos gibi bir zincirden yararlanmak çok önemlidir. MountX’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Enrique Suarez liderliğindeki bu kadar harika bir ekiple uluslararası bir sahnede devrim niteliğinde ve sermaye açısından verimli teknoloji ve teknikleri uygulama fırsatına sahip olduğumuz için heyecanlı ve minnettarız. “

Bu çabaların çok daha büyük bir girişimin parçası olduğu ve bu iki şirket çiftinin önümüzdeki aylarda en az 15 mülkü belirtmek için çalıştığını görecek – hem Meksika hem de Kanada’daki listeler dahil.


PayPal

Geçtiğimiz ay PayPal, dijital varlık desteğinin yaklaştığını duyurmasıyla kripto piyasalarını ateşe verdi. Yalnızca üç hafta ileri sarın ve ödeme işlemcileri hizmeti resmi olarak beta testinden çıktı ve genel halk için yaşamaya başladı.

“ABD’deki tüm uygun PayPal hesap sahiplerinin artık doğrudan PayPal ile kripto para birimi satın alabileceğini, tutabileceğini ve satabileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz”

Şu anda hizmet Amerika Birleşik Devletleri sakinleriyle sınırlı olsa da, hizmetin Yeni Yılda büyük ölçüde genişlemesi bekleniyor. Bu genişleme yalnızca coğrafi olarak değil, desteklenen varlıklarda da geçerli olacak çünkü diğer en iyi kripto para birimlerinin ve nihai CBDC’lerin platforma girmesi bekleniyor..

Şimdilik, platforma erişimi olan kullanıcılar, türünün ilk örneği olan lisansla mümkün kılınan bir hizmet olan günlük 20.000 $ değerine kadar BTC, ETH, LTC ve BCH ticareti yapabilecek ve harcayabilecek..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map