Vertalo Tarafından Sağlanan Çeşitli Hizmetleri Kullanmaya Yönelik Prime Trust

Zincir Üstü Kapak Tablosu

İlk olarak 2018’de kurulan bir ilişkiden yola çıkan Prime Trust ve Vertalo, duyuruldu bu ortaklıkta yeni büyüme.

Bu geliştirme, Prime Trust’ın üst düzey tablo yönetimi dahil olmak üzere Vertalo tarafından sağlanan hizmetlerden yararlandığını ve bunlardan yararlandığını görecektir..

Bir şirketin başarılı olabilmesi için, değerler, seyreltme, sahiplik vb. Dahil olmak üzere öz sermaye dağılımına ilişkin kapsamlı bilgiye sahip olmak büyük önem taşır. Bu sıkıcı süreç, Vertalo gibi şirketler tarafından sağlanan hizmetler aracılığıyla basitleştirilir..

Paylaşılan Sorumluluklar

Şirketlerin bu ayrışması, yaptıkları açıklamada, kendilerini işbirliği içinde bulacakları çeşitli alanlara dikkat çekiyor. Aşağıdaki noktalar, birlikte nasıl çalışacaklarını açıklayan basın açıklamasında verilmiştir..

  • Doğrudan Prime Trust’ın Saklama, KYC / AML, emanet ve onboarding hizmetlerine bağlı bir hizmet olan Vertalo Registry aracılığıyla binlerce Prime Trust kitle fonlaması düzenleyicisi için zincir üstü sınır tablolarının oluşturulması ve desteklenmesi
  • Vertalo’nun B2B SaaS kapak tablosu platformunu kullanmayı seçen Prime Trust müşterileri için tercihli fiyatlandırma ve yatırımcı dosyalarını yönetmek için bir elektronik tablo veya başka bir platform kullanmak isteyenler için basit bir tercih dışı bırakma
  • Katılımcı ihraççıların (Prime Trust müşterileri), bir borsa tarafından desteklenen ve Vertalo ile ortak olan herhangi bir düzenleme platformunu veya akıllı sözleşmeyi kullanarak gelecekte herhangi bir zamanda markalı Vertalo arayüzlerinden sınır tablolarını belirtme seçeneği

Yorum

Her şirketten temsilciler, bu ortaklığı ve ilerlemenin ne anlama geldiğini ayrıntılı olarak açıkladı. Aşağıdakiler, her birinin bu konuda söylemesi gereken şeydir.

Prime Trust’ın CPO’su Kevin Lehtiniitty, belirtiyor,

“Vertalo, varlık tokenleştirmesinin kitlesel olarak benimsenmesinin, cüzdanlar ve adresler gibi blok zincirine özgü konseptlerin, tipik perakende kullanıcıdan kara kutuya alınmasını gerektirdiğini fark etti. Prime Trust olarak bizler, uçurumun üstesinden gelmenin soyutlama ve basitlik gerektirdiği inancını Vertalo ekibiyle paylaşıyoruz, bu da bizi bu ortaklığı duyurmaktan heyecanlandırıyor. Vertalo’nun son derece sezgisel araçlarını kullanarak, kitle fonlaması işletmemizdeki herhangi bir ihraççı, menkul kıymetlerini yönetip belirtebilecek ve yatırımcılarına yatırımlarını görüntülemek için UI erişimi sağlayabilecek. Ortaklığımızı genişletmek ve bu tokenleştirme potansiyelini tüm ihraççılarımıza sunmak için Vertalo’daki ekiple çalışmaya devam etmekten büyük heyecan duyuyoruz. Doğru zaman geldiğinde dünyayla paylaşacağımız Vertalo ile gelecek çok daha fazlası var. “

Vertalo CEO’su Dave Hendricks belirtiyor,

“Vertalo’nun Prime Trust ile ortaklığı, binlerce müşterisine Vertalo’nun zincir üstü sınır tablosu, ihraççı ve yatırımcı arayüzleri sağlayarak, Prime Trust’ın müşterilerinin yatırımcı ilişkilerini ve sahiplik deneyimini iyileştirmek amacıyla doğrudan yatırımcılarıyla bağlantı kurmasına olanak tanıyacak. Vertalo’ya dönüşen Prime Trust müşterilerine, kağıt hisselerini OpenFinance gibi Vertalo ortaklarında alım satım yapmak için dijital varlıklara dönüştürmek istemeleri durumunda, sınır tablolarının ultra düşük maliyetli “isteğe bağlı tokenasyonu” da sağlanacaktır. Prime Trust ve Vertalo arasındaki bu derin entegrasyon, hem ihraççılar hem de yatırımcılar için dijital varlıkların satın alınmasını, yönetimini ve satışını basitleştirmeyi amaçlayan bir yılı aşkın ortak geliştirme çabasına dayanmaktadır. Prime Trust ekibiyle birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz ve yakında birlikte daha yararlı yenilikleri duyurmayı dört gözle bekliyoruz. “

Prime Trust

Las Vegas dışında faaliyet gösteren Prime Trust, 2016 yılında kuruldu. Prime Trust ekibi, dijital menkul kıymetler sektörüne hizmet veren çeşitli teklifler geliştirdi. Buna velayet, emanet, uygunluk ve daha fazlası dahildir.

CEO, Scott Purcell, şu anda şirket operasyonlarını denetler.

Vertalo

Teksas’ta faaliyet gösteren Vertalo, ilk olarak 2017’de piyasaya sürüldü. Şirket, blok zinciri endüstrisine yönelik çeşitli hizmetler sunuyor – üst düzey tablo yönetiminden bir düzenleme platformuna ve daha fazlasına kadar. Bugüne kadar, dijital menkul kıymetler sektöründeki en aktif şirketlerden biri olmaya devam ediyorlar.

Devam eden röportaj dizimizde, CEO Dave Hendricks ile röportaj yapma zevkini yaşadık. Vertalo ve gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki röportajı ziyaret edin.

Röportaj Dizisi – Dave Hendricks, Vertalo CEO’su

Diğer Haberlerde

Bugün burada tartışılan şirketlerin her biri, geçtiğimiz yıl içinde birçok kez dikkatimizi çekti. Aşağıdaki makaleler, bu süre zarfında her birinin yaptığı gelişmelerden birkaçını detaylandırmaktadır..

Prime Trust, Fireblocks’un Yardımıyla Güvenlik Önlemlerini Arttırıyor

Vertalo, Tokenizasyon Sırasında Kullanım için V-Token Yazılımını Piyasaya Sürüyor

Vertalo ve tZERO Birden Fazla İşe Alım Yapılırken Yetenek Akını Gör

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map