Vertalo, SEC Yürürlük Mektubu Aldı

Bu ay, Vertalo, firmanın SEC’den TA (transfer acentesi) lisansı ile ilgili olarak etkinlik mektubunu aldığını açıkladığından, tokenleştirme sektörü biraz daha rekabetçi hale geldi. Önemli başarı, Vertalo’yu şu anda kullanımda olan özel bir kayıtlı platformlar sınıfına yerleştirir. Artık platform, işlevselliğini genişletmeye ve erişimini tokenleştirme sektörüne genişletmeye hazır..

Vertalo

Vertalo belirteçleştirme platform her şey dahil bir güvenlik jetonu ekosistemi olarak işlev görür. Platform, ihraççıları ve yatırımcıları doğrudan ikincil ticaret piyasalarına bağlar. Bu strateji, piyasaya çok ihtiyaç duyulan likidite sağlar. Benzersiz bir şekilde Vertalo, hizmetlerini doğrudan analog müşterilere sunan tek dijital varlık platformudur. Sonuç olarak platform, güvenliğin benimsenmesini daha da ileriye taşıyabilir.

Vertalo’nun modern tasarımı, UX’i iyileştirmeyi amaçlıyor. Firmanın avantajlı stratejisi, benimsemenin önündeki en yaygın engellerin çoğunun üstesinden gelir. Örneğin, kullanıcıların platformu kullanmak için önceden herhangi bir kripto deneyimine ihtiyacı yoktur. Gelişmiş otomasyon sayesinde, kullanıcılar cüzdan kurulumlarını atlayabilir. Aslında, bu platformu başarılı bir şekilde kullanmak için kripto para birimleri hakkında herhangi bir anlayışa ihtiyacınız yok.

Hepsini şifrele

Vertalo, herkesin blockchain teknolojisinin sağladığı avantajlardan yararlanmasına izin verir. Şirketler mevcut hisselerini gerçek zamanlı olarak ve herhangi bir teknik bilgi birikimi olmadan belirtebilirler. İlginç bir şekilde, platform bu görevleri yerine getirmek için dünyadaki en popüler blok zincirlerinden ikisini kullanıyor..

Vertalo CEO'su Dave Hendricks

Vertalo CEO’su Dave Hendricks

Ethereum veya Tezos

Vertalo ekosisteminin bir başka benzersiz özelliği, ihraççıların hangi blok zincirinde tokenize edileceklerini seçebilmeleridir. Platform, bu görevler için hem Ethereum hem de Tezos’u kullanıyor. Aslında, STO’nuzu zincirler arasında bile kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Vertalo – Deneyim Önemlidir

Uyum meseleleri söz konusu olduğunda, eski SEC Avukatından daha fazla deneyime sahip bir kurucu ortak bulmakta zorlanacaksınız., Gautam Gujral. Geçmişte Gujral, SEC’in bu yılın başlarında yayınlanan nihai makalesini yazdı. Sonuç olarak Vertalo, SEC ve FINRA tarafından 8 Temmuz 2019’da yayınlanan en son ortak açıklama dahil olmak üzere tamamen uyumludur.

Yüksek Standartlar – Vertalo

Firmasının TA lisansını almasının önemi hakkında konuşan Kurucu Ortak Dave Hendricks, “Transfer Temsilcisi menkul kıymetlerin yaşam döngüsü yönetiminde kritik bir rol oynuyor. Düzenleyiciler dijital varlıkların yükselişini kabul etmeye devam ederken, standartlarını düşürmediler ve dijital varlık platformlarının ve ortaklarının uzun süredir yerleşik normlara sıkı sıkıya bağlı kalmasını bekliyorlar. “

Tam Uyum – Vertalo

Hendricks, “Vertalo, müşterilerinin ve ortaklarının, güvenlik belirteçleri gibi daha yeni araçlar kullanırken bile, mevcut menkul kıymet düzenlemelerine tam uyum sağlamasına olanak tanıyor. Vertalo platformuna daha fazla analog ve eski varlıkları dahil ettikçe, aktarım aracısı yeteneklerimiz, sahip olabilecekleri tüm uyumluluk ve menkul kıymet işleme gereksinimlerini karşılayabilecek.

Vertalo’nun Veri Yönetim Platformu – TREATS

Şirketin boru hattındaki bir başka kayda değer proje, özel GYO’ların (gayrimenkul yatırım ortaklıkları) tokenize edilmesiyle ilgilidir. Tokenleştirilmiş GYO’lar piyasaya daha fazla likidite sağlar. Ek olarak, bu finansal araçlar artık teminat olarak kullanılabilir. Karşılaştırmalı olarak, GYO pazarlarında kullanılan geleneksel iş sistemleri kağıt tabanlı tekliflerdir..

Vertalo, bu muazzam görevi gerçeğe dönüştürmek için, TREATs platformunu oluşturmak için Prime Trust ile ortaklık kurdu. Stratejik ortaklığın amacı, Vertalo’nun uyumlu dijital varlık yönetimi platformunu Prime Trust’ın pazar lideri saklama hizmetleriyle birleştirmektir..

Bu şekilde, TREAT’ler piyasanın ilerlemesinde önemli bir rol oynayabilir. Şu anda firmanın yönettiği milyarlarca dolarlık gayrimenkul var. Daha da önemlisi, şirket halihazırda düzinelerce GYO ile çalıştığını duyurdu..

Daha İyi Bir Tokenizasyon Deneyimi

Vertalo platformunun arkasındaki geliştiriciler, stratejilerinin işlemesini sağlayacak deneyime ve ağa sahiptir. Önümüzdeki aylarda şirketin stratejileri geliştikçe bu kamptan büyük hamleler görmeyi beklemelisiniz. Şimdilik, tokenleştirme sektörü izlemeye değer yeni bir oyuncuya kavuştu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map