TokenMarket, CMS equIP ile Ortaklık Yaparken FCA Onayı Aldı

İki Adım İleri

Geçen hafta bize TokenMarket’ten çok sayıda kayda değer gelişme getirdi. Bu duyurular sadece yeni bir ortaklık değil, aynı zamanda düzenleyici onay da içeriyordu. Bu, TokenMarket için heyecan verici bir zamana işaret ediyor, çünkü STO’lar sunmaya yönelik sıkı çalışmaları nihayet meyvesini veriyor.

Yaklaşan STO’lar

Başlamak için, TokenMarket resmi olarak resmi bir onay kendi STO’larının tamamlanması için. Bu yeşil ışık FCA tarafından verildi ve yalnızca TokenMarket STO’su için değil, platformun çeşitli şirketler için token etkinliklerine ev sahipliği yapmaya başlamasının önünü açtı..

Bunu akılda tutarak, çeşitli şirketler TokenMarket aracılığıyla kendi STO’larını tamamlama beklentisiyle beklemektedir. Aşağıdaki üçünün bunu yapan ilk kişi olması bekleniyor.

 • DOVU
 • Mobiliteye dayalı ödüller için ödül ve itfa sistemi
 • Badem
  • Blok zinciri aracılığıyla sürdürülebilir harcama alışkanlıklarını teşvik etmek
  • Cryotech Nordic
   • “Cryo Cabins” aracılığıyla sağlık ve zindelik
   • FCA korumalı alanına giriş hakkı verildiğinde, TokenMarket Genel Müdürü, Ryan Hanley, haberlerde konuştu. Belirtti,

    “Yakında beklenen lansmanla birlikte FCA’nın STO’muz için onayını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Korumalı alandan çıkmayı, fon artırımımızı ve tokenize edilmiş hisse senedi ihraçımızı tamamlamayı ve ardından diğer hırslı işletmeler için STO’ları başlatmayı dört gözle bekliyoruz … Finansmana erişim KOBİ’ler için hala büyük bir sorun – hala zor ve pahalı ve bu tutuyor ekonomik büyümeye ve iş ve servet yaratmaya geri dönüyor. Kendi STO’muzun, sermayenin artırılma şeklini dönüştürmek için blockchain teknolojisini kullanabileceğinizi gösterebileceğini umuyoruz. “

    O devam etti,

    “Aynı zamanda, geniş ve derin uluslararası yatırımcı havuzumuza, daha önce kendilerine kapalı olan heyecan verici yatırım fırsatlarını sunmak istiyoruz. STO’ların sermaye piyasalarının dönüşümü ve demokratikleşmesinden daha azını vaat etmediğine inanıyoruz. “

    Ortaklıklar

    Onlara kadar lider duyuru FCA ile ilgili olarak, TokenMarket ayrıca CMS equIP ile stratejik bir ortaklık duyurdu.

    Bu ortaklık, bir STO’ya ev sahipliği yaparken müşterilere (KOBİ’ler) daha kapsamlı bir deneyim sunmak amacıyla oluşturulmuştur. TokenMarket, bu belirteç etkinliklerini kolaylaştıran bir platform sunarken, CMS equIP bir hukuk danışmanı, eğitmen ve ağ oluşturucu rollerini üstlenebilir. Bu iki şirket birlikte, parçalarının toplamından daha büyük bir hizmet sunuyor.

    Aşağıda, her şirketten temsilcilerin ortaklık hakkında söyledikleri yer almaktadır..

    Ryan Hanley, TokenMarket Genel Müdürü, şunları söyledi:,

    “KOBİ’ler herhangi bir modern ekonominin bel kemiğidir, ancak birçoğu büyüme finansmanının kıtlığı ve masrafı nedeniyle geride kalıyor. STO’lar, hırslı şirketlerin sermaye artırması için yeni, daha ucuz ve daha kolay bir yol açar. Bugünkü duyuru, STO’ları daha yaygın hale getirmek için heyecan verici bir kilometre taşıdır. CMS equIP ile ortaklık kurarak, yalnızca en ticari vaatte bulunan şirketleri tespit etmekle kalmayacağız, aynı zamanda bu şirketlere STO finansmanı dünyasında gezinmek için çok önemli bir destek seviyesi daha sunacağız. “

    Charles Kerrigan, CMS equIP’deki Banking Partner,,

    “TokenMarket ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. TokenMarket, CMS equIP programına katılan erken aşama işletmelerden aradığımız olağanüstü niteliklere sahip, blok zinciri topluluğundan bir dizi heyecan verici işletmeyi temsil eden genç ve yenilikçi bir şirkettir. Ortaklığımız ayrıca TokenMarket’in yatırım platformu ve topluluğu aracılığıyla STO finansman çerçevesini keşfetmek isteyen equIP üyeleri için gerçek değer sağlayacaktır. TokenMarket ve müşterileri ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve bu ortaklığın getireceği sinerjileri dört gözle bekliyoruz. “

    TokenMarket

    TokenMarket, 2016 yılında kurulmuş bir Avrupa şirketidir. Şirketin genel merkezi Cebelitarık’ta bulunmaktadır ve faaliyetlerini bir kitle fonlaması platformu sağlamaya doğru ilerletmektedir. Bu, güvenlik belirteçlerinin verilmesini kolaylaştıran hizmetleri içerir.

    Şirket operasyonları Genel Müdür Ryan Hanley tarafından denetlenmektedir..

    CMS equIP

    CMS equIP, 2015 yılında kurulmuş, İngiltere merkezli bir şirkettir. Adından da anlaşılacağı gibi, KOBİ’leri bir sermaye yaratma etkinliğini tamamlamak için gerekli araçlarla donatacak şekilde çalışırlar. Bu, öncelikle yasal tavsiye şeklinde gelir, ancak eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarını da kapsayacak şekilde genişler.

    Diğer Haberlerde

    Geçtiğimiz birkaç ay içinde, TokenMarket ile ilgili çeşitli zamanlarda ayrıntılı etkinliklerimiz var. Bu, platformları aracılığıyla yaklaşan bir STO’ya ev sahipliği yapmayı planlayan şirketleri içerir. Bu teklifler ve bunları size getiren şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makalelere göz atın..

    TokenMarket to Host Security Token Offer

    Badem – Dünyanın İhtiyaç Duyduğu Değişim Olun

    Röportaj Serisi – Oliver Bolton, Almond CEO’su

    DOVU Nisan STO Tarihlerini Açıkladı

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map