Stratis, STO Platformunun Lansmanı ile 2019 Yol Haritasına Doğru Kalıyor

STO Platformu

Bugün, en popüler ‘Hizmet Olarak Blok Zincir (BaaS) şirketlerinden biri olan Stratis için büyük bir gün. Aylarca süren geliştirmeden sonra şirket, duyuruldu beklenen STO platformunun lansmanı.

Lansman haberi, şirketin token fiyatlarında da sağlıklı bir artışla sonuçlandı. Yazma sırasında, STRAT ile günde yaklaşık% 10 BTC.

Özellikleri

STO platformu iyi donanımlı ve ABD merkezli token tekliflerine ev sahipliği yapmaya hazır olsa da, Stratis tekliflerinin üç temel özelliğini vurgulamak için zaman ayırdı. Aşağıdakiler, bu önemli olayları detaylandıran yayınlarından bir alıntıdır:

 • Gerçek zamanlı fiyatlandırma
 • Platform, hem itibari para birimi (USD) hem de kripto para birimi (BTC ve STRAT) cinsinden ödeme kabul eder. STO katılımcılarının gerçek zamanlı belirteç fiyatlandırmasından yararlanmasını sağlamak için birden fazla sağlayıcıdan alınan para birimi verilerini kullanır..
 • Kimliğe dayalı belirteç basımı
  • Platform, bir kişi banka havalesi yaptığında STO yöneticisinin tokenları güvenilir ve güvenli bir şekilde akredite etmesine olanak tanıyan benzersiz kullanıcı kimlikleri oluşturur. Bu kimlik tabanlı sistem, KYC ve AML yasalarına uyumu sağlar.
  • Ek güvenlik için cüzdan tabanlı platform
   • Stratis, ek bir yetki ve güvenlik katmanı eklemek için otonom akıllı sözleşmeler yerine hiyerarşik deterministik cüzdanlar kullanır..
   • ICO Geçişi

    Stratis, yeni duyurulan STO platformlarının ICO platformlarının bir parçası olduğunu belirtti. Her ikisi de C # ve.NET Core ile oluşturulur / kullanılırken STO platformu, menkul kıymetleri çevreleyen mevcut SEC tarafından uygulanan düzenlemelerle uyumlu kalmak için gerekli KYC ve AML yeteneklerini entegre eder.

    Şirketin, özellikle SEC ile uyum konusunda yorum yapması ile, bu platformun lansmanının Amerika Birleşik Devletleri’nde Stratis için daha büyük bir isim yapmaya yönelik olduğu açıktır..

    Odaklamanın, basitçe, ICO’lardan STO’ları dahil etmeye geçişi önemli bir şeydir. Ne yazık ki, Stratis, ICO platformunu geliştirip başlattığında, bu tür etkinliklere yatırımcı katılımı ölüyordu. Pek çok kişi STO’ları bu tür sermaye yaratma olaylarının gelecekteki ikamesi olarak kabul ederken ve 2020’nin sektör için büyük bir yıl olması bekleniyor, bu haber Stratis için kesinlikle olumlu..

    Bu geçişin tanınmasına mükemmel bir örnek, doğrudan Stratis – Gluon’a bağlı bir şirketin eylemlerinde görülebilir. Bu otomotiv pazarı sağlayıcısının başlangıçta Stratis aracılığıyla düzenlenen ilk ICO olması planlanıyordu. Zaman ilerledikçe, başarılı bir uyumlu sermaye oluşturma etkinliğini sağlamak için, token teklifinin bir STO olarak yapılandırılması gerektiği ortaya çıktı. Bugüne hızlı bir şekilde ilerleyin ve ICO platformunu başlatacakları gibi, Gluon’un Stratis aracılığıyla düzenlenen açılış STO’su olması planlanıyor..

    Cüzdan Lansmanı

    STO platformlarının lansmanından yalnızca saatler sonra gelen Stratis, ayrıca duyuruldu mobil cüzdanlarının piyasaya sürülmesi.

    Bu, STO platformunun yanında önemli bir sürümdür, çünkü cüzdan, şirketin yardımcı program jetonu “STRAT” ı desteklemektedir. Bu jeton, STO platformunda kullanılabilen üç ödeme yönteminden biridir – jeton sahiplerini mutlu edecek kesin bir karar.

    Cüzdan şu anda yalnızca android cihazlarda mevcut olsa da, şirket önümüzdeki haftalarda IOS kullanıcılarının erişim elde edeceğini belirtti..


    Yorum

    Stratis CEO’su Chris Trew, STO platformlarının lansmanını duyurduktan sonra düşüncelerini paylaşmak için zaman ayırdı. Belirtti,

    “2019 Geliştirme Yol Haritamızın önemli kilometre taşlarından biri olan STO platformumuzu başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. STO platformu, STO’ları yürütmek için gereken sıkı düzenleme gereksinimlerini karşılayan birkaç yeni özelliğin eklenmesiyle Stratis ICO platformunun işlevselliğini temel alır. STO Platformumuz son derece güvenli, esnek ve ölçeklenebilir olduğundan, her büyüklükteki işletmenin varlıklarının belirtilmesi yoluyla para toplamasını kolaylaştırıyor. “

    Tabakalar

    2016 yılında kurulan Stratis, blockchain çözümlerinde uzmanlaşmış İngiltere merkezli bir şirkettir. Stratis’teki ekip, piyasaya sürülmelerinden bu yana, “blok zincirini basitleştirme” amacıyla çeşitli ürünler geliştirdi. Bunlardan bazıları bir ICO platformu, akıllı sözleşmeler, mobil cüzdan ve çok daha fazlasını içerir..

    CEO, Chris Trew, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

    Diğer Haberlerde

    Bugün burada tartışılan STO platformunun lansmanını detaylandıran duyuru, bizi şaşırtacak bir şey değil. Aylar önce, bu lansmanın 2019 Stratis yol haritasına eklendiğini bildirmiştik. Stratis’in kendilerini bugün bulundukları yerde nasıl buldukları hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için makaleye göz atın..

    Stratis Yol Haritası, Güvenlik Simgesi Teklifleri için Desteği Gösteriyor

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map