Stellar, Güvenlik Jetonlarını Gelişmekte Olan Pazarlara Getirmek İçin DSTOQ’a Yatırım Yapıyor

Yatırım

Yakın zamanda DSTOQ’nun Stellar Development Foundation’dan (SDF) doyurucu bir yatırım aldığı açıklandı..

Bu, SDF’nin, Stellar temelli kullanım örneklerinde büyümeyi belirlemek ve teşvik etmek için oluşturulmuş bir fon olan ‘kurumsal fonu’ aracılığıyla ilk yatırımı işaret ediyor. Fon, DSTOQ ile ortaklık kurmadan önce başlangıçta 10 milyar XLM’den (Stellar’ın yerel jetonu) oluşuyordu..

SDF’nin dikkatini çeken DSTOQ tarafından sunulan kullanım örneği, ‘erişilebilir ve uygun fiyatlı yatırım’ sağlamak için inşa edilen blockchain tabanlı platformudur. Bu, yalnızca geleneksel hisse senetlerine değil, aynı zamanda yüksek potansiyel güvenlik belirteçlerine erişim sağlayan bir platform aracılığıyla yapılır..

715.000 $

Bu özel yatırım 715.000 $ değerinde XLM’den oluşuyor. Girişim fonu aracılığıyla dağıtılan fonların hibeleri değil, gerçek yatırımları temsil ettiğini belirtmek önemlidir. Bu nedenle, SDF, “Doğrudan yatırımlar ve satın almalar, SDF’ye fon alıcıları üzerinde özel bir etki sağlayacaktır.”

Finansal Erişim

Bu gelişmeyi farklı kılan bir şey, DSTOQ tarafından gösterilen temel değerdir. Blokzincir tabanlı girişimlere dahil olan birçok şirket, kurumsal benimsemeyi kolaylaştırma fikri ile tüketilirken, DSTOQ gözlerini ekonomik pariteye dikti..

Sonuç olarak, DSTOQ gelişmekte olan pazarlara yoğun bir şekilde odaklanmıştır. SDF ve DSTOQ yaptıkları açıklamada, olumlu değişimi etkilemeyi umdukları belirli pazarlara dikkat çekiyor. Bunlar dahil,

  • Vietnam
  • Güney Afrika (gelecekteki Afrika büyümesiyle birlikte)
  • Güney Amerika
  • Asya

Yorum

Stellar Development Foundation’ın DSTOQ’a yaptığı yatırımı duyurduktan sonra, her iki tarafın temsilcileri de yorum yapmak için zaman ayırdı. Aşağıdakiler konuyla ilgili söylemek zorunda oldukları şeydir.

Denelle Dixon, Stellar Geliştirme Vakfı CEO’su,,

“SDF olarak, parayı daha akıcı hale getirerek, piyasaları daha açık hale getirerek ve insanları daha güçlü hale getirerek dünyanın ekonomik potansiyelini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. DSTOQ’nun sınır ötesi yatırıma keskin bir şekilde odaklanması ve gelişmekte olan pazarlardaki insanlara yurtdışındaki yatırım fırsatlarına erişim sağlamalarına yardımcı olma konusundaki benzersiz yaklaşımı, doğrudan SDF’deki misyonumuza hitap ediyor. Birlikte, milyonlarca insanın hayatını iyileştirirken aynı zamanda heyecan verici yeni iş fırsatları yaratmayı umuyoruz. “

Craig Mc Gregor, DSTOQ CEO’su,,


“SDG’nin güven oyu için minnettarız ve küresel finansal sistemi inşa etme ve iyileştirme ortak vizyonumuza yönelik sürekli desteğe minnettarız. DSTOQ ve SDF birlikte, küresel ürünlere umutsuzca daha iyi erişime ihtiyaç duyan pazarlara finansal katılımı geliştirmeyi hedefliyor. Çok uzun süredir bu pazarlar göz ardı edildi – bu heyecan verici teknolojiyle bunu değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz. “

Benzer Olaylar

Bu günlerde, potansiyel yatırımcılar için yeni olanaklar açan, gelecek vaat eden teknoloji yüklü platformlara sahip şirketler, tüm öfke gibi görünüyor. Stellar’ın DSTOQ’a yaptığı yatırımı bugün burada tartıştık ve yakın zamanda SIX’in Omniex’e yatırım yaptığı / ortak olduğu benzer olayları tartışıyorduk..

Gelişmelerin her biri dijital varlıkların benimsenmesi etrafında dönerken, daha önce tartışıldığı gibi yaklaşımlarında farklılık gösteriyorlar. Stellar ve DSTOQ çalışmalarını gelişmekte olan pazarlara doğru ilerlerken, SIX ve Omniex kurumsal benimsemeyi hedefledi.

Bu iki şirket ve değişen yaklaşımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi mutlaka inceleyin..

“SIX”, Kripto Tabanlı Yatırım Platformunda Hisse Aldı

Yıldız

Açık kaynaklı bir blok zinciri olarak inşa edilen Stellar, 2015’teki lansmanından bu yana en popüler ağlardan biri olmayı başardı. Ağ birçok yoldan benimsendi ve bu da sağlam bir destekleyici topluluğun gelişmesine yol açtı. Bu, bugün burada tartışılan haberlerde kullanılan Stellar Enterprise Fund gibi yeni girişimlere girişme olanağı sağladı..

Stellar’ın Kurucu Ortağı Jed McCaleb, finansal katılımı desteklemek için teknolojilerinin kullanımı hakkında yorum yapma fırsatı buldu. Belirtti,

“DSTOQ, dünyanın küresel altyapısını heyecan verici ve yenilikçi bir şekilde birbirine bağlayarak pazarları yeni coğrafyalar için erişilebilir hale getiriyor. DSTOQ gibi şirketlerin teknolojimizin kullanım senaryolarını bir sonraki seviyeye taşıdığını görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz. “

DSTOQ

2016 yılında kurulan DSTOQ, Berlin ve Lihtenştayn’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket öncelikle, müşterilere hisse senetleri, tahviller, ETF’ler ve daha fazlası gibi çeşitli finansal araçlara yatırım yapma olanağı sunan düzenlenmiş bir borsa olarak faaliyet gösteriyor..

CEO, Craig Mc Gregor, şu anda şirket operasyonlarından sorumlu.

Diğer Haberlerde

Stellar’ın dijital menkul kıymetlerle ilgili olarak benimsendiğini ilk kez görmüyoruz. Aşağıdaki makaleler, popüler platformlar Smartlands ve Wevest 2019’da Stellar partisine katılırken, bu önceki olaylardan birkaçına ışık tutuyor..

Smartlands, Güvenlik Jetonlarını Destekleyen Yıldız Destekli Cüzdanı Yayınladı

Güvenlik Jetonu Sunan Platform için Wevest Tarafından Seçilmiş Yıldız

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map