Smartlands, Liechtenstein Blockchain Yasasına Göre Yeniden Hizalamaya Başlıyor

Çeşitli Bir Çerçeve

Herhangi bir ileri görüşlü şirket gibi, tokenleştirme platformu Smartlands da sürekli bir büyüme halindedir. Bu, müşterilerine mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaya devam etmek amacıyla dijital menkul kıymetler sektöründe görülen gelişmelerle birlikte hareket etmek anlamına gelir..

Bunu akılda tutarak, Smartlands ekibi yakın zamanda Liechtenstein tarafından ortaya konan tokenasyona yönelik dostane düzenlemelerden yararlanmaya çalışacaklarını duyurdu..

Şirket, “yasal çerçeveyi revize etmek ve genişletmek” istediklerini belirtiyor. Dahası, ‘gelecekteki projeleri Liechtenstein Yasasına dayandıracaklar’.

Ilia Obraztsov, Smartlands CEO’su, detaylandırıyor,

“Kitle fonlamasına inanmaya devam ediyoruz … ancak geçmiş başarılarımız üzerinde durmak Smartlands’ın kitabında değil. Liechtenstein Blockchain Yasası’nın, herhangi bir varlığın kapsayıcı olarak blok zinciri jetonlarını kullanarak herhangi bir varlığın doğrudan belirtilmesi konusunda yatırımcılara ve ihraççılara sunduğu olanaklar bizi heyecanlandırıyor. Yatırım fonları için en son yasalarla donanmış olan Liechtenstein yargı alanı, temelde blok zincirindeki herhangi bir finansal ürünü yapılandırmak için idealdir. Liechtenstein SICAV’leri (veya açık uçlu fonlar) endüstri standardıdır ve AB’deki en popüler fon türlerinden biridir. SICAV’lar birden çok alt fon için şemsiye fon olarak kullanılabilir. Bu tür bir yapı, en prestijli fon yetki alanlarından birinde blockchain üzerine yeni yatırım fikirleri ve fırsatları sunmak için verimli ve hızlı bir yol sağlar. Herhangi bir varlığı özel bir alt fonla belirtmek mümkündür. “

Platform Hizalama

Smartlands’i çevreleyen bir platform “yeniden düzenleme” haberi ilk olarak ekip tarafından 2020’nin başlarında açıklandı. 2019, dijital menkul kıymetler sektörü için büyük bir büyüme yılı olsa da, maalesef pek çoğunun beklentilerini karşılayamadı..

Bu büyümeyi 2020’de gerçekleştirmek isteyen Smartlands, perakende yatırımcıya kıyasla yüksek net değere sahip bireylere, şirketlere vb. Ancak bu, şirketin perakende tabanlı kitle fonlamasından tamamen uzaklaştığı anlamına gelmez..

Yaroslava Tkalich, Smartlands CMO’su, eyaletler,

“Kitle fonlaması, özellikle ülkenin yoğun finansal piyasaları ve sıkı düzenlemeleri olan Birleşik Krallık’ta çok heyecan verici bir kaynak yaratma alanıdır. Bu ön koşullar, hemen hemen her varlık sınıfında tokenize hisseler için kampanyalara her türden perakende yatırımcıyı dahil etmemize olanak tanıyor. “

Büyük umutlar

“Belirteç ve TT Hizmet Sağlayıcı Yasası; TVTG “veya” Liechtenstein Blockchain Yasası “, Smartlands’ın stratejilerini yeniden düşünmesiyle sonuçlanan bu, ilk olarak Liechtenstein hükümeti tarafından 2018’in ortalarında duyurulmuştu. Bununla birlikte, uygulanması yoluyla oluşturulan çerçeve, ancak yakın zamanda Ocak 2020’de yürürlüğe girdi..

Yasa, Liechtenstein hükümeti tarafından blok zinciri dünyasında beklenen büyümeyi sağlamak için özel olarak yapılandırıldı. Bu, geniş olmasına rağmen uygun korumaların uygulanmasına izin verecek bir Yasa yazmak anlamına geliyordu..


Lihtenştayn hükümeti, duyurulduğu sırada,,

“Blockchain teknolojisinin ve uygulama alanlarının hızlı gelişim hızı nedeniyle, sonraki teknoloji nesilleri için geçerli kalmasını sağlamak için yeterince soyut bir yasa hazırlamak çok önemlidir. Bu kanunda blok zinciri sistemleri için “güvenilir teknolojilere dayalı işlem sistemleri (TT sistemleri)” terimi kullanılmasının nedeni budur. Temel bir teknoloji olarak blok zincirinin muazzam potansiyeli nedeniyle Hükümet, yalnızca mevcut uygulamaları, özellikle kripto para birimleri veya ilk madeni para teklifleri (ICO’lar) düzenlemek için değil, token ekonomisinin uygulama alanları için yasal bir temel oluşturmaya karar verdi. . Amaç, her başvuru durumu için yeni bir yasanın oluşturulmasının gerekmemesini sağlamak, aynı zamanda pratikte henüz yeni ortaya çıkmaya başlayan ve yakın gelecekte gelişmesi muhtemel birçok dava için yasal kesinlik oluşturmaktır. Ancak Hükümet, finans piyasasına yakın uygulamaları düzenleme seçeneğini bir adım daha açık bırakıyor. “

Bu Yasa ile sağlanan esnekliğin, temelde her şeyi ve her şeyi tokenize etmeye çalıştıkları için, önümüzdeki yıl boyunca Smartlands’e benzer birçok şirketi çekmesi bekleniyor. Smartlands, niyetlerini kamuya açıklayan ilk kişilerden biri.

Smartlands

2017 yılında kurulan Smartlands, Londra, İngiltere’deki faaliyetlerini sürdürüyor. Her şeyden önce, Smartlands, Financial Conduct Authority (FCA) gözetiminde çalışan bir tokenleştirme platformu görevi görür..

CEO, Ilia Obraztsov, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

Diğer Haberlerde

Smartlands, pazar yaklaşımındaki büyümenin ötesinde, yalnızca uygulanabilir tüketici ürünleri değil, aynı zamanda emlak projelerinin tokenleştirilmesi üzerinde de sıkı çalışıyor. Aşağıdaki makaleler bunların her birine örnektir.

Smartee, Yatırımcıların Dijital Varlıkları Depolama, Kullanma ve Erişim Yöntemini Değiştirecek Görünüyor

Londra Dubleksleri ve Yunan Adası Villalarının Tokenizasyonu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map