Securrency Strateji Direktörü Patrick Campos – Röportaj Serisi

Patrick, dünya çapında birçok sektördeki müşterilerle stratejik bir danışman olarak ve en üst düzey üç uluslararası hukuk firmasında bir avukat olarak çalışmış ve ona derin işlem ve proje deneyimi sunmanın yanı sıra başlangıç ​​ve büyümeyi uygulamalı olarak anlamalarını sağlamıştır. şirket geliştirme aşamaları.

AT: Securrency’e aşina olmayan okuyucularımız için, şirketinizin ne yaptığını bizimle paylaşır mısınız??

 

PC: Securrency, dijital menkul kıymetlerin menkul kıymet belirteçleri biçiminde mevzuata uygun şekilde ihraç edilmesini ve ticaretini destekleyen özel yazılım ürünleri ve altyapısı geliştirir ve satar. Yazılımımız, genellikle aracılar-bayiler gibi yetkili kişilere lisanslanır ve bu kişilerin, güvenlik belirteçlerinin uçtan uca yaşam döngüsü yönetimi sağlamasına olanak tanır. Buna ek olarak, temel birlikte çalışabilirlik protokollerimiz, dünya çapındaki ticaret platformlarının, birbiriyle bağlantılı küresel bir merkezi borsa ağı üzerinden güvenlik belirteçlerinin ticareti için birlikte çalışmasına olanak tanır. Securrency teknolojisi, farklı token türlerinin atomik swaplarına izin vererek, küresel olmayan bir merkezi olmayan borsada fungible olmayan tokenlerin (NFT’ler) alım satımına olanak tanır..

 

AT: Ekim ayında CAT-20 ve CAT-721 protokollerini başlattınız, bu protokollerin farklılıkları ve faydaları hakkında bazı ayrıntılara girebilir misiniz??

 

PC: Compliance Aware Token (CAT) protokolleri, ihraççıların söz konusu güvenlik için geçerli olan düzenleyici ve işlem kurallarını içeren güvenlik jetonları (CAT-20) ve değiştirilemez jetonlar (CAT-721) basmasına izin verir. Buna göre, belirteç kendini yönetecek ve yasak olduğu yere gitmeyecektir. CAT protokolleri, aynı zamanda, CAT protokolü ile basılan tokenların, uyumluluk özelliklerini kaybetmeden çeşitli pazarlarda ticaret yapmasını sağlayan çoklu blok zincirleri ve eski sistemlerle tamamen birlikte çalışabilir..

 

AT: Yakın zamanda emlak alım satım platformunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için QuantmRE ile ortaklık yaptınız, bu ortaklığın neleri içerdiği konusunda biraz ayrıntı alabilir miyiz??

 

PC: Securrency, teknolojisini API aracılığıyla Quantm platformuna sunarak QuantmRE’nin emlak fonu teklifi için yatırımcılara katılım ve jeton basımı hizmetleri sağlıyor. Sermaye, Quantm fonuna yatırıldıkça, Securrency, Quantm yatırımcılarına dağıtılacak ve Quantm’e fon LP iletişimi ve temettü dağıtımları dahil olmak üzere otomatik uyum işlevselliği sağlayacak EQRE güvenlik jetonları oluşturacaktır..

 

AT: Temmuz 2018’de SharesPost ile bir ortaklık duyurdunuz. Bu müşterilerinize ne fayda sağlayacak??

 

PC: SharesPost, menkul kıymet belirteçleri için amaca yönelik bir ticaret platformu sağlar, bu nedenle bu ortaklık, SharesPost değişiminde Securrency teknolojisi ile basılan jetonların alım satımını kolaylaştıracaktır..

 

AT: Ürünlerinizden biri RegTex motoru, bu tam olarak nedir?

 

PC: RegTex, anahtar teslimi bir düzenleme portalı olarak veya API’ler aracılığıyla mevcut ihraç portallarına ve alternatif ticaret sistemlerine (ATS) sunulan araç setimizdir. Bu bilgisayar: yatırımcıların katılımını (tamamen KYC / KYC / KYB / AML) ve uygun kayıt, abonelik, belirteç oluşturma ve güvenlik belirteçlerinin verilmesini sağlar.

 

AT: Büyük bir uluslararası varlığınız var, önce belirtmeyi hedeflediğiniz belirli bölgeler var mı??

 

PC: Bir 21. yüzyıl uluslararası finans merkezi olan Abu Dabi Küresel Pazarı Düzenleme Laboratuvarı’na kabul edildiğimiz Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dabi’de bir ilk ayak izi oluşturduk. Bu platformdan, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesi ve ötesinde yetkili kişileri ve ihraççıları desteklemeyi amaçlıyoruz. Asya ve Avrupa’da da varlık oluşturma sürecindeyiz.

 

AT: Boru hattında okuyucularımıza açıklayabileceğiniz yaklaşan STO’lar var mı??

 

PC: Boru hattında birçok işlemimiz var, ancak şu anda piyasada olan Frontier Spirits. Bu, yeni bir viski markası ve yakında piyasaya sürülecek bir içki fabrikası olan Pura Vida Tequila’yı satma konusunda pazar siciline sahip, gerçekten ilginç, Teksas merkezli bir alkollü içecek şirketidir. Bu, eski sermaye piyasalarının ve yeni menkul kıymet belirteci ekonomisinin kesişme noktasının harika bir vitrini olan menkul kıymet jetonlarının satışı yoluyla gerçekleştirilen geleneksel bir öz sermaye artışıdır..

 

AT: PCI dss sertifikasına sahipsiniz, bu STO’lara ve yatırımcılara ne gibi avantajlar sağlıyor??

 

PC: PCI-DSS, ağlarındaki finansal değeri korumak için kredi kartı endüstrisi tarafından ve kredi kartı endüstrisi için geliştirilmiş, zorlu gereksinimleri olan çok yüksek bir sertifika olduğu için bir güvenlik belirteci endüstri standardı değildir. Securrency’nin bu sertifika sürecine gönüllü sunumu, ağ güvenliğine ve yatırımcı değerinin korunmasına olan bağlılığımızı göstermektedir..

 

AT: Securrency, defterden bağımsızdır, yine de birlikte çalışmayı tercih ettiğiniz blok zincirleri var mı??

 

PC: Her bir defterin belirli güçlü ve zayıf yönleri olduğundan, favorilerimizi seçmeyi sevmiyoruz. Kart verenlerin favorilerini seçmelerine izin vermeyi tercih ediyoruz ve karşılığında da ihraççıları destekliyoruz.

 

AT: Çapraz defter ihracı üzerinde çalışıyorsunuz, bu çerçevenin faydaları nelerdir??

 

PC: Bu yine yayıncı seçimini destekler. Örneğin, bir ihraççı, Ethereum topluluğuna pazarlama yapmak isterken Stellar defterinin belirli yönlerini tercih edebilir, bu nedenle her iki defterde aynı anda yayınlamak çekici bir seçenektir..

 

AT: Securrency hakkında paylaşmak istediğiniz başka bir şey var mı??

 

PC: ICO’ları ilk ihraçta bir uygunluk kaplamasıyla desteklemek için inşa edilmiş rakip platformlarımızın çoğunun aksine, Securrency, iyi hazırlanmış ve uyumlu güvenlik belirteçlerinin inanılmaz işlevselliği yoluyla mevcut büyük sermaye piyasalarını desteklemek ve genişletmek için çekirdekten oluşturuldu. . Sonuç olarak, tescilli uçtan uca teknoloji paketimiz, sermaye oluşumunun ve ikincil piyasa ticaretinin birçok sorunlu noktasını ele almaktadır..

 

AT: Bilgilendirici röportaj için teşekkürler.

 

Daha fazlasını öğrenmek isteyen herkes ziyaret etmelidir. Securrency web sitesi veya Securrency’i takip etmelidir Twitter hesap.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map