Securitize, GRIP ve Rialto’nun yardımıyla Sermaye Artışında Dijital Menkul Kıymetler Çıkarmak için Gayrimenkullere Liderlik Edin

Japon konut ve ticari gayrimenkul geliştiricisi, Lider Emlak, vardır duyuruldu yaklaşan bir sermaye artışına ev sahipliği yapma niyetleri Lead Real Estate, çeşitli hizmet sağlayıcılarla (Securitize, GRIP, Rialto) bir ittifak aracılığıyla bu etkinliğe küresel bir platformda ev sahipliği yapacak..

Lead Real Estate, ilgilenen yatırımcılar için en uygun maliyetli riski sağlamayı umduğundan, sermaye artışı bir dijital menkul kıymet teklifi (DSO) olarak şekillenecek. Lead Real Estate ne kadar hisse satılacağını açıklamamasına rağmen, bunun multi-milyon dolarlık bir etkinlik olacağını belirtiyorlar..

Trio’dan yardım

Lead Real Estate’e yardım edecek olanların her biri masaya farklı özellikler getiriyor. Buna göre, sermaye artırımı süresince aşağıdaki şirketlere farklı roller verilecektir..

 • Dubai Uluslararası Finans Merkezi (DIFC) içinde bir yatırım bankası olarak GRIP, bir finans danışmanı ve sermaye artırımı yöneticisi rolünü üstlenecektir..
 • Menkul kıymetleştirmek
  • Dijital menkul kıymetler sektöründe bir lider olan Securitize, etkinlik boyunca satılan dijital menkul kıymetlerin oluşturulması ve ihracı için gerekli teknoloji yığınını sağlayacaktır..
  • Rialto
   • Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Finans Endüstrisi Düzenleme Kurumu (FINRA) ile kayıt ve lisanslarından yararlanarak, Rialtos’un katılımı bu etkinliğin daha büyük ölçekte erişilebilir olmasını sağlayacaktır. Bu, dünyanın dört bir yanından daha fazla sayıda yatırımcının katılmaya uygun olacağı anlamına gelir..
   • Beklentiler

    Lead Real Estate sağladığı özkaynak miktarı ile ilgili spesifik bilgiler sunmasa da, yatırımcıların nasıl ödüllendirileceğini beklediklerine dair fikir vermiştir..

    • Temettü şeklinde% 5 yıllık
    • % 10-20 yıllık net kârın yüzdesi

    Kümülatif olarak, Lead Real Estate bunların% 6-8’lik bir getiri elde etmesini beklemektedir. Bununla birlikte, bunların sadece beklentiler olduğuna dikkat etmek önemlidir. Herhangi bir yatırımda olduğu gibi, hiçbir garanti yoktur.

    Bitişik Bir Yol

    Bugüne kadar, dijital menkul kıymetlerin en popüler uygulamalarından biri gayrimenkulü tokenize etmektir. Genellikle düşük likidite sıkıntısı çeken yüksek potansiyelli bir varlık sınıfı olarak, birçokları gayrimenkulün yenilenmek için mükemmel bir sektör olduğuna inanıyor..

    Bununla birlikte, Lead Real Estate, şimdiye kadar gördüklerimize bitişik bir yoldan gitmeyi seçti. Çoğu şirket gayrimenkulün kendisinin tokenlaştırılmasına odaklanırken, Lead Real Estate işin bir bölümünü satarak dijital menkul kıymetlerden yararlanmaya çalışıyor..

    Bu, ilgilenen yatırımcılar için sektör aynı kalırken risklerinin döndüğü anlamına gelir; karlılık, kontrolleri altındaki tek bir varlıktan ziyade, bir bütün olarak Lead Real Estate’in başarılarına bağlıdır..

    Yorum

    Bu etkinliği duyurduktan sonra, Lead Real Estate ve Securitize’den temsilciler yorum yapmak için zaman ayırdı.

    Eiji Nagahara, Lead Real Estate CEO’su, eyaletler,


    “Lead Real Estate olarak, tüm ticari faaliyetlerimizde müşterilerimize değer katmaya inanıyoruz, bu nedenle, dünyanın en büyük metropollerinden biri olan Tokyo’ya küresel erişim sağlarken, verimliliği artırmak ve sürtünmeyi azaltmak için tam olarak tasarlanmış bir araca öncülük ediyoruz 38 milyon nüfusla sermaye hedeflerimize ulaşmak için ideal bir çözüm ”

    Carlos Domingo, Securitize CEO’su, eyaletler,

    “Securitize, Lead Real Estate’in dijital güvenlik ihracı için teknoloji sağlayıcısı olmaktan özellikle gurur duyuyor … Bu anlaşma sadece Japonya’nın dijital menkul kıymetler geliştirmede küresel bir lider olmaya devam edeceğine olan inancımızı doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda teknolojinin gerçek sorunları nasıl çözdüğünü de gösteriyor. Küresel ölçekte özel menkul kıymetleri ihraç etmek ve yönetmek için uygun maliyetli ve uyumlu bir çözüm sağlayarak daha büyük, daha köklü şirketler. ”

    Lider Emlak

    2003 yılında kurulan Lead Real Estate, Tokyo, Japonya merkezli bir emlak geliştiricisidir. Lansmanından bu yana, kontrolündeki varlıkların değeri kabaca 65 milyon ABD dolarına yükseldi..

    CEO, Eiji Nagahara, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

    Diğer Haberlerde

    Japonya, blockchain tabanlı çabalarla eşanlamlı olma yolunda ilerliyor. Sadece günler önce Boostry ile ilgili gelişmeleri ve dijital menkul kıymet ihraç platformuna yeni paydaşların girişini tartışıyorduk..

    Bugün burada tartışılan DSO, Japon şirketlerine yapılan son yatırımlar ve devam eden hükümet arasında Araştırma merkez bankası dijital para birimlerine (CBDC’ler), “yükselen güneşin ülkesi” blok zinciri dünyasında lider olmaya hazır görünüyor.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map