Securitize, Başarılı İşlemleri Sağlamak için Aracı Başlattı

Ticaret Öncesi Doğrulama

Sektör lideri bir ihraç platformu olan Securitize, “ticaret öncesi doğrulama” aracının lansmanını kısa süre önce duyurdu.

Bu lansman, yatırımcılara dijital menkul kıymetlerin başarılı bir şekilde alım satımını sağlama olanağı sunarak, platformlarındaki işlevsellikte ileriye doğru bir başka adımı temsil ediyor.

Dijital menkul kıymetlerin karmaşık yapısı nedeniyle, bir kişiden diğerine token göndermek kadar basit değildir. Her iki cüzdanın da hem işlevsellik hem de düzenleyici açıdan uyumlu olduğundan emin olmak için önce bir dizi kontrol yapılmalıdır. Ek olarak, işlemin gerçekleştirildiğinden emin olmak için bir kullanıcı uygun miktarda gaz belirlemelidir..

Bu yeni araç, bu adımları otomatikleştirerek tüm süreci kullanıcılar için çok daha kolay hale getirir. Securitize, bu yeni hizmeti duyururken şunları söyledi:.

“Bu araç, DS Protokolü destekli bir dijital güvenliğin önerilen herhangi bir ticaretini önceden doğrulamak için Securitize’ın DS Protokolünün özelliklerinden birini kullanıyor. Sadece cüzdan adreslerini girerek, seçilen token’a özgü kısıtlamalara ve düzenlemelere göre bir işlemin onaylanıp onaylanmayacağını doğrulayabilirsiniz. Ticaret Öncesi Doğrulama Aracını kullanarak, gerçekleşmeyecek bir ticaret için herhangi bir gaz harcamaktan kaçınabilirsiniz ve çoğu durumda araç, bir ticaretin neden mümkün olmadığına dair bir neden bile sağlayacaktır. “

Gaz

Gaz, Ethereum blok zincirinde bir işlemi tamamlamak için gereken “yakıt” ı ifade eder. Ağın hala bir çalışma kanıtı protokolü kullanmasıyla, başarılı işlemler, işlem için hesaplama güçlerini ödünç veren bir grup madenciye bağlıdır. Bununla birlikte, madenciler işlemleri ücretsiz olarak işleme işinde değildir. Gaz, basitçe ifade etmek gerekirse, ağdaki bir işlemi tamamlamak için madencilerin ihtiyaç duyduğu ETH biçiminde tazminat miktarıdır..

Bir işlemin başarılı olması için gerekli olan değişen minimum Gaz miktarları varken, ağ kullanıcıları işlemlerinin daha hızlı işlenmesini istiyorlarsa daha yüksek Gaz seviyelerine katkıda bulunmayı tercih edebilirler..

DS-Protokolü ile ilgili olarak, popüler Ethereum tabanlı ERC-20 standardının özel bir çeşidi olduğu için Gaz hala gereklidir. İşlem başına kullanılan Gaz miktarı minimum olsa da, yine de zamanla artar. Securitize’in İşlem öncesi doğrulama aracını kullanarak bir işlemin başarılı olup olmayacağını doğrulama yeteneği kazanarak, kullanıcılar hem harcama hem de zaman yönetimi açısından daha verimli olabilirler..

Mevcut Kırpma

Securitize, 10 token sorunuyla ve büyümesiyle bugüne kadarki en yoğun ihraç platformlarından biri oldu. Aşağıdakiler, yazım sırasında işlem öncesi doğrulama aracında desteklenen belirteçlerin mahsulüdür..

 • SPiCE VC
 • Blockchain Sermayesi
 • Bilim Blok Zinciri
 • LDC Crypto Universal PLC Dijital Menkul Kıymetler
 • Protos Jetonu
 • Augmate
 • Aspencoin
 • Cityblock Capital

Transfer ajanı

Yakın tarihli olumlu bir hareketle Securitize, SEC tarafından bir transfer acentesi olarak atandı. Bu artık onları VStock Transfer ve Horizon Globex gibi şirketlere doğrudan rakip yapıyor..


SEC, bir transfer acentesinin rolünü 3 ana kategoriye ayırır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Sahiplikteki değişiklikleri yansıtmak için sertifika verin ve iptal edin
 • Şirket için aracılık yapmak
 • Kaybolan, yok edilen veya çalınan sertifikaları ele alın

Securitize, SEC Transfer Aracısı Onayını Aldı

DS-Protokolü

DS Protokolü, menkul kıymetleştirmenin kurum içi uzmanlığı olsa da, çeşitli diğer şirketler kendi yollarını oluşturmaya ve kendi varyantlarını yaratmaya karar verdiler. Aşağıdaki protokol standartları önde gelen rakiplerden birkaçıdır.

 • Liman
 • Düzenlenmiş Token Standardı (R-Token)
 • Vertalo
  • V-Token
  • Polymath
   • ST-20
   • Menkul kıymetleştirmek

    Menkul kıymetleştirmek 2017 yılında kurulmuş bir ihraç platformudur. Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet göstererek, kendilerini dijital menkul kıymetler konusunda tartışmalı bir sektör lideri olarak konumlandırmayı başardılar. Çoğu ihraç platformu hala zeminden çıkmak için çalışıyor olsa da Securitize, tokenleştirme süreci boyunca halihazırda 10 kıyafete başarılı bir şekilde yardımcı oldu..

    CEO Carlos Domingo, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

    Diğer Haberlerde

    Aşağıdaki makaleler, dijital menkul kıymetler sektöründeki katılımcılara dağıtılan çeşitli atamaları biraz daha derinlemesine araştırıyor – Securitize bunlardan çoğunu elinde tutuyor. Bunlar ve Securitize tarafından kullanıma sunulan en son tokenlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bunlara göz atın!

    Endüstri Katılımcıları Arasındaki Unvanlar ve Adlandırmalar

    Curzio Hisse Sahipleri – Securitize Sorunları 10th Token

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map