Paxos Ürünleri Benimsemede Artışı Görün

Popülerlikle Büyüyor

Blockchain dünyası, stabilcoinlerin adil payının gelip gittiğini gördü. Bununla birlikte, son evlat edinme seviyeleriyle, Paxos kendilerini bir dayanak noktası olarak kurmayı başarmış gibi görünüyor..

Bunu çeşitli ürünler sunarak yaptılar. Bu, yalnızca sabit paralarını değil, aynı zamanda yerleşim hizmetleri yoluyla da içerir. Bu makale, bu tekliflerin benimsenmesini çevreleyen son olaylardan birkaçını vurgulamaktadır..

Paxos Standardı (PAX)

Stabilcoinler için en popüler kullanım durumlarından biri, borç verme platformlarıdır. Teminat olarak hareket etsin veya yüksek faizli bir tasarruf hesabında tutulsun, net bir talep var.

SULH, özellikle, sadece duyuruldu Pazar lideri olan bu borç verme platformu BlockFi, USD destekli stablecoin’lerini desteklemeye başladı. BlockFi platformundaki diğer sabit paralar gibi, PAX’larını bir tasarruf hesabında tutmayı tercih edenler,% 8,6 faiz oranıyla ödüllendirilecekler..

Bu yeni bulunan destek, her biri, BlockFi ve Paxos’un temsilcilerinden yorum yapılmasını istedi..

Zac Prince, BlockFi CEO’su,,

“Platformumuzda PAX’ı desteklemekten ve pazar lideri getirilerle stabilcoin kullanılabilirliğini BlockFi müşterilerine genişletmeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. İlgili platformlarımız büyümeye devam ettikçe, işbirliği yapmak için daha fazla yol bulmayı umuyoruz. “

Walter Hessert, Paxos için Kurumsal Strateji belirtildi,

“Varlıklardan faiz kazanmak, küresel finansmanın önemli bir yönüdür. Kriptoda bu fırsata sahip olmak, genel piyasayı büyütmek ve bu varlık sınıfına olgunluk getirmek için önemlidir. PAX’in artık BlockFi’de mevcut olmasından memnunuz ve dünya çapında daha fazla kişiye stabilcoin getirmeyi dört gözle bekliyoruz. “

Bu kadar yüksek faizli tasarruf hesaplarından yararlanmak isteyenler için, PAX’a el atma konusunda endişelenmeyin, çünkü oldukça kolay. Örneğin Paxos, popüler stabilcoinlerinin 100’den fazla farklı borsada satın alınabileceğini belirtiyor..

PAX Altın (PAXG)

PAX’ın arkasındaki konsept şuna benzer PAXG, bir temel fark var. PAX, USD ile desteklenirken, PAXG fiziksel altın ile desteklenir.

Birincisi gibi, PAXG de benimsenmede bir artış gördü. Bu en yakın zamanda, duyuru PAXG’nin dijital varlık takası, Smart Valor ile alım satım için mevcut olduğunu. Sonuç olarak, varlıkları popüler bir borsada işlem görmeye açarak, PAXG sahipleri artık daha yüksek likidite seviyelerine ve PAXG’ye genel erişim kolaylığına erişim kazanıyor..

Kyle Terazi, Paxos’ta Ürün Direktörü,,

“PAX Gold gerçekten benzersiz bir ürün – en yüksek kalitede fiziksel altını satın almanın, satın almanın ve ticaretini yapmanın en hızlı ve en kolay yolu. Değişken piyasa ortamı göz önüne alındığında, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıların bu güvenli liman varlığına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmeleri önemlidir – PAX Gold tam da bunu yapar. Smart Valor ile GBP, EUR veya İsviçre Frangı olan müşteriler artık PAX Gold satın alabilir ve bunu en büyük kriptolara karşı takas edebilir. “

Olga Feldmeier, SMART VALOR CEO’su,,

“ABD doları son 100 yılda değerinin% 93’ünü kaybetti. ABD Merkez Bankası’nın gösterge faiz oranını% 0’a düşürme ve 700 milyar dolarlık niceliksel genişleme programını yeniden başlatma kararına göre, dolar daha fazla devalüasyona tabi tutulacak. Koronavirüsün patlak vermesiyle birlikte, 1930’ların Büyük Buhranı gibi derin bir durgunluğa doğru ilerliyor olabiliriz. Bu, yatırımcıların tasarruflarını korumak için gerçek bir alternatife şiddetle ihtiyaç duydukları zamandır. Bu nedenle, SMART VALOR exchange’de jetonize edilmiş altın listelemeye devam etmeye karar verdik. “

PAXG’nin bir ticaret platformunda benimsenmesi, ilginin tek örneği değildir. PAX gibi, kripto ödünç verme platformları da bu altın destekli varlığı bir teminat biçimi olarak kabul ediyor. Daha spesifik olarak, PAXG hem Nexo hem de SALT üzerinde kullanılabilir.

Paxos Yerleşim Hizmeti

Stabilcoinler, ekmek ve tereyağı olabilirken, Paxos, “eski” süreçlere yeni verimlilik getirmeyi düşündüğü için özenle yan hizmetler geliştiriyor..

Bu, şimdi onların aracılığıyla görülebilir canlı, yerleşim hizmeti. Bunun geliştirilmesi yıllar önce başlamış olsa da, proje ancak kısa süre önce Paxos’a SEC tarafından “Eylemsiz mektup” ödülünü verildiğinde gerçeğe dönüştü. Bu, esasen, SEC tarafından, hizmetin başlatılmasının ardından Paxos’a karşı herhangi bir yaptırım uygulamayacaklarına dair yapılan bir açıklamaydı. Bu ifade, SEC planlarını ve hizmet yeteneklerini değerlendirdikten sonra yayınlandı.

Bu haberi aldıktan sonra, 2019’un sonlarında, Paxos canlı yayına geçmek için hiç vakit kaybetmedi. 2020’nin başlarında şirket ilk müşterileri olan Credit Suisse ve Instinet Holdings ile başarılı bir şekilde hayata geçti. Bu yerleşim hizmetine önceki bakışımızda, ana faydalarına değindik..

  • Kısa Yerleşim Döngülerine Erişim
  • Yerleşim Hasılatına Anında Erişim
  • Artan Veri Doğruluğu ve Görünürlüğü
  • Güvenlik ve Kullanılabilirlik

Lansman sırasında, her bir Paxos ve Credit Suisse’den temsilciler yorum yaptı.

Charles Cascarilla, Paxos CEO’su,,

“Eylemsiz yardım kapsamında Paxos Uzlaşma Hizmetini başlatmak, menkul kıymetler endüstrisindeki ticaret sonrası altyapıyı dönüştürme yolculuğumuzun ilk adımıdır. Uzun vadeli maliyet avantajları sağlayabilecek bir çözüm oluşturmak için Credit Suisse ve Instinet ile yakın bir şekilde çalıştık ve birlikte sistemi canlı bir ortamda iyileştireceğiz. Takas kurumu tescili için yakında çıkacak başvurumuz, pazar yapısını büyük ölçekte modernize etme kararlılığımızı gösteriyor. “

Emmanuel Aidoo, Credit Suisse Dijital Varlık Piyasaları Başkanı,,

Girişim, ticaret sonrası döngüye büyük verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlama potansiyeline sahip. Paxos Yerleşim Hizmeti, düzenlemelere uygun blok zinciri teknolojisini sunuyor ve gelişen piyasa yapısına ve eski yerleşim süreçlerine bağlı sermayenin kilidini açmaya yönelik önemli adımlar atmamızı sağlıyor. “

PAXOS

2012’de kurulan Paxos, New York’ta faaliyetlerini sürdürüyor. Her şeyden önce, Paxos’un arkasındaki ekip, farklı pazarlara hizmet veren çeşitli ürünler geliştirmeye çalışmaktadır. Bunlar, Stablecoinlerden ticaret sonrası faaliyetlere, yerleşim yeteneklerine ve daha fazlasına kadar uzanır..

CEO, Charles Cascarilla, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

Diğer Haberlerde

Hem PAX hem de PAXG ticareti için borsalar tarafından benimsenmesi? Kontrol. Borç verme platformları aracılığıyla teminat olarak benimseme? Kontrol. Tasarruf hesapları için uygunluk yoluyla evlat edinme? Kontrol. Ticari menkul kıymet mutabakatını çevreleyen yan hizmetlerin benimsenmesi? Kontrol.

Popüler stabilcoinlerin yeni kurulmuş bir rakibi olabileceğini söylemek doğru olur..

Paxos’a özgü ürünlerin ötesinde, Stablecoins’e geçmişte bir grup olarak baktık. Popülerliklerinin artmasıyla birlikte, yüksek potansiyelli kavramların yanı sıra potansiyel olarak dikkat çekmeye yönelik kavramlar gördük. Aşağıdaki makale bunlardan birkaçına bir göz atmaktadır..

Sabit paralar – Hile veya Modaya Uygun mu??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map