Melekler İçin Kalabalık, Spor Sponsorluğu Varlıklarının Desteklediği İlk KHO Listeleri

Melekler için Kalabalık, Londra merkezli bir kitle fonlaması platformu, son zamanlarda listelenmiş spor sponsorluğu varlıklarıyla desteklenen ilk STO. Güvenlik jetonu ihraççısı Sports Investor Coin, jetonlarının satışı yoluyla toplanan fonların çoğunun spor sponsorluk varlıklarını satın almak için kullanılacağını, böylece yatırımcılar için jeton değeri yaratacağını ve spor organizasyonlarına markalarının gelecekteki satışlarına karşı borç alınan likidite sağladığını iddia ediyor. varlıklar.

Melekler İçin Kalabalık, Spor Sponsorluğu Varlıklarının Desteklediği İlk KHO Listeleri

Sports Investor Coin’in Crowd for Angels ile ilgili “konuşması”

Spor sponsorluğu varlıkları, diğer işletmeleri ve markalarını tanıtmak için kullanılır. Bu varlıkların örnekleri arasında bir yarış arabası üzerindeki çıkartma alanı, bir stadyumun isim hakları ve takım ortaklığı anlaşmaları (ör. “Resmi spor içeceği”) yer alır..

Sports Investor Coin jetonları, ilk başta mevcut spor sponsorluğu varlık ağları aracılığıyla ve daha sonra jeton değişimleri yoluyla satılacaktır. Kârın bir yüzdesi, akıllı sözleşmeler yoluyla verilen temettü olarak token sahiplerine iade edilecektir..

Hisse senedi, borç ve token satışı için düzenlenmiş bir platform

Crowd for Angels, hisse senedi, borç ve kripto jetonları satan hem özel hem de kamu şirketleri için Birleşik Krallık’ın ilk düzenlenmiş kitle fonlaması platformu olmak için Mart 2018 ICO aracılığıyla kendi lansmanını finanse etti. Crowd for Angels, Birleşik Krallık’ın Financial Conduct Authority (FCA) tarafından yetkilendirilmiş ve denetlenmektedir. Sermaye artırmak isteyen şirketler, CrowdForAngels.com web sitesinde “satış konuşması” olarak adlandırılan şeyi oluşturabilir, inşa edebilir ve yönetebilir..

Hisse senetleri, borç tahvilleri ve kripto token satışı yoluyla yatırımlar yapılır ve sermaye artırılır..

Hisse sahaları

Crowd for Angels’daki hisse satışlarının çoğu, yüksek riskli, erken aşamadaki şirketlerin öz sermaye finansmanını artırmalarına yardımcı olmak için hükümet tarafından sağlanan cömert vergi indirimi avantajları sunar. Crowd for Angels, yatırımcıların yasaların izin verdiği vergi indirimlerinin tamamını talep edebilmelerini sağlamak için evrak işlerini yapıyor.

Borç sahaları

Crowd for Angels’da tahvil satan kurucular, şirketlerinin tam mülkiyetini elinde tutuyor. Ödünç alınan parayı geri ödeme yükümlülüğü, üzerinde anlaşılan şartlara göre yaratılır ve ardından borç verenler ile ilişki sona erer. Borç verenler yüksek faiz oranlarından yararlanırken, kurucular dalgalanmayan kredi ödemeleri için tahmin edilmesi kolay masraflardan yararlanır..

Crowd for Angels’da satılan tahviller, kredi notu olmayan şirketler tarafından ihraç edilen “yüksek getirili” borç senetleridir. Dönüştürülebilir kredi senetleri şirket varlıklarına karşı teminat altına alınmış olsa da, bu faiz veya anaparanın geri ödenmesini garanti etmez. Crowd for Angels’da satışa sunulan tahviller de likidite azlığı primi taşırlar çünkü onları satacak ikincil bir piyasa olmadığından erken nakit giriş hakkı yoktur..

Token satış sahaları


Crowd for Angels, kurucuların ve yatırımcıların Birleşik Krallık tarafından düzenlenen bir kitle fonlaması platformunda bir ICO’ya katılmalarını sağlar. Girişimler, yalnızca ICO’ları başarılı olursa ücret ödeyerek projelerini hızlı bir şekilde başlatmaya ve ölçeklendirmeye çalışabilirler..

Nasıl yatırım yapılır

Bireyler ve kurumlar önce Crowd for Angels’a yatırımcı olarak kaydolmalı ve yetkilendirilmelidir. Ardından satış konuşmalarına göz atabilir, minimum ve maksimum finansman hedeflerini, bugüne kadar toplanan fonları, satış konuşmasının kalan günlerini, şirket finansallarını ve takım özgeçmişlerini görmek için satış konuşması özet kutusunu tıklayabilirler..

Hisse senetleri ile yatırımcı hisse fiyatını, teklif edilen hisse sayısını ve vergi indirimi uygunluğunu görebilir. Borç sahaları ile yatırımcılar faiz oranını, dönüştürme tarihini (geri ödeme planı) ve vadeyi görüntüleyebilir.

Bir yatırımcı bir ürün seçtikten sonra, “Bu satış konuşmasına yatırım yap” ı tıklar ve bir banka hesabını bağlar. Bu prosedür, saha minimum hedefine ulaşana kadar yalnızca bir taahhüt görevi görür..

Yatırımcılar, şirket güncellemelerini takip etmek, şirkete ve diğer yatırımcılara sahanın tartışma panosunda sorular sormak ve bağış toplama tamamlandığında şirkete özel erişim elde etmek için Crowd for Angels kontrol panelini kullanır. Yatırımcılar, yatırım performanslarını gösterge panellerindeki “Portföyüm” sekmesi aracılığıyla, dönüşüm, temettüler ve faiz ödemeleri bildirimleri dahil olmak üzere izleyebilirler..

Nasıl listelenir

Crowd for Angels’da satış konuşması oluşturmak, önceden ücret alınmadan tamamen çevrimiçi bir süreçtir. Satış konuşmasını oluşturan şirket, şirket ayrıntılarını, istenen yükseltme miktarını veya aralığını ve fonların nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntıları içeren bir başvuru formu doldurur. Crowd for Angels başvuruyu inceler ve iki iş günü içinde yanıtlar.

Onaylı bir şirket, satış konuşmasını yazar, bir video yerleştirir, ekip biyografileri ekler ve yatırımcı belgelerini yükler. Bir satış konuşması hedef artışına ulaştığında, Crowd for Angels abonelik sözleşmesini oluşturur ve ardından fonları toplayıp teslim eder.

Gelecek

Crowd for Angels, hisse senedi ve borç tekliflerinin bir kombinasyonuyla satış noktası şirketleri için şimdiye kadar birkaç milyon euro topladı. Şimdi, Birleşik Krallık tarafından onaylanmış bir STO platformu olarak tokenize edilmiş hisseler ve tahviller sunmak için düzenlenmiş statüsünden yararlanmayı hedefliyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map