Horizon Globex – Bir Sektör Liderine Derinlemesine Bakış

Horizon Globex, yeni nesil bir tokenleştirmedir platform pazara sunduğu avantajlı yaklaşımıyla manşetlere çıkmaya devam ediyor. Platform, güvenlik belirteçleri sunmakla ilgilenen işletmeler için “tek durak noktası” olarak işlev görür. Şu anda firmanın ABD, AB ve Asya’daki düzenleyicilerle stratejik ilişkileri var. Şimdi, Horizon Globex, çok sayıda üst düzey ortaklığı güvence altına aldıktan sonra tokenleştirme ekosistemini yeni zirvelere çıkarmaya hazırlanıyor..

Horizon Globex Neler Sunuyor

Horizon Globex platformu, müşterilere neredeyse her varlığı tokenize etme olanağı sunar. Şirketin şu anda dört ana ürünü var. Her biri, güvenlik belirteci pazarına girmek isteyen işletmelere ve yatırımcılara benzersiz bir avantaj sunar. Horizon Globex, STO sürecini basitleştirerek kitle fonlamasını kitleler için daha erişilebilir hale getiriyor.

Tokenetik

Horizon Globex’in ana ürünlerinden biri Tokenetics’dir. Tokenetics sistemi üç ana özellik etrafında çalışır. İlk olarak, işletmeler platform aracılığıyla BT altyapısı olmadan yatırım sermayesi toplayabilir. Bu strateji, blok zinciri tabanlı bir kitle fonlaması stratejisiyle ilgilenen işletmeler için giriş çıtasını düşürür..

Şu anda STO süreci, işletmelerin bir üçüncü taraf doğrulama sisteminden ve yasal rehberlikten arka plan bilgisi almasını gerektiriyor. Bu gereksinimlerin her ikisi de bir STO’ya ev sahipliği yaparken maliyeti büyük ölçüde artırır. Daha da önemlisi, bu maliyetlerin ortadan kaldırılması pazara katılımı artırabilir.

Horizon Globex Twitter üzerinden

Horizon Globex Twitter üzerinden

uyma

İkinci olarak, Tokenetics, broker-bayi ve transfer acentelerinin bir kombinasyonunu içerir. Bu strateji yatırımcıları korur ve tüm belirteçlerin uyumlu kalmasını sağlar. Geçmişte, uyumluluk endişeleri piyasayı rahatsız ediyordu. Özellikle ikincil ticaret platformlarında güvenlik belirteci ticaretini tartışırken.

Ticaret

Tokenetics’in üçüncü ayağı, dolarize işlem platformudur. Bu şirket içi güvenlik jetonu değişimi, ihraç sonrası ticarette uzmanlaşmıştır. Özellikle, likidite menkul kıymet token sektöründe ana endişe olmaya devam ediyor. Sonuç olarak, yatırımcılar, yatırım yaptıkları menkul kıymet belirteçlerinin uyumlu bir şekilde ticaret yapabileceğini bilmek isterler. Bu değişim, yatırımcılara Globex tokenleştirme ekosisteminden ayrılmak zorunda kalmadan bu güvenceyi sağlar..

Saklama Gereçleri

Horizon Globex’in teknik stratejisinin yanı sıra şirket, hedeflerini ilerletmek için bir dizi ortaklığın peşinden gitti. Ocak 2019’da firma imzalı V Stock Transfer LLC (Vstock) ile bir lisans sözleşmesi. Anlaşma, Vstock’a Horizon Globex’in CustodyWare olarak bilinen özel yazılımına erişim sağladı.


Anlaşmanın bir parçası olarak, Vstock lisanslı ve kayıtlı bir menkul kıymet transfer acentesi oldu. CustodyWare, tüm ERC-20 kayıtlı ve sicilden muaf teklifleri destekler. Yazılım, entegre KYC uyum kontrol mekanizmalarına sahiptir. Bu mekanizmalar, STO sonrası token gözetimiyle ilgili SEC Kuralı 506 © ile uyumludur..

Globex tarafından KYCware Yayında

Ayrıca bu hafta, Horizon Globex en son tokenleştirmesini yayınladı yazılım Ayriyeten. Sistemin adı KYCware ve pazara getirdiği potansiyel inkar edilemez. Yeni sistem, tokenize edilmiş güvenlik yatırımcılarının ve ihraççıların doğrulama sürecini kolaylaştırmasını sağlıyor. Geleneksel menkul kıymetler gibi dijital menkul kıymetler, KYC (Müşterinizi Tanıyın) ve AML (Kara Para Aklamayı Önleme) uyumluluğunu gerektirir. Daha önce, bu gereksinimler yatırımcının STO’lara katılma yeteneğini geciktiriyordu. Basitçe söylemek gerekirse, KYC endişeleri şirketlerin yatırımcıları kabul etme kabiliyetini engelledi.

KYCWare, bu endişeleri aşağıdakilerin bir kombinasyonu yoluyla ortadan kaldırır: özellikleri. Token ihraç edenler, müşterilerin özel menkul kıymetlerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilmiş beyaz etiketli bir ilk katılım uygulaması alır. Uygulama, bölgenin yargı yetkisine ve yasal gereksinimlerine otomatik olarak uyum sağlar. Kullanıcılar verilerini gelişmiş kimlik, belge ve kimlik doğrulama sistemine girerler.

Gizlilik

Etkileyici bir şekilde, uygulama, ABD Vatanseverlik Yasası bölüm 326’ya uygun olarak eksiksiz müşteri tanımlama programına sahiptir. Tüm kayıtlar çevrimdışı olarak güvence altına alınır ve otomatik olarak süresi dolan bir önbellekte saklanır. Horizon Globex, bu bilgileri asla üçüncü şahıslara devretmeyeceğini belirtti. Bu özelliklerin yanı sıra, tüm prosedür, bir anti-kurcalama garantisiyle birlikte gelen dijital bir imza ile blok zincirine zaman damgalıdır..

KYCWare’in pazardaki etkisini tartışan Globex CEO’su Brian Collins, platformun jeton çıkaranlara yatırımcılarını üçüncü taraflar kullanmadan doğrulama yeteneği sağladığını açıkladı. SEC gibi düzenleyici kurumların bu görevlerden token ihraççısını sorumlu tuttuğunu düşündüğünüzde bu strateji önemlidir. KYCWare uygulaması artık hem Apple hem de Android işletim sistemleri için mevcut.

STOcheck ile Globex Ortakları

Globex, son derece popüler STO listeleme sitesi ile stratejik bir ortaklık ilan ettikten sonra bu hafta kripto topluluğunda tekrar kaşlarını kaldırdı. STOCheck. STOCheck, piyasadaki en büyük STO listeleme sitelerinden biridir. Yatırımcılar mevcut STO’larla ilgili en güncel bilgileri almak için bu platforma gidebilirler. Bu bilgiler, iş yeri, yöneticiler ve gelir gibi derinlemesine bir şirket profilini içerir.

Daha da önemlisi, ortaklık Globex’i ürün ve hizmetlerini kitlelere sunmak için sektör içinde güçlü bir konuma getiriyor. Teorik olarak, STOCheck’te listelenen STO’ların her biri Globex için potansiyel müşterilerdir. Burada firma, pazardan önceki en son STO’lara erişim kazanır. Globex platformunun esnekliği göz önüne alındığında, bu yaklaşımdan önemli miktarda müşteri çekmesini beklemelisiniz..

Horizon Globex – Şirket Profili

Horizon Globex’in ana ofisi, İsviçre’nin ünlü Crypto Vadisi’nde yer almaktadır. Firma, ERC-20 güvenlik belirteci yazılımında uzmanlaşmış özel bir tokenasyon platformu olarak 2010 yılında pazara girdi. Şu anda şirket elliden az çalışanı listeliyor. Bu yılın Ocak ayında Globex, Mark Elenowitz yeni şirket başkanı olarak.

Globex, şubat ayında şirketten sonra personel seçimlerinde yine manşetlere çıktı. duyuruldu Overstock’un eski CEO’su Mitch Edwards, ekibe katılacaktı. Tahmin edebileceğiniz gibi, Edwards blockchain sektörüne yabancı değil. Edward’s, Overstocks’un tZERO adlı son blockchain genişlemesi sırasında çok önemliydi. Overstock’ta geçirdiği zamana ek olarak, aynı zamanda Chia Network Inc’in CFO’suydu..

Yeni Bir Ufuk

Horizon Globex, pazarda kendi yerini bulmuş gibi görünüyor. Tokenleştirilmiş menkul kıymetler genişledikçe, daha fazla işletme kitle fonlaması kampanyalarını basitleştirmek için Globex’in yazılım çözümlerini arayacak. Bu şirket, önümüzdeki aylarda güvenlik jetonu sektörünün önde gelen oyuncularından biri olacak deneyime ve ekibe sahiptir. Horizon Globex’in anlayışlı iş stratejileri ve benzersiz yazılım çözümleri için manşetlere çıkmaya devam ettiğini görmeyi beklemelisiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map