Emflux – Elektriğin Gücünü Açığa Çıkarıyor!

Emflux Motors kimdir?

Emflux Motorlar Hindistan merkezli genç bir şirkettir. 2016 yılında, elektrikli araçların bir sonraki çağına girmek amacıyla kuruldular – daha çok EV’ler olarak bilinirler..

Amiral gemisi ürünleri Emflux One olsa da, gelecekteki genişleme için büyük istekleri var. Yolculukları boyunca bir hedef, on yıl içinde Hindistan yollarında başarılı bir şekilde 10 milyondan fazla araca sahip olmaktır. Bu, Hindistan hükümetinin 2030 yılına kadar yoldaki her aracın doğada EV olmasını dileyen hedefiyle uyumludur..

Sorun nedir?

Fosil yakıtlar eski bir haber. Bir kayanın altında yaşamayanlar için bu şaşırtıcı değildir. Son yıllarda, elektrikli araçların küresel olarak hızlı bir şekilde geliştiğini gördük.

Fosil yakıtlar kirli ve EV muadillerine göre verimsiz. Her zaman dünyadaki yerlerini alacak olsalar da, içten yanmalı motorlar, EV’lerin sunduğu doğal avantajlar nedeniyle hızla gözden düşüyor..

Yine de EV’ler mükemmel değil. Açıkça parlak geleceklerine rağmen, ancak onlarca yıllık vaatlerden sonra nihayet günlük sürücü olarak kullanılabilecek kadar pratik araçlar görüyoruz. Halkın ikna etmeye ihtiyacı var. İnsanların bir aracın ömrü boyunca güvenilirliklerini gerçekten görebilmeleri için bu nesil elektrikli araçların yıllarca yollarda olmasına ihtiyacımız var. Daha da önemlisi, EV’lerin yavaş ve sıkıcı olduğu algısının, potansiyellerini daha iyi yansıtacak şekilde değiştirilmesi gerekiyor..

Emflux bunu nasıl çözecek??

Emflux, otomotiv endüstrisinin geleceğini kabul etti ve değişimin bir parçası olmaya kararlı. Halk için gerçekten harika EV’lere öncülük eden ilk öncülerden biri olmak istiyorlar.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Tesla’dan bir ipucu alan Emflux, göz alıcı bir üst düzey ilk araç geliştirdikleri bir satış modelini benimsiyor. Bu Emflux One olarak bilinir. Elektrikle çalışan bu motosiklet, bir motosiklet tutkununun isteyebileceği tüm performansı sağlarken, aynı zamanda günlük sürüş için pratikliği de koruyor. Plan, bu ayırt edici EV’den bir takip oluşturmak ve sonunda daha uygun fiyatlı, giriş seviyesi seçeneklerine girmektir..

Emflux One’da istenen performansı geliştirmek ve elde etmek için önemli miktarda IP geliştirilmelidir. Emflux, şirketlerini ve ürünlerini oluşturmaya yardımcı olmak için, EV’ler hakkındaki bu tescilli bilgiyi OEM araçlarla paylaşmayı planlıyor. Bu, Emflux’un hem teknoloji hem de bileşenlerin daha büyük üreticilerinin sağlayıcısı olacağı anlamına geliyor. Bu IP’yi lisanslayarak, Emflux genişlemeyi finanse etmek için sürekli gelir elde edebilecektir..

Bu şirketi gerçekten ilerletmek için, şirketin büyük miktarlarda sermaye toplaması gerekiyor. Proje halihazırda oldukça iyi gelişmekte olan şirket, ihtiyaç duyulan fonları toplamak için geleneksel olarak risk kapitalizmine bakacakları aşamadadır. Ancak ileriyi düşünen bir şirket olan Emflux, kendi ETO / STO’larına ev sahipliği yapmaya karar verdi..

Emflux, güvenlik belirtecinin satışını barındırmak ve denetlemek için listeleme platformu Neufund’u kullanacak. Sermayeyi bu şekilde yükselterek, küresel bir sermaye havuzuna erişim elde ederler. Ek olarak, yatırımcılarına daha yüksek likidite seviyeleri ve hisse senedi jetonlarının yanında gelen diğer tüm avantajlar sağlayabilirler. Toplanan bu sermaye, fikri mülkiyet ve şirket yapılarının gelişimine devam etmek için gerekli fonları sağlayacaktır..

Takım?

Emflux - Elektriğin Gücünü Açığa Çıkarıyor!


Kurucular Ankit Khatry, Varun Mittal, Vinay Raj Somashekar

İyi eğitimli üç kişi bu etkileyici vizyonu bir araya getirdi. Robotikten girişimciliğe, ekip liderleri Emflux’un vizyonunu gerçekleştirmek için çok uygundur..

Varun Mittal – Kurucu Ortak & CEO

Ankit Khatry – Kurucu Ortak & COO

Vinay Raj Somashekar – Kurucu Ortak & Baş Tasarımcı

Sıradaki ne?

Emflux One motosikletinin sürekli geliştirilmesine bakın. Bu amiral gemisi teklifine olan ilgi, başlangıçta yatırımcıları yaklaşmakta olan STO’larına yönlendirecek olan şeydir..

Belirtildiği gibi, bu STO önümüzdeki aylarda Neufund platformunda yapılacak. Nihai teknik incelemeleri için Neufund ve Emflux web sitelerini tekrar kontrol ettiğinizden emin olun..

Her şey yolunda giderse, 2019 yılına kadar ortaya çıkmaya başlayacak Emflux One’ı arayın..

Emflux One, elektrikli motosikletler konusunda fikrinizi değiştirecekEmflux One, elektrikli motosikletler konusunda fikrinizi değiştirecek

Bu videoyu YouTube’da izleyin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map