Elio Motors – Rotayı Değiştirin

Elio Motors ile Ulaşım Rotasını DeğiştirinElio Motors ile Ulaşım Rotasını Değiştirin

Bu videoyu YouTube’da izleyin

Elio Motors kimdir?

Elio Motors, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir araç üreticisidir. Onlar, Kuzey Amerika otomobil endüstrisini çağlarda görülmeyen ustalık seviyeleriyle yeniden aşılamak isteyen bir şirkettir..

Şirket, uzun süredir beklenen amiral gemisi ürünüyle son birkaç yılda otomobil meraklılarının dikkatini çekti. Elio Motors’un bugüne kadar önemli miktarda fon sağlamasıyla sonuçlanan şirket başarılarıyla, şirket şimdi bir STO’ya ev sahipliği yapmak ve ürünlerini üretime itmek için gereken son fonu artırmak istiyor..

Sorun nedir?

Kuzey Amerika’daki ortalama işçi telaşlı bir yaşam tarzı yaşıyor. Bu, işe gidip gelen araçlarda uzun saatler çalışmak ve maalesef uzun süreler anlamına gelir. Geçtiğimiz on yılda, banliyö seyahat süreleri tarihsel olarak uzun sürelere yükseldi. Bu uzun yolculuklar, her banliyö tarafından önemli miktarda ekstra yakıt harcanmasına yol açar.

Bu uzun yolculuk süreleri, sadece bunlara katlanmak zorunda kalan bireyler için değil, aynı zamanda çevre için de berbattır. Hükümetlerin trafik sıkışıklığını ve kirliliği azaltmak için HOV (Yüksek Yoğunluklu Araç) şeritleri gibi şeyleri yasalaştırdığını gördük. Ancak bunlar eldeki sorunları hafifletmek için yeterli değil.

Sorunun büyük bir kaynağı, üreticilerin şu anda sunduğu araç türleridir. Ortalama bir banliyöye yönelik uygun fiyatlı ürünler konusunda tam bir eksiklik var. Bir banliyö küçük bir araba, motosiklet, vb. Kullanmayı seçse de, sürekli olarak fedakarlık yapmak zorunda kalırlar. Bu fedakarlıklar güvenlik, satın alma fiyatı, yakıt verimliliği ve daha fazlası şeklinde gelir. Kuzey Amerika halkının aynı anda güvenli, uygun fiyatlı, verimli ve uyarlanabilir bir araca ihtiyacı var..

Nasıl çözecekler?

Elio Motors, belirtilen bu sorunları fark etti ve 2012’de sorunu çözmek için yola çıktı. O zamandan beri şirket, üretime hazır cilalı bir prototip araç üretti. Elio motorları, “En Üst Düzey Banliyö Aracı” olarak anılan bu amiral gemisi ürününe “E1C” adını vermiştir..

Elio Motors, günümüzün banliyö araçlarında eksik hissettiği şeyleri benimsiyor ve teklifleriyle her biri için hedefi tutturuyor.

 • Yakıt verimliliği
 • E1C 49mpg City / 84mpg Hwy’ye sahip olacak
 • Emniyet
  • Hava yastıkları, ABS, ezilme bölgeleri gibi günümüzün standart ekipmanlarıyla tam donanımlı.
  • Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilmiştir
   • Bu, ABD pazarını hedefleyen bir araç olduğundan, şirket, aracın% 90’ının ABD’den temin edilmesini sağlamıştır.Bu aracın üretiminin 1500’den fazla ABD işiyle sonuçlanması bekleniyor..
   • Satın alınabilirlik
    • Ortalama bir tüketici sadece işe gidip gelmek için pahalı bir araç satın alamaz. E1C’nin yalnızca 7,450 $ ‘a gelmesinin nedeni budur ve geniş bir pazar için erişilebilir olmasını sağlar..
    • Şirket geçmişte para toplarken, bunu bir kez daha yapmak istiyorlar. Bu sefer Elio Motors, yaklaşan bir STO’ya ev sahipliği yapacak. Satış, JonesTrading tarafından denetlenecek. Zorunlu bir kilitlenme döneminden sonra şirket, ikincil piyasalarda ticaretin tZero platformunda yapılabileceğini belirtti. Şirket yatırımlar aldığından ve tZero’nun kurucusu Patrick Byrne’nin tam desteğini aldığından bu şaşırtıcı değil.

     Bu satış sırasında, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan akredite yatırımcılar, ElioCoin olarak bilinen güvenlik jetonlarını satın alabilecekler. Bu tokenlar, şirketin kendi içinde doğrudan bir payı temsil ediyordu. Jetonların iç işleyişiyle ilgili tüm ayrıntılar henüz açıklanmadı. Bu bilgiler, mevcut özel satışlarının kapanmasıyla ilgilenenlere sunulacaktır..


     Takım?

     Aşağıda Elio Motors’ta görevli olanlardan birkaçı var. Bu kişiler, E1C’nin 2019 yılına kadar üretim hattından ayrıldığını görmeyi umuyor.

     Paul Elio – CEO

     Tim Andrews – Pazarlama Başkan Yardımcısı

     Michael Bolas – Mühendislik Direktörü

     Spencer Lott – Kurumsal Kontrolör

     Sıradaki ne?

     E1C gibi bir ürün için tüm zamanların en yüksek seviyedeki ilgi ve ihtiyacı ile, şirket için bir sonraki önemli adım, nihai uygulama. Elio Motors, geçmişte tamamlanan çok sayıda finansman turuna sahipti ve bu da onları bugün oldukları noktaya getirdi. Yaklaşan STO’larının tamamlanmasının ardından, şirket, ürün için 65.000’den fazla ön siparişini nihayet yerine getirmelerine izin verecek konumda olmalıdır..

     Herhangi bir güvenlik belirtecinde olduğu gibi, ElioCoin de blok zincirinin avantajlarından yararlanmaya devam ediyor. Bu, potansiyel yatırımcıların daha önce benzeri görülmemiş likidite ve holdinglerinin şeffaflığını kazanacağı anlamına gelir. Bu avantajlarla şirket, bir STO aracılığıyla 25.000.000 $ toplama hedefine göreceli kolaylıkla ulaşabilmelidir..

     Proje hakkında detayları öğrenmek için lütfen Elio Motors Token Listeleme sayfamızı inceleyin..

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me
     Like this post? Please share to your friends:
     Adblock
     detector
     map