Blockstation, Kawhi Leonard’ı Çekme Girişiminde DSO’yu Barındıracak

Kawhi Leonard – “KaWhi Bekle”?

Blockstation kısa süre önce Kawhi Coin’i duyurdu (Kawhi Leonard’a atıfta bulunarak). Bu, #KaWhiWait hareketinde yatırımcılara dağıtılacak bir güvenlik belirtecidir – Blockstation’ın kendileri tarafından barındırılacak bir STO.

Bu STO’nun amacının iki basit hedefi var.

  1. Kawhi Leonard’ı bu yaz Toronto Raptors ile yeniden sözleşme imzalaması için ikna edin
  2. Yatırımcılara ve basketbol tutkunlarına finansal getiri fırsatı sağlayın.

Bu hedeflerin ötesinde, MLSE üstün bir yetenek elde etmekten yararlanacak ve taraftarlar tuttukları takımın devam eden hakimiyetinden yararlanacak..

Daha İnce Ayrıntılar

Etkinlik, basit bir fikre dayanarak Kawhi Leonard’a hitap edecek şekilde yapılandırıldı – para bugün yarından daha değerli.

Kawhi gittiği yerde maksimum düzeyde bir sözleşme alacak olsa da, bu fonlar uzun yıllar boyunca ona ödenecek. Bu STO, Raptors ile yeniden imzalandıktan sonra sözleşme değerinin büyük çoğunluğunun hemen ödeneceğini görecektir..

Zamanla ödendiğinde, bu paranın “Kawhi için çalıştığı” yıllar olabilir. Yatırımlar yoluyla yaklaşık 150 milyon dolarlık beş yıllık büyüme, alay edilecek bir şey değil. Blockstation’ın teklifinin dışında görülmeyecek büyüme.

Rakamlar kilitlenmemiş olsa da, Blockstation, yatırımcılar tarafından görülebilecek beklenen bir ROI için bir örnek sağladı. Basitçe söylemek gerekirse, Kawhi’nin sözleşmesinden elde edilen paranın bir kısmı yatırımcılara yönlendirilecek ve onlara kabaca yıllık% 4 ROI sağlayacaktır. Bu durumda Kawhi genel olarak biraz daha az para alırken, kendi yatırımlarıyla yıllarca büyüme elde ederek bunu telafi etmekten fazlasını yapabilecektir..

Kawhi Leonard – Neden Yaygara?

NBA’de maksimum düzeyde sözleşme talep eden pek çok oyuncu olmasına rağmen, çok azı gerçekten birini garanti edecek yeteneğe sahip. Çoğu zaman, oyuncular bu sözleşmeleri başka seçeneklerin olmaması ve algılanan potansiyel nedeniyle alırlar. Kawhi Leonard bunların hiçbiri değil. Kawhi, değerini kanıtlamış 1 numaralı seçenektir. O, öncelik verdiğiniz oyuncu ve takımların sahip olmayı dilediği ‘diğer seçenek’.

Kısa bir süre önce, LA Clippers baş antrenörü Doc Rivers Kawhi hakkında yorum yaptı ve “O, gördüğümüz [Michael] Jordan’a en çok benzeyen kişi… Mesela, pek çok harika oyuncu var. LeBron [James] olağanüstüdür. KD [Kevin Durant] olağanüstü. Ama o Ürdün ya da onun gibi bir şey değil, ama ona en çok benzeyen o. Büyük eller. Oyunu yayınlayın. Bitirebilir. Harika leaper. Harika savunmacı. Aradaki oyun. Onu o noktaya kadar yenerseniz, sizi vurur. Sonra onun 3 sayılık atışını eklersiniz. “

Kontrol edin son makale “Raptors rapture” tarafından, baskın performansları hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Biz kuzeyiz


Toronto Raptors, ülke çapında bir taraftar kitlesini sürdüren Kanadalı bir basketbol takımıdır. Takım, NBA finallerine ilk yolculuğunun ortasındayken, bu takım 6 yıldan fazla süredir ligdeki en başarılı takımlardan biri olmuştur..

Başka bir Kanadalı ekibin yokluğu, kendini adamış bir hayran kitlesi ve yıllarca süren başarı arasında, Raptors’ın medyanın saygısını kazandığı varsayılabilir. Bununla birlikte, ABD medyasındaki pek çok kişi Raptorları yazmayı sürdürdüğü ve oyuncuların eve çağırmak istediği bir yer olduklarına inanmayı reddettiği için durum böyle değil. #KaWhiWait, bu algıyı değiştirmeye ve özel bir yeteneği uzun süre kalmaya ikna etmeye başladı.

Yorum

Blockstation CTO’su Jai Waterman, nedene dikkat çekmek amacıyla bu benzersiz olayı anlatan kısa bir video yayınladı..

#KaWhiWait – Kawhi’yi 6ix’te Tutmaya Yardım Edin#KaWhiWait - Kawhi'yi 6ix'te Tutmaya Yardım Edin

Bu videoyu YouTube’da izleyin

Blockstation

Muhtemelen Toronto’daki dünyanın en iyi basketbol oyuncusunu korumak etrafında yapılandırılan tüm bu etkinlikle, Blockstation’ın burayı çağırması şaşırtıcı olmamalı. Şirket, 2015 yılında kurulduğundan bu yana Ontario’nun başkentini ev olarak adlandırdı..

Blockstation, geleneksel borsaların dijital varlıkları mevzuata uygun bir şekilde alıp satmasına olanak tanıyan modern hizmetleri ve çözümleri kullanır.

Şirketin operasyonları, Başkan Marko M. Hafez tarafından denetlenmektedir..

Olumlu Bir Işık

#KaWhiWait başarılı olsun ya da olmasın (veya bu konuda ciddi), yine de iki nedenden ötürü övülmelidir.

  1. Tüm bir ulusa yayılan kuduz bir hayran kitlesine Güvenlik Simgesi Teklifleri sunuyoruz.
  2. Hem Raptorların arkasındaki kültür hem de son birkaç yıldır Kawhi ile sergiledikleri hakimiyet hakkında farkındalık yaratmak.

#KaWhiWait

#GoRaptors

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map