Bakır, Özel Endeksleri “Katalizör” ile Menkul Kıymetleştirecek

Bakır Katalizör

Son birkaç yılda, dijital menkul kıymetlerde bir şey netleştirildi. Bu, geleneksel pazarlarla geleceğin pazarları arasındaki “boşluğu dolduran” hizmetler geliştirme ihtiyacı olacaktır. Yalnızca yeni hizmetler ve teklifler oluşturmak, zorunlu olarak benimsemeyi teşvik etmeyecektir. Daha ziyade, finansal piyasalarda halihazırda kuşatılmış olanlar için kolay bir geçiş sağlayarak, izlenecek daha ihtiyatlı bir yol gibi görünüyor..

Copper, bunu akılda tutarak, “Copper Catalyst” adlı yeni bir hizmetin oluşturulduğunu ve piyasaya sürüldüğünü duyurdu..

Basitçe söylemek gerekirse, Copper, Catalyst’i “dijital varlıklar üzerinde hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde kripto fonlarının menkul kıymetler oluşturup ihraç etmesini sağlama” yeteneği sağladığını ifade ediyor.

Bu ne işe yarıyor? Ve nasıl?

Catalyst, kurumsal yatırımcıların kendi kendine depolama ihtiyacını ortadan kaldırırken kripto para birimlerine erişmesine / maruz kalmasına olanak tanır. Bu, aktif olarak yönetilen sertifikalar (AMC’ler) kullanılarak yapılır. Sonuç olarak, Copper, AMC’leri kullanarak kripto para birimi endekslerinin takas edilebilir menkul kıymetler olarak ele alınmasını sağlıyor..

Catalyst’e daha da çekici gelen, İsviçre ISIN’lerinin kullanılmasıdır – yani menkul kıymetler tamamen paraya çevrilebilir (kolayca nakde dönüştürülebilir). Sonuç olarak erişim, düzenlenmiş çeşitli Avrupa borsaları aracılığıyla sağlanacaktır..

Bugüne kadar Catalyst, türünün tek hizmetidir. Başarısına bağlı olarak, kesinlikle gelecekte ortaya çıkan rakipler olacaktır..

İÇİNDE

ISIN, “Uluslararası Menkul Kıymetler Kimlik Numarası” nın kısaltmasıdır. Bu numaralar, belirli hisse senedi ihraçlarına eklenir ve temel ürün hakkında bilgi sağlar..

ISIN’i otomobilinizdeki bir VIN’e (Araç Kimlik Numarası) benzer olarak düşünün. Kod çözüldüğünde, bir VIN, üretim tarihi, seçenekler vb. Gibi bilgileri sağlayacaktır. Benzer şekilde, kodu çözüldüğünde bir ISIN, hisse senedi tanımlayıcısı, ihraç ülkesi vb. Gibi bilgiler sağlayacaktır..

ISIN, temelde yatan ürünü tanımlamak için kullanılır ve çeşitli dolandırıcılık türlerinin riskini azaltır..

Tasarruf

Copper, yukarıda tartışılan çeşitli yetenekleri sunmanın ötesinde, Catalyst’e yönelik bir başka büyük çekiciliği not ediyor – maliyet tasarrufu.

Bu maliyet tasarruflarını, öncelikle “ilk ve devam eden düzenlemelere uygunluk” a bağlarlar. Copper, KYC / AML’yi çevreleyen çeşitli hizmetler, ticaret yönetimi ve daha fazlasını sunarak, müşterilerin hem zamandan hem de paradan tasarruf edeceğini tahmin ediyor. Örneğin, Catalyst paketini kullanma ile bağımsız hizmet kaynakları arasında aşağıdaki karşılaştırmaları sağlarlar.

Katalizör

  • 25.000 Sterlin
  • Gün içinde tamamlanma

Bağımsız

  • 100.000 £+
  • Aylar içinde tamamlanma

Yorum

Copper CEO’su Dmitry Tokarev Catalyst’in lansmanının duyurulması üzerine yorum yapmak için zaman ayırdı. Belirtir,

“Kripto fonu endüstrisi, etkileyici stratejiler ve yatırımcılar için mükemmel getiri ile son on yılda son derece umut verici bir büyüme gösterdi. Ancak yatırım ana akımına geçişlerinin önünde net bir engelin olduğu bir sır değil: uygulanabilir menkul kıymetleştirme seçeneklerinin olmaması. Mevcut yapıların çoğuyla ilişkili çok yüksek maliyetler ve kapsamlı uyum sorunları nedeniyle, geleneksel finans piyasaları ile bu yeni nesil fonlar arasında bir uçurum var: Copper Catalyst’in köprü kuracağı bir uçurum. “

Growing Süit

Catalyst’in piyasaya sürülmesiyle, Copper artık çok yönlü bir hizmet paketine sahip. Aşağıdakiler sadece birkaç örnektir.

Bu ürün paketi şekillenirken, Bakır potansiyeli olan bir sektörde lider olma potansiyeline sahiptir..

A serisi

Catalyst’in geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi umut verici bir işarettir. Bakırın yakın zamanda tamamladıkları Seri A’yı israf etmediğini gösteriyor..

Copper, çeşitli şirketler aracılığıyla yatırımlarda 8 milyon dolar kazanmayı başardığından, yakın zamanda bu finansman turunun başarısını ele aldık. Bu tur ve katılanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyun..

Saklama Uzmanları “Copper”, A Serisi Yoluyla Yatırımlardan 8 Milyon Dolar Çekiyor

Bakır

2018 yılında kurulan Copper’ın genel merkezi Londra, İngiltere’dedir. Hepsinden önemlisi, Copper’daki ekip, dijital varlıklara yönelik kapsamlı bir hizmet paketi geliştirmek için çalışıyor.

CEO, Dmitry Tokarev, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

Geçmiş Görünümler

Hizmetleri gözaltına alınmanın çok ötesine geçmiş olsa da, bu kesinlikle şirket için bir uzmanlık alanıdır. Geçtiğimiz yıl boyunca, güvenlik belirteçlerini gözaltına almak için Copper’a döndüklerinde, SWARM’ınki de dahil olmak üzere çeşitli evlat edinme örneklerine değindik..

SWARM’a Güvenlik Jetonu Saklama Hizmetleri Sağlamak için Bakır

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map