Bakkt, Tüketici Uygulamasının Yaz Lansmanına Doğru Yürürken, 300 Milyon Dolarlık B Serisi Kapanış

300 Milyon $

Dünya, COVID-19’un devam eden etkileriyle uğraşırken, kripto piyasaları bir değişim halinde kalırken, aşamalı olarak taşınan bir şirket var. Popüler dijital varlık servis sağlayıcısı Bakkt, B Serisi’nin başarıyla tamamlandığını duyurdu.

Bu olay, şirketin çeşitli yatırımcılardan toplam 300 milyon dolar getirdiğini gördü. Bu, bugüne kadarki toplam artırımları arasında yaklaşık 500 milyon $ ‘a yükseltti..

Katılımcılar

Bakkt, böylesine büyük bir meblağ toplama sürecinde, çeşitli şirketlerin B Serisi’ne katılımını gördü.Aşağıda, Bakkt’ın vaadini gören / gören ve hedeflerini genç kıyafetle aynı hizaya getirmeye karar veren şirketlerin bir listesi var..

 • CMT Dijital
 • Pantera Capital
 • Saka Kuşu Ortakları
 • M12
 • Kıtalararası Değişim (ICE)
 • PayU
 • Boston Danışmanlık Grubu

Bu isimler bir zil çalıyorsa, bu kısmen Bakkt’ın ilk Seri A’sına katılımlarından kaynaklanıyor olabilir. Birden fazla şirketin yaptığı ikinci bir yatırımla, Bakkt, dahil olan herkes üzerinde iyi bir izlenim bırakmayı başardı. ömürleri boyunca çalkantılı bir pazarda gezinmiş.

Tüketici Uygulaması

2020 yazında piyasaya sürülmesi planlanan Bakkt tüketici uygulaması, dijital varlıkları tutmak için başka bir cüzdandan daha fazlası. Uygulama, paketten ayrı durmasına ve genel kabul görmesini teşvik etmesine olanak tanıyan birçok özelliği beraberinde getiriyor.

Bakkt, uygulamanın, kullanıcısının aşağıdakileri yapmasına izin veren 4 ana özelliğe dayanacağını belirtti:

 1. Kriptodan nakit paraya, sadakat puanlarına ve hatta oyun içi ödüllere kadar çeşitli varlıkları bir araya getirin
 2. Bu varlıkların her birini / herhangi birini sorunsuz bir şekilde Bitcoin, nakit ve daha fazlasına dönüştürün
 3. Desteklenen kripto varlıklarını uygulama içinde güvenli bir şekilde takas edin
 4. Uygulama üzerinden veya bir “Bakkt Kartı” kullanılarak yapılan ödemeler.

Birçoğu için cüzdanları sadakat kartlarıyla doludur; Kullanılmayan bağlılık puanları olan kartlar. Bu hava millerini ne kullanacağınızdan emin değil misiniz? Bunları Bakkt Uygulamasına bağlayın ve yukarıda listelenen özelliklerle uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde kullanın..

Esasen, Bakkt uygulamasının yaptığı şey, sadakat programlarının ve dijital varlıkların verimliliğini ve esnekliğini en üst düzeye çıkarırken, itfa ve kullanımları için bir çıkış noktası sağlamaktır..

Yorum

Bugünün haberlerini açıklayan Bakkt CEO’su Mike Blandina, heyecanını paylaşmak için zaman ayırdı. Aşağıdaki açıklamada, şirketin lansmanından bu yana geçen 2 yılda neler başardığına değinildi..

Mike Blandina eyaletler,


“Bu yaz Bakkt uygulaması piyasaya çıktığında yaklaşık 1 trilyon dolarlık dijital varlığın kilidini açma potansiyelimiz beni heyecanlandırıyor. Seri B finansmanımızın tamamlanması ve kısa süre önce Bridge2 Solutions’ın satın alınmasıyla Bakkt artık 350 çalışandan oluşan bir ekip haline geldi ve en büyük 10 finans kurumunun 7’si için sadakat geri ödeme programlarına ve ABD’nin en büyük ikisi dahil 4.500’den fazla sadakat ve teşvik programına güç veriyor. hava Yolları. Pazara yenilikçi yeni ürünler getirmek ve böylelikle küresel ekonomiye erişimi genişletmek için işletmelerimizdeki teknolojiyi, altyapıyı ve ortaklarımızı kullanmak için eşsiz bir fırsata sahibiz. “

CPO’dan CEO’ya

Sadece 2 yıl önce piyasaya sürülmesine ve şimdiye kadar bir başarı olarak kabul edilmesine rağmen, Bakkt şirketin tepesinde bir koruma değişikliği gördü. Bu değişiklik, Mike Blandina’nın CPO’dan CEO’ya yükseltilmesiydi..

Bununla birlikte, Kelly Loeffler’ın çıkışının performanstaki yetersizliklerden kaynaklanmadığını, daha ziyade geri çevrilemeyecek bir fırsat – Amerika Birleşik Devletleri Senatosundaki bir koltuk olduğunu belirtmek önemlidir..

Mike Blandina için bu fırsat sadece bir şans eseri değildi. Bakkt ana şirketi ICE, terfisinin ardından engin deneyimini büyük bir nimet olarak kaydetti..

ICE CEO’su Jeffrey Sprecher,,

“CEO olarak Mike, Bakkt’ın stratejik yönünü, ödeme ürünlerini ve pazarlarını belirleyecek ve şirketin düzenleyici ve finansal performansını denetleyecek… Ürün, mühendislik, strateji ve operasyonlar genelinde ödemelerde 25 yılı aşkın deneyimi hizmet vermeye devam edecek. Biz de.”

Umut Işığı

Bakkt 2018’de ilk kez piyasaya sürüldüğünde, kripto / blok zinciri dünyasında karanlık bir dönemdeydi. Tüm sektör, “kripto kışı” olarak bilinen şeyin ortasındaydı. Sektöre girişleri müjdelendi ve lansmana giden aylarda gelecek şeyler için bir umut ışığı temsil ediyordu..

2020’ye hızla ilerliyor ve Bakkt, merakla beklenen tüketici uygulamasıyla bir kez daha gelecek için bir umut ışığı sağlıyor. Sadece kripto ve blok zinciri çabalarının yanı sıra genel borsa için de belirsizlik olduğu için, bu umut her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulmaktadır; Piyasalar küresel COVID-19 salgını ile uğraşırken belirsizlik devam ediyor gibi görünüyor.

Bastırılmış bir pazarın karanlık zamanlarında büyük bir şirket tarafından gerçekleştirilen büyük gelişmeler. Bu yaz yayınlanan tüketici uygulamasının zaten yüksek beklentileri aştığını umalım.

Bakkt

2018 yılında kurulan Bakkt, Atlanta, Georgia’da faaliyet gösteren Intercontinental Exchange’in bir yan kuruluşudur. Her şeyden önce, Bakkt ekibi dijital varlıkları çevreleyen çözümler geliştirmek için çalışıyor. Bu çözümler vadeli işlem sözleşmelerinden gelecek tüketici uygulamasına ve daha fazlasına kadar uzanmaktadır..

CEO Mike Blandina şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

Diğer Haberlerde

Her şirketin amacı farklı olsa da, Bakkt son aylarda aynı şeyi yapmak için başarılı artışlarını diğerleriyle paylaşıyor. Aşağıdaki makaleler, gelecek vaat eden şirketlerin 5 milyon ila 200 milyon dolar arasında değişen milyonlarca yatırım getirdiğini gören bu olaylardan birkaçını detaylandırıyor..

Horizon Globex, Başarılı Bir Seri A’ya Ev Sahipliği Yaparken Ekibi Salladı

Başarılı Seri A Sırasında Para Birimi 17,75 Milyon Dolar Getirdi

Dalgalanma, 200 Milyon Dolarlık C Serisi’nin Ardından 10 Milyar Dolarlık Değerlemeye Ulaştı

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map