Badem – Dünyanın İhtiyaç Duyduğu Değişim Olun

“Badem” nedir

Almond, Dünya için parlak bir gelecek sağlamak isteyen blockchain tabanlı bir şirkettir. Şirket, tüketicileri sürdürülebilirlik odaklı harcama alışkanlıkları geliştirmeye teşvik etmeye yönelik bir platform sunuyor. Platform mobil tabanlıdır ve hem IOS hem de Android sistemlerinde kullanılabilir.

Bu ücretsiz platform, aşağıdakiler gibi teşvik edici görevlerle daha parlak bir geleceğe öncülük ediyor:

 • Satın Alma Zorlukları
 • Sürdürülebilir ürün ve hizmetleri kullanmak için düşünceli ipuçları
 • Eylem Zorlukları
  • Sürdürülebilir bir tutumu yansıtmak için egzersiz, duş vb. Gibi alışılmış eylemleri uyarlamak
  • Dengeleme Zorlukları
   • Karbon dengeleme faaliyetlerine katılımın teşvik edilmesi.
   • Bu tür görevlerin tamamlanmasını oyunlaştırarak ve teşvik ederek, alışkanlıkların değişeceği ve artık elimizdeki konulardan habersiz olmayacağımız umulmaktadır. Aksine, varsayılan olarak sürdürülebilir faaliyetlere katılacağız.

    Sorun nedir?

    Kullanılmayan bir dünyada yaşıyoruz. Çoğumuz, normal sıradan görevler ve faaliyetler yoluyla her gün yaratılan atık miktarı konusunda bilgisiziz. Bu israf genellikle kolaylık adına gerekçelendirilir. Bazı şirketler sürdürülebilirlik fikrine sıcak bakmaya başlasa da (artık ‘tek kullanımlık’ öğe yok), bu hala çoğu sektörde acınacak derecede az gelişmiş bir özelliktir..

    Sorunun büyük bir kısmı, tüketicilere sağlanan şeffaflık eksikliğidir. İnsanlar, kendi seçimleri nedeniyle çoğu kez cahil değildir – neyi bilmediğinizi bilemezsiniz. Tüketim malları endüstrisinin, ürünlerindeki sürdürülebilirlik düzeyi olan dünyayla iletişim kurmak için kullanıcı dostu ve etkili bir araca ihtiyacı var. Umuyoruz ki, bunu yaparak tüketiciler “çevreyi” satın almak için aktif bir seçim yapabilirler..

    Badem Bunu Nasıl Çözecek??

    Almond, platformlarının sürekli geliştirilmesiyle yukarıda tartışılan sorunları çözmeyi amaçlamaktadır. Sürekli gelişimi sağlamak için şirket, kendi güvenlik belirteci tekliflerini barındırmaya karar verdi. Bu fon toplama etkinliği, kitle fonlamasında güçlü bir geçmişe sahip İngiltere merkezli bir ihraç platformu olan TokenMarket tarafından kolaylaştırılacaktır..

    Satış sırasında, Almond’daki ekip 2,4 milyon sterlin toplamayı planlıyor. Bu fonların yalnızca yayınladıkları yol haritasını kapsamayacaklarını, aynı zamanda şirkete hedeflerine ulaşmak için 2 yıllık bir pist vereceğini belirtiyorlar..

    Almond Shares olarak bilinen bu dijital menkul kıymetler, blok zincirinin avantajlarını (şeffaflık, değişmezlik, verimlilik vb.) Geleneksel yatırımlarınkilerle birleştiren bir varlığı temsil ediyor. Bu nedenle, bu belirteçler yalnızca mülkiyet haklarını değil, aynı zamanda temettüleri de temsil eder..

    Doğal olarak, bunlar fonlama etkinliği aracılığıyla satılan dijital menkul kıymetler olduğundan, katılım kısıtlama ile birlikte gelir. Uygunluk hakkında daha fazla bilgi edinmek için Almond sitesini ziyaret ettiğinizden emin olun. İŞTE.

    Takım?

    Çeşitli endüstrilerdeki deneyimlerine dayanarak, aşağıdaki kişiler Almond’un parlak geleceğini garanti altına almaya hazırdır..


    Oliver Bolton – CEO

    Thomas Matecki – CTO

    Rory O’Grady – CPO

    Lorenzo Curci – İşletme Müdürü

    2017 yılında Almond’u kuran ekip, bugün de operasyonlarına yön vermeye devam ediyor..

    Yorum

    Yakın tarihli bir basın açıklamasında, hem Oliver Bolton hem de TokenMarket CEO’su Ransu Salovaara, bugün burada tartışılan gelişme hakkında yorum yaptı..

    Almond CEO’su Oliver Bolton, belirtilen,

    “Almond, sürdürülebilir bir şekilde alışveriş yapan ve davranışlarını gerçekten değiştirenlerin bunu yaptıkları için ödüllendirilmesini sağlamak için tasarlandı. TokenMarket’in jeton çıkarma, danışmanlık ve teknoloji dünyasındaki engin deneyimi, onlarla çalışmanın kolay bir karar olduğu anlamına geliyordu. TokenMarket ile ortaklığımız ve önümüzdeki gelecek için heyecanlıyız. “

    TokenMarket CEO’su Ransu Salovaara, belirtilen,

    “Sürdürülebilir tüketicilik, ele alınması gerektiğini düşündüğümüz bir konudur. Almond’un çalışması, insanların sürdürülebilir bir şekilde alışveriş yapmalarına gerçekten öncülük ediyor ve onları ne satın aldıkları hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve tedarik zincirini izlemek için blockchain teknolojisini kullanmaya teşvik ediyor. TokenMarket, tüketicilerin alışveriş yapma şeklini değiştirmeye gerçekten yardımcı olabilecek bir şirketle çalışmaktan gurur duyuyor. “

    Sıradaki ne?

    Almond’dakiler, onları şu andan 2020’ye götüren bir yol haritası oluşturdular. İşte yolları boyunca birkaç temel işarete kısa bir bakış..

    19 Nisan 2019 – Güvenlik Simgesi Teklifi halka açıldı

    19 Eylül 2019 – Birleşik Krallık’ta tam platform yayına girdi

    Q1 2020 – Amerika Birleşik Devletleri’nde platform pilotu başladı

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map