Atomyze, Tokenizasyon Platformunun Yumuşak Lansmanını Duyurdu

Lansmana Git

Halihazırda var olan çeşitli tokenleştirme platformları varken – ve daha fazlası yolda – en çok beklenenlerden biri Atomyze.

TokenTrustAg ürünü, duyuruldu hizmetlerinin test başlatılması. Bu platformun beklentisinin arkasındaki ana itici faktör, yerleşik ilişkilerine geri dönüyor. Örneğin, Rusya’nın en zengin adamı ve Norilsk Nickel’in (Nornickel) Başkanı Vladimir Potanin, platformda ticaret için çeşitli malları belirtme niyetini kamuoyuna açıkladı..

Atomyze platformunun test süresinin sadece işletmelerle sınırlı olduğu unutulmamalıdır; Özellikle ortak listelerini oluşturan işletmeler.

Şirket, tam lisans alındıktan sonra operasyonların daha geniş bir yatırımcı kapsamını içerecek şekilde genişleyeceğini belirtti..

Yetenekler

Varlıkların tokenlaştırılması yalnızca menkul kıymetlerle sınırlı değildir. Blockchain ve DLT kullanımı, temelde değeri olan her şeye genişletilebilir – yaygın olarak işlem gören emtialar dahil.

Altta yatan varlığa bakılmaksızın, Atomyze, blok zinciri ve DLT’yi kullanarak, platformlarının müşterilerinin aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli yeteneklerden yararlanacağını belirtiyor..

 • İşlemlerin izin verilen görünümü
 • İşlemlerin hızının artması
 • Finansman
 • Şirketler ve yatırımcılar arasında köprü kurma

“Başlayın” dan Varlıklar

Atomyze platformunu zamanında doldurması beklenen birçok varlık olsa da, bu test aşamasında mevcut olacak üç önemli ürün vardır..

 • Paladyum
 • Kobalt
 • Bakır

Bunların her biri, Nornickel ve operasyonları için kilit varlıklardır. Bu nedenle, yatırımcıların bu varlık destekli jetonlarla ticaret yapma yeteneği kazanmasıyla, her biri jetonlaştırılacaktır..

Ortaklık Kurmak

Bu makalede daha önce bahsettiğimiz gibi, Atomyze, özel bir şey yaratma girişimlerinde etkileyici bir ortak listesi oluşturmayı başardı. Vladimir Potanin ve Nornickel’in varlığı başlı başına önemliyken, aşağıdaki şirketler de bu karışımın içindeler – Atomyze’ye nüfuz ve potansiyel getiriyor.

 • IBM
 • Umicore
 • Trafigura
 • Küresel Palladyum Fonu
 • Traxys

Emtia ve Menkul Kıymetler


TokenTrustAg’ın Atomyze aracılığıyla şimdiye kadarki başarılarının sağladığı entrikanın ötesinde, kendilerini yalnızca mallarla uğraşmakla sınırlama niyeti yok..

Şirket şu anda, kendilerinin ve iştiraklerinin tokenize menkul kıymetler dünyasına girmesine izin verecek birden fazla atama başvurusunun ortasındadır. Başarılı bir şekilde ödüllendirilirse, bu unvanlar TokenTrustAg’ın hem ‘kendi kendini düzenleyen bir kuruluş’ hem de İsviçre’de lisanslı bir menkul kıymetler firması olduğunu görecektir..

Yorum

Atomyze temsilcileri ve çeşitli ortakların test lansmanını duyurduktan sonra yorum yapmak için zaman ayırdılar..

Atomyze CEO’su Marco Grossi,,

“Tokenleştirmenin ana fikri kripto para satın almak veya ticaret yapmak değildir; varlıkların dijitalleştirilmesi için modern ve şeffaf bir mekanizmanın yaratılmasında ve tokenleştirmenin, ihraççıların varlıklarının haklarını dijital bir forma aktarmasına yardımcı olan bir hizmet olduğu yeni dijital pazarların oluşturulmasında yatıyor. “

Manish Chawla, Global Enerji Genel Müdürü & IBM’deki Natural Resources Industries,,

Atomyze, IBM ve Nornickel arasındaki ortak çabalar, gerçekten güçlü ve benzersiz bir endüstri çözümü geliştirmeyi mümkün kıldı. Varlık / emtia ticareti, sektörümüzde, tokenleştirmenin mevcut iş süreçlerini dönüştürebildiği birçok fırsattan yalnızca biridir … Endüstri sonuçları için izin verilen ve yönetilen özel blok zinciri ağlarının oluşturulmasında lider olarak, yeni bir token fikrini ilerletmeye yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Bu proje ile temelli ekonomi. “

The Tycoon

Vladimir Potanin, büyük servetiyle tanınan bir Rus kralıdır. Şirketin başkanı olarak görev yaptığı maden devi Nornickel sayesinde elde edilen servet. 2020’de servetinin 27 milyar doları aştığına inanılıyor, bu da onu tüm dünyadaki en zengin bireylerden biri ve Rusya’nın en zenginlerinden biri yapıyor..

Dijitalleşme konusundaki görüşünü ve Nornickel’in Atomyze aracılığıyla gelecekte rekabet gücünü koruyacak şekilde nasıl hazırlandığını detaylandırmak için zaman ayırdı..

“Ekonomi dijitalleşiyor, yani sermaye akışı geleneksel ekonomiden dijitale doğru akıyor. Nornickel, endüstriyel uygulamalar için çeşitli dijital çözümlere yatırım yapmaktadır. Ödeme anlaşmalarının simgeleştirilmesi bunlardan biridir. Nornickel, madencilik sektörü liderleri arasında token kullanarak ticarete başlayan ilk şirket olacak. Nornickel, Şirketin dijital ticaret yöntemlerine geçerek paladyum ve diğer metalleri popüler hale getirmesini sağlayacağı için bu projeyle ilgileniyor. “

Atomyze

Her şeyden önce Atomyze, İsviçre’nin Zug ‘kripto vadisinde’ merkezini korurken, bir tokenleştirme platformu olarak çalışıyor. Şirket, TokenTrustAg’ın bir ürünü olarak işlev görür. 2020’nin sonlarında tam bir hizmet lansmanı bekleniyor.

CEO, Marco Grossi, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

Diğer Haberlerde

Şimdilik, Atomyze’nin başlatılması işlemleri yalnızca test modunda gerçekleştirildiğini görüyor. Bu, platform müşterilerine 2020’nin sonlarında canlı bir lansman beklentisiyle tekliflerine alışmaları için zaman sağlayacaktır..

2020’nin sonlarına kadar olan bu bekleme, kısmen Rusya’nın dijital varlık düzenlemesini çevreleyen yaklaşan değişikliklerden kaynaklanıyor. Yakın zamanda, yaklaşımlarını modernize etmek amacıyla Rusya’nın önceki düzenlemeleri değiştirme hedefine kısaca bir göz attık.

Bank of Russia, Dijital Varlıkları Çevreleyen Düzenlemeleri Yeniden Düzenlemeye Çalışıyor

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map