Güvenlik Simgenizi Başlatmak için En İyi Ülkeler

Güvenlik belirteci teklifleri (STO’lar) artık kripto pazarında sıradan. Bu benzersiz kaynak yaratma stratejisi, şirketlere blok zinciri teknolojisini kullanarak kampanyalarını kolayca izleme, dağıtma ve düzenleme yeteneği verir. STO’lar, ICO’ların en iyi özelliklerini belirli pazarlarda bulunan katı düzenlemelerle birleştirir.

Bir STO stratejisi kullanan şirketlerin elde ettiği faydaların yanı sıra, bir yatırımcının bu tür bir yatırım arayışına girmesinin birçok nedeni vardır. Birincisi, STO’lar bir ICO’dan çok daha şeffaftır. STO’lara dahil olan şirketler, adresleri, üst yönetimleri ve finans bilgileri dahil olmak üzere hassas şirket bilgilerini açıklamalıdır..

Bu bilgiler, yatırımcıları ICO piyasalarında meydana gelen dolandırıcılıktan daha da korur. Bir bildiri Statis Group tarafından yayınlanan yayın, 2017 yılında gerçekleştirilen ICO’ların yüzde 80’inin dolandırıcılık olduğunu gösterdi. Güvenlik belirteçlerinin geliştirilmesine yol açan tam da bu dolandırıcılık faaliyetidir.

Artık güvenlik belirteçleri daha popüler hale geldiğinden, birçok ülke STO ile ilgili işletmelere ev sahipliği yapmak istiyor. Bu işletmeleri kıyılarına çekmek için hükümet yetkilileri bazı ciddi tavizler vermeye hazır. Güvenlik jetonunuzu başlatmak için en iyi ülkeler aşağıdadır.

Malta

Malta ada ülkesi, güvenlik jetonunuzu başlatmak için önde gelen yerlerden biridir. Ülke başından beri blockchain teknolojisini benimsedi. Malta Başbakanı Joseph Muscat, bu yıl hem düzenleyicilerin korkularını “hem de bu teknolojinin dünya çapında endüstrileri hızla değiştirdiği gerçeğini” kabul ettiği bir basın açıklaması yaptı..

Master Explorer aracılığıyla Malta

Master Explorer aracılığıyla Malta

Maltalı yetkililer, dünyanın önde gelen blockchain ülkesi olma arzusu konusunda ciddiler. Başbakan aynı açıklamada ekonominin dijitalleşmesine yön vermenin önemini vurguladı. Söylediği kadar ileri gitti – “Başkalarının kopyaladığı kişi biz olmalıyız.”

Malta, şu anda yapım aşamasında olan en büyük güvenlik jetonu projelerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Eylül ayında Malta Menkul Kıymetler Borsası (MSX), Binance, hacim olarak dünyanın en büyük borsası. Binance, önümüzdeki aylarda ülkede yeni bir güvenlik token platformu oluşturmayı hedefliyor.

Litvanya

Litvanya, AB’nin güvenlik belirteci başkenti olma hedefine doğru geçen yıl önemli bir ilerleme kaydetti. Ülke, güvenlik belirteci dostu düzenlemeler getirdi. Ülkenin Maliye Bakanı vergilendirme, muhasebe, ihraç ve uyumluluk konularını kapsayan geniş güvenlik belirteci düzenlemeleri yayınladı.

Blockchain şirketleri projelerini bir finans piyasaları süpervizörüne gönderir ve ofisleri de tokeninizin durumu hakkında bir cevap gönderir. Temel olarak, Litvanyalı yetkililer projenize Howie Testinin versiyonunu uygularlar ve firmanız projelerinde ilerlemeden önce size sağlam bir cevap verirler..

Litvanya AB üyesi olduğu için, kendi ülkelerindeki STO’ları yasallaştırarak ve düzenleyerek büyük bir avantaj elde etti. Hükümet yetkilileri, tüm AB’yi STO’larını ülkede barındırmaya ikna etmeyi umuyor.


İsviçre

İsviçre, finansal güvenli liman olarak uzun bir geçmişe sahiptir. Ülke, düşük vergilere ve kripto dostu bir ortama sahiptir. İsviçre, kripto para birimi düzenlemelerini benimseyen ilk ülkelerden biriydi.

İsviçre, düzenleyicilerin kripto para birimlerinin önemini detaylandıran bir rapor yayınladığı 2014’ten beri kripto yanlısı bir duruş sergiliyor. İlginç bir şekilde, rapor, kripto para birimlerinin parayla aynı görevleri yerine getirdiğini kabul etti, ancak veren bir ülkenin bulunmaması nedeniyle yasal para olarak etiketlemeyi bıraktı..

STO’lar projelerini İsviçre Finans Piyasası Denetleme Kurumuna (FINMA). Bu düzenleyici kurum, projenin hangi unvanın altına girdiğini doğrulamak için her STO’yu inceler. Jeton etiketleri arasında ödeme, hizmet, varlık ve hibrit jetonlar bulunur.

İsrail

İsrail, çok sayıda blockchain tabanlı girişime ev sahipliği yapıyor. Ülke araştırmada dünyaya liderlik ediyor & yakın zamana göre gelişme Bloomberg bildiri. Rapor, İsrail’i ikinci sıraya yerleştirdi, yenilikçiler açısından sadece Güney Kore’nin gerisinde kaldı. İsrail, bu yılın Ekim ayında kripto vergilerini yarıya indirerek blockchain şirketlerini memnuniyetle karşıladı.

Tel Aviv, Isreal

Cryptoslate’e göre bildiri, İsrail, 2018’e 88 blockchain başlangıcıyla başladı. Mart 2018’de İsrail bir ara yayınladı bildiri ICO’lar için düzenlemeleri detaylandırdı. Rapor, “teknolojik yenilik ve yatırımcıların korunması arasında bir denge” kurmayı amaçlıyordu.

İsrail Güvenlik Otoritesinin eski başkanı Prof. emeklilik. Bu hareket, İsrail’in kripto pazarında baskın bir güç olarak kalmasını sağlıyor.

Kanada

Kanada, Kuzey Amerika kripto devrimine liderlik etmeye devam ediyor. Kanada Menkul Kıymetler Borsası (CSE) Şubat ayında yeni bir menkul kıymetler token platformu başlatmayı planladığını duyurdu. Platform, Ethereum Blockchain’e dayanmaktadır.

Toronto, Kanada, Ethereum’un doğum yeridir ve şehir kripto aktivitesi için güçlü bir merkez olmaya devam etmektedir. Ek olarak, platform, kullanıcıların kendi güvenlik jetonlarını kolayca başlatmalarına olanak tanır. Bu karar Toronto’nun sektör lideri olma arzusuyla tutarlıdır.

Göre basın bülteni, yeni güvenlik belirteci platformu, şirketlere ICO alanına bir alternatif sunmak için tasarlanmıştır.  Kabuni Technologies, platformda piyasaya sürülmesi planlanan ilk güvenlik belirtecidir. Şirket ayrıca British Columbia Menkul Kıymetler Komisyonu’na (BSCE) bir prospektüs sundu..

Dubai

Dubai, kripto pazarında güçlü bir etkiye sahip olmaya devam ediyor. Ülke, Ekim 2017’de devlet destekli bir kripto para birimi çıkaran ilk ülkelerden biriydi. Bu yılın Şubat ayında, Dubai Çoklu Emtia Merkezi (DMCC), kripto para birimlerinde bir pazarı kolaylaştırmaya başladı..

DMCC, Global Blockchain Konseyi’nin bir üyesidir. Proje başlangıçta Dubai Akıllı Şehir girişiminin bir parçası olarak başladı. Kripto para birimleri hakkında konuşan projenin yöneticisi Franco Bosoni, bu dijital varlıklar için emtia benzeri bir geleceği nasıl görebileceğini tartıştı. Dubai şu anda, güvenlik jetonu emtiasının içinde faaliyet göstermesi için sağlam bir çerçeve geliştirmenin ortasında..

Güvenlik Belirteçleri – Akıllı Bir Hareket

Ülkeler yenilikçi ruhu örneklendiriyorlar ve piyasalarını ekonominin dijitalleşmesine göre konumlandırma kararlarının karşılığını alacağı kesindir. Güvenlik belirteci pazarı genişlemeye devam ediyor ve bu ülkeler artık kripto yanlısı duruşlarının faydalarını görüyorlar. Daha fazla ülke beklemelisin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map