CryptoHopper İncelemesi: Bitcoin Crypto Trading Bot Kullanıcı Kılavuzu

CryptoHopper, kripto para birimlerini sizin adınıza otomatik olarak alıp satan bir bitcoin ticaret botudur. CryptoHopper gerçek anlaşma mı? Yoksa bu aşırı abartılı başka bir bitcoin dolandırıcılığı mı? İncelememizde bugün öğrenin.

CryptoHopper nedir?

CryptoHopper, kripto ticaret deneyiminizi basitleştirmeyi vaat eden bir kripto para birimi ticaret robotudur. CryptoHopper’a bugün abone olarak, tüm deneyim seviyelerindeki tüccarlar riskleri en aza indirebilir ve karı en üst düzeye çıkarabilir – en azından CryptoHopper’ın iddiası budur..  kripto parası nedir CryptoHopper’ın yapımcıları, programlarının karı garanti etmediğini söylemeye dikkat ediyorlar. Bunun yerine, robot basitçe kendi algoritmalarına göre ticaret yapar. Bu algoritmalar harici sinyallere bakar, ardından bu sinyallerin ne anlama geldiğine bağlı olarak kripto para birimleri satın alır veya satarlar..

CryptoHopper ile varsayılan bitcoin ticaret stratejilerini uygulayabilirsiniz. Veya profilinize daha gelişmiş sinyaller ekleyebilir, profesyonel tüccarları ayna veya kopya ticareti ile kopyalayabilir ve hatta kendi ticaret stratejinizi oluşturabilirsiniz..

cryptohopper-kripto borsaları-listesi

CryptoHopper kar garantisi vermeyebilir, ancak web sitesi “kolay para” iddialarıyla doludur. Örneğin, ticaret botunu kullanarak hızlıca zengin olduklarını iddia eden insanlardan referanslar var. Birçoğu risksiz para kazanabileceklerini iddia ediyor: CryptoHopper’a kaydoldular ve geri kalanını ticaret robotunun yapmasına izin verdiler..

CryptoHopper’ı yedi gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Abonelikler ayda 19 ABD dolarından başlar.

CryptoHopper Özellikleri

resmi kripto parası

İlk Cryptohopper’ın resmi

CryptoHopper kripto ticaret botunun temel özellikleri şunları içerir:

Otomatik 24/7 Ticaret: Manuel olarak ticaret yapmak istemiyor musunuz? Sorun yok. CryptoHopper, robotun alım satım sinyalleri analizine dayalı olarak sizin adınıza kripto para alıp satarak bunu sizin için yapacaktır..

Arbitraj: CryptoHopper, borsalar arasındaki fiyat farklılıklarını izleyen bir arbitraj aracına sahiptir. Kar elde etmek için bir borsada yüksek alım yapıp diğerinde düşük satış yapabilirsiniz..

Kısa devre: CryptoHopper, kısa devreyi destekler ve fiyatlar düştüğünde kar elde etmenizi sağlar.


Ticareti Kopyala: CryptoHopper piyasası, 40’tan fazla uzman tüccarın kopya ticaretini (ayna ticareti olarak da bilinir) içerir ve bu tüccarlar tarafından yapılan her ticareti kopyalamanıza ve aynı getirileri kazanmanıza olanak tanır..

cryptohopper-faydaları-özellikleri

Strateji Tasarımcısı: CryptoHopper, 130’dan fazla gösterge ve şamdan kalıbı kullanarak kendi ticaret stratejilerinizi oluşturmanıza olanak tanır.

Simüle Ticaret: CryptoHopper, gerçek para kullanmadan uğraşabileceğiniz simüle edilmiş bir ticaret sanal alanına sahiptir..

9 Büyük Kripto Borsasına Bağlanın: CryptoHopper, Huobi, Binance, Poloniex, Bittrex, Coinbase Pro, Kraken, Bitfinex, KuCoin ve Cryptopia dahil olmak üzere API’si aracılığıyla 9 kripto para birimi borsasına bağlanır..

İşlem Ücreti Yok: CryptoHopper, aylık aboneliğinizin dışında herhangi bir ek ücret talep etmez. Ancak, yine de her borsa tarafından tahsil edilen işlem ücretlerini ödeyeceksiniz..

Tarihsel Geriye Dönük Test: Yeni bir strateji oluşturduysanız ve bunu çeşitli piyasa koşullarında test etmek istiyorsanız, algoritmanızın nasıl performans göstereceğini görmek için CryptoHopper geçmişe dönük test aracını kullanabilirsiniz..

Trailing Stop Loss: Cryptohopper’ın kayıp durdurma seçeneğiyle kayıplarınızı sınırlayın. Bu seçeneği kullanarak, kayıplarınızın belirli bir yüzdeyi aşmasını önleyebilirsiniz..

CryptoHopper Paranızı Tutmaz: CryptoHopper’ın API’sinin değişim hesabınızdan alım satım yapmasına izin verilir. Ancak hesabınızdan para çekmenize izin verilmez. Paranız seçtiğiniz borsada kalır. CryptoHopper paranızı tutmaz.

Tüm Ticaret Geçmişini Görüntüle: CryptoHopper, tüm ticaret geçmişini görüntülemenizi sağlayarak bot tarafından hangi işlemlerin hangi zamanlarda yapıldığını izlemenizi kolaylaştırır. Ayrıca her ticarette yüzde kazancı veya kaybedilen yüzdeyi de görebilirsiniz..

Çoklu Göstergeler: Bollinger Bantları, MACD, RSI, Stoch ve daha fazlası gibi göstergeleri görüntüleyin.

CryptoHopper Nasıl Çalışır??

CryptoHopper, bir Uygulama Programlama Arayüzü (API) aracılığıyla borsalara bağlanır. CryptoHopper API’sine ticaret hesabınıza erişim izni verirsiniz ve ardından program otomatik olarak bitcoin kazanmaya çalışmak için sizin adınıza alım satım gerçekleştirebilir..

Açık olmak gerekirse, CryptoHopper hesabınızdan para çekemez. API, bakiyenizi kolayca görüntüleyebilir ve işlemleri gerçekleştirebilir. Bu erişimi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

CryptoHopper’ın en büyük avantajı, duyguların ticaret sürecinden çıkarılmasıdır. Kendi duygularınıza değil, sizin için ticaret yapması için bir robota güveniyorsunuz. Duygusal tüccarlar için kripto gibi oldukça değişken, yüksek riskli bir pazar zordur. Bir robot, duygularınızı denklemden çıkararak, gerçek verilerle desteklenen işlemler yapmanıza yardımcı olur – duygularla değil.

CryptoHopper hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey tüccarlar tarafından kullanılabilir.

Yeni başlayan tüccarlar CryptoHopper’a kaydolabilir ve robotun hemen ticarete başlamasına izin verebilir. Herhangi bir ayarı özelleştirmenize, kopya ticaretine katılmanıza veya kendi ticaret stratejilerinizi geliştirmenize gerek yoktur. Bunun yerine CryptoHopper’ı çalıştırıp unutabilirsiniz.

cryptohopper-ticaret-stratejileri

Bu arada daha gelişmiş tüccarlar, portföylerinin farklı bölümlerini farklı kripto ticaret stratejilerine ayırabilir. Kendi stratejilerini oluşturabilir ve bunları kapsamlı bir şekilde geri test edebilirler. Bunda sorun yok.

CryptoHopper bitcoin ticaret botundaki özelleştirilebilir ayarlardan bazıları şunları içerir:

 • Strateji (Belirli bir strateji seçin veya “strateji yok” u seçin ve yalnızca manuel veya harici sinyalleri kullanın
 • Yüzde kâr
 • Daha düşük teklif ve daha yüksek talep yüzdesi
 • Zararı durdur ve takip eden zararı durdur (etkin veya devre dışı)
 • İzleyen kayıp durdurma yüzdesi
 • Durdurma kaybını durdur (bir sayı seçin)
 • Yalnızca takip eden durdurma kaybını kullanın (etkin veya devre dışı)
 • Yeni bir hedef aynı olduğunda varlıkları tutun (etkin veya devre dışı)
 • Zaman içinde otomatik kapanma pozisyonları (1 ay)
 • Maksimum açık süre satışı ve maksimum açık süre satın alma
 • Maksimum açık pozisyonlar
 • Madeni para başına maksimum yüzde açık pozisyon
 • Yüzde satın alma tutarı
 • Sipariş başına minimum BTC miktarı

İstediğiniz getirilere, riske maruz kalma durumunuza ve diğer ölçütlere göre istediğiniz ayarları seçebilirsiniz..

CryptoHopper Fiyatlandırması

cryptohopper-fiyatlandırma-maliyeti

CryptoHopper’ın üç abonelik seçeneği ve ücretsiz bir deneme sürümü vardır.

Ücretsiz Hopper (Deneme)

 • 7 günlük ücretsiz deneme
 • 80 pozisyon
 • Maksimum 15 jeton
 • Maksimum 2 tetikleyici
 • Her 10 dakikada bir teknik analiz

Explorer Haznesi (Başlangıç)

 • Aylık 19 $
 • Maksimum 15 jeton
 • Maksimum 2 tetikleyici
 • Her 10 dakikada bir teknik analiz

Macera Hopper (Orta)

 • Aylık 49 $
 • 200 pozisyon
 • Maksimum 50 jeton
 • Maksimum 5 tetikleyici
 • Her 5 dakikada bir teknik analiz
 • Takas arbitrajı

Kahraman Hopper (Pro)

 • Aylık 99 $
 • 500 pozisyon
 • Maksimum 75 jeton
 • Maksimum 10 tetikleyici
 • 2 dakikada bir teknik analiz
 • Sinyaller için tüm paralar
 • Pazar arbitrajı
 • Piyasa yapıcı

Tüm hesaplar ayrıca CryptoHopper’dan 0 ek işlem ücreti, birden fazla sipariş türü (takip eden durdurma, zararı durdurma, TSL, otomatik kapanma ve DCA), kişisel ve küresel işlem istatistikleri ve 120’den fazla gösterge ve mum gibi belirli özellikler standardı içerir. desenler.

CryptoHopper Eğitimi Nasıl Kullanılır

CryptoHopper’a kaydolmak ve ilk kez kullanmak çok kolay.

Aşama 1) CryptoHopper.com adresini ziyaret ederek bir hesap oluşturun. Adınızı, e-posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

join-cryptohopper-sign-up

Adım 2) Aktivasyon bağlantısına tıklayarak e-postanızı onaylayın.

cryptohopper-hesap doğrulama

cryptohopper-kaydı

Aşama 3) CryptoHopper sihirbazını kullanarak hesabınızı kurun. Bir takas seçin ve tercih ettiğiniz borsanın API anahtarlarını kullanarak botu yapılandırın. Temel hazne yapılandırmalarını ayarlayın. Bunu yaptıktan sonra, haznenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kontrol panelini kullanarak ayarları daha da özelleştirebilirsiniz..

Adım 4) Sinyal hizmetlerine kaydolun. CryptoHopper, profesyonelce seçilmiş harici sinyallere kaydolmanızı sağlar. Bu işaretçi hizmetleri, deneyimli tüccarlar tarafından sağlanmaktadır. Örneğin iyi bir sinyal, bir piyasa koşulunu tespit edebilir ve size satın almanızı veya satmanızı söyleyebilir. CryptoHopper aracılığıyla hem ücretsiz hem de ücretli sinyal abonelikleri mevcuttur.

Adım 5) CryptoHopper API’ye exchange hesabınıza erişim izni verin. CryptoHopper’ı kullanmak için CryptoHopper’ın sizin adınıza alım satım (ticaret ve okuma erişimi) yapmasına izin vermeniz gerekecek.

cryptohopper-kripto-ticaret-geçmişi

CryptoHopper hakkında

CryptoHopper, yönetim ekibi ve diğer bilgiler hakkında sınırlı şeffaflığa sahiptir. Bununla birlikte, şirket yasal olarak kayıtlı bir Hollanda şirketi gibi görünüyor. İletişim sayfasında Amsterdam’daki bir adres, iki e-posta adresi, bir COC numarası ve KDV numarası listelenir..

Ancak, şirketi kimin yönettiğini veya CryptoHopper’ı kimin yaptığını hâlâ bilmiyoruz.

Resmi internet sitesi, resmi olarak CryptoHopper BV olarak kayıtlı olan şirketin iki kardeş tarafından kurulduğunu iddia ediyor. Bir erkek kardeş günlük tüccardı, diğeri ise web geliştiricisiydi. 3D baskılı bir kasa kullanarak bir Raspberry Pi üzerinde bir CryptoHopper prototipi oluşturdular. Modeli zaman içinde geliştirdiler ve sonunda bugün gördüğümüz CryptoHopper’ı yarattılar..

CryptoHopper.com etki alanı Temmuz 2017’de kaydedildi.

Son söz

cryptohopper incelemesi

CryptoHopper, ticaret algoritmalarını kullanarak sizin adınıza ticaret yapan otomatik bir kripto varlık ticaret botudur. Bot, farklı stratejilerle özelleştirilebilir. Örneğin diğer tüccarları kopyalayabilir veya profilinize farklı sinyaller ekleyebilirsiniz. Mikro ticaret yoluyla daha fazla bitcoin kazanmaya dayalı kendi stratejinizi bile oluşturabilirsiniz..

Ardından, CryptoHopper’ın değişim hesabınıza API erişimini verirsiniz. Bu erişim, API’nin sizin adınıza işlem yapmasına olanak tanır. CryptoHopper, bugün mevcut olan en popüler borsalardan bazıları da dahil olmak üzere dokuz farklı borsaya bağlanabilir (Binance, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Huobi, Kraken ve Poloniex desteklenmektedir).

CryptoHopper ile yaşadığımız birkaç sorundan biri, şirket hakkındaki şeffaflık eksikliğidir. Şirketin adresini biliyoruz, ancak şirketi yöneten kişiler hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Neyse ki CryptoHopper’a para konusunda güvenmek zorunda değiliz: sadece API erişimine sahipler.

Kripto alıp satmanın pratik bir yolunu arıyorsanız, CryptoHopper iyi bir seçenek olabilir – risksiz ve çaba harcamadan muazzam karlar beklemediğiniz sürece. Herkes bitcoin fiyatına sabitlenmiş ve ay için BTC tahminleri yapılıyor olsa da, CryptoHopper gibi otomatik, kendi kendine kurulabilen ve özelleştirilebilir bir kripto ticaret botu kullanmak akıllıca olabilir, satoshi biriktirmenize ve bu fütüristik tahminlerden birini ummanıza yardımcı olabilir. gerçekte gerçekleşir ve başarılı işlemlerinizi gelecekte daha değerli hale getirin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map