Horizon Tech Stack, Piemonte Tahvil İhracı ve Ticaretini Gerçeğe Dönüştürüyor

Token Listeleme

Kısa bir süre önce Piemonte Holding’in 16,2 milyon dolarlık Ethereum bazlı tahvil ihracını tamamladığı değil, aynı zamanda Piemonte müşterileri arasında ikincil piyasalar aracılığıyla alım satım için kullanıma sunulduğu açıklandı..

Bu geliştirme, bir teknoloji yığını kullanılarak mümkün oldu. Ufuk.  Şirket, Piemonte’ye sunulan çözümlerden bazılarının aşağıdakileri içerdiğini belirtiyor:

  • Uyum önlemleri
  • Velayet
  • Ticaret çözümleri

Piemonte, bu duyurunun birkaç yıllık sıkı çalışmanın sonucunu temsil ettiğini belirtiyor. 2017’nin başlarında, blok zinciri ve çeşitli faydalarını kendi operasyonlarında denemeye ve dahil etmeye başladıklarını belirtiyorlar..

İkincil Değişim

Dijital menkul kıymetleri çevreleyen 1 numaralı çekiliş ve vaatlerden biri, gelecekte yatırımcılara sağlayacağı potansiyel likiditedir..

Bu likidite vaadinin gerçeğe dönüşmesi için, bu tokenleri barındıran, alınıp satılmaları için bir pazar yaratan ve sağlayan ikincil borsalara ihtiyaç vardır. Bu yetenek olmadan, dijital menkul kıymetler etrafında dönen cazibenin büyük bir kısmı kaybolur..

Rakipler

Horizon, dijital menkul kıymetler için saygın bir ikincil pazar kurma hedefiyle yola çıkan tek şirket değil. Ancak, teklifleriyle hayata ilk gidenlerden biri olmaya devam ediyorlar.

Aşağıdaki şirketler, benzer çözümler geliştirdiği bilinen şirketlerden sadece birkaçıdır:

  • Archax
  • OpenFinance Ağı
  • t SIFIR
  • STO Global-X

Yorum

Bugün burada tartışılan gelişmeleri açıkladıktan sonra, Piemonte ve Horizon’un her birinden temsilciler yorum yapmak için zaman ayırdılar..

Piemonte CEO’su Alessandro Lombardi belirtiyor,

“Ağustos ayında, tokenize edilmiş Smart Bond’umuzu çıkardık ve bugün halka açık bir blockchain üzerinde ilk düzenlenmiş tahvil alım satım piyasasını başlatıyoruz … Bu Akıllı Tahvil ihracı nitelikli özel yatırımcılarla sınırlı olsa da, Akıllı Tahvil, sıfır dağıtım çabasıyla tamamen abone oldu Piemonte tarafından. Gelecekteki blockchain tahvil tekliflerinin dağıtım ve likidite potansiyelini ancak bu rekabetçi tahviller genel halka açıldığında hayal edebiliriz … Kayıt oluşturma, yatırımcı uyumluluk, varlık tahsisi ve tahvil saklama faaliyetlerimizi kolaylaştırarak dönüşümsel ve tarihi bir anlaşma yaptığımıza inanıyoruz Horizon teknolojisini kullanarak… Horizon’un uyum değerlerini paylaşıyor ve bu entegre yaklaşımın tahvil piyasasını dijital çağa taşımak için modern bir yol sağlamaya yardımcı olduğuna inanıyoruz. Artık IF blok zincirinin büyük küresel menkul kıymet platformlarının temelini oluşturacağını sormanın bizim meselemiz olmadığına inanıyoruz; bugünden sonra sadece NE ZAMAN meselesi. ” 

Horizon CEO’su Brian Collins belirtiyor,

“Blok zincirinin tahvil piyasasına likidite açma ve getirme potansiyeline sahip olabileceği fikri uzun uzadıya tartışıldı ve denendi. Bugün, uyum odaklı tahvil piyasası konseptini hayata geçirmek ve entegre ihraç, KYC, AML, saklama ve ticaret çözümlerimizle likidite potansiyelini tarihsel olarak likit olmayan bir pazara sunmak için Piemonte ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. ” 

Piemonte Holding

2012 yılında kurulan Piemonte Holding, Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, müşterileri için özel finansal ürünler geliştirerek ve yöneterek bir yatırım yöneticisi olarak uzmanlaşmıştır..

CEO, Alessandro Lombardi, şu anda şirket operasyonlarını denetliyor.

Ufuk

İsviçre’nin Zug kentinde faaliyet gösteren Horizon, 2010 yılında kurulan bir “Çözüm Olarak Yazılım (SaaS)” şirketidir..

CEO Brian Collins şu anda şirket operasyonlarından sorumlu.

Kısa süre önce şirkete ve sundukları şeylere daha derinlemesine baktık. Horizon hakkında daha fazla bilgi edinmekle ilgileniyorsanız, aşağıdaki makaleyi mutlaka inceleyin..

Horizon Globex – Bir Sektör Liderine Derinlemesine Bakış

Brian ile konuşmak

Bu yılın başlarında, Horizon CEO’su Brian Collins ile şirkete kendi bakış açımıza eşlik eden özel bir röportajı tamamlamanın mutluluğunu yaşadık. Bir sonraki röportajda, şirketin şu ana kadar neler başardığı ve gelecekte nereye gitmeyi planladıkları hakkında daha fazla şey öğreneceğiz..

Röportaj Dizisi – Brian Collins, Horizon Globex

Diğer Haberlerde

Horizon, bir dizi olumlu gelişmeyle son zamanlarda gözyaşı döktü. Bunun bir örneği, A Serisi’nin başarılı bir şekilde tamamlanmasıdır – şirkete olan inancını ve ilgiyi ve sunduklarını doğrulamak.

Horizon Globex Gözler Seri A’da Büyüyor

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map