Saturn OKExChain Ekosistemine Katılıyor

OKExChain TestNet 0.10’u ileriye taşırken, OKEx, Saturn’ü OKExChain ekosistemine davet etmekten gurur duyar.!

Satürn Ağı yeni başlayan blockchain işlerinin önündeki engelleri kaldırarak ve herkesin ademi merkeziyetin savunduğu finansal özgürlüğe erişmesini sağlayarak kripto para birimleriyle çalışmayı kolaylaştıran açık kaynaklı bir altyapı inşa ediyor.

2018’de Team Saturn, Ethereum ve Ethereum Classic üzerinde yaygın olarak DApps olarak adlandırılan merkezi olmayan uygulamalara erişmek için yerel çoklu zincir desteğine sahip ilk kripto cüzdanı Saturn Cüzdan’ı piyasaya sürdü. Sürümün ardından, ETH, ETC ve ERC-20 ve ERC-223 token’larının güvenli bir şekilde ticareti için merkezi olmayan bir değişim protokolü olan, amiral gemisi ürünü Saturn Protocol v1 izlendi.

Şu anda platformda listelenen 870’den fazla token var – 8.800’den fazla kullanıcı, cüzdandan cüzdana bir işlemin keyfini çıkarırken varlıklarını güvenli bir şekilde takas etmek için Saturn Network’ü seçiyor..

Satürn protokolüne genel bakış

Şu anda ekip üzerinde çalışıyor Satürn Protokolü v2, tüm yatırımcıları, kullanıcıları ve paydaşları için yönetim kurulunda protokolü iyileştirmek için çeşitli yeni özellikler sunacak büyük bir altyapı yükseltmesi. Anahtar yeni özellikler şunları içerir:

  • Otomatik piyasa yapıcılığı: Likidite havuzlarının eklenmesi ve stake etme yoluyla bir AMM modeline geçilerek, bir OKB likidite havuzunun oluşturulması sağlanır..
  • Token-token ticaret çiftleri: Likidite sorunları çözüldüğünde, Saturn Network ayrıca token-token çiftlerini de destekleyebilecek..
  • DAO Yönetişimi: Saturn Protokolü, yönetişim belirteçleri ile topluluğa aittir. Saturn DAO ayrıca token sahiplerine temettü şeklinde düzenli kar ödemeleri sağlayacak..
  • Çapraz Zincir Atomik Takas: Atomik Takas biçiminde farklı blok zinciri ekosistemleri arasında geliştirilmiş birlikte çalışabilirlik, örneğin, OKT ve ETH arasında merkezi olmayan ticarete olanak tanır.
  • Satürn Halkaları: Saturn Protokolü, kendi değişiminizi başlatmak için bir ortaklık modelini teşvik eder.

OKB Likidite Havuzu ile Satürn Protokolü v2

Saturn Network ve OKExChain işbirliği

Saturn Network ve OKExChain, Saturn Protokolü ve OKExChain / OpenDEX arasında gelecekteki çapraz zincir sinerjilerini açabilecek çeşitli tasarım konseptlerini ve geliştirme planlarını paylaşmaktan heyecan duyuyor..

Saturn Ağı listesi OKB

OKB, OKEx kripto para birimi değişimi için küresel yardımcı program belirtecidir. OKExChain’in OKEx ekosisteminin bir parçası olmasıyla, daha fazla benimsemeyi teşvik etmenin harika bir yolu OKB jetonunu Satürn Ağı’nda listelemektir..

Team Saturn, OKExChain’e Saturn Protokolü v2’de OKB likidite havuzu kurmada yardımcı olacak – Ethereum’da büyüyen DeFi ekosistemi ile daha fazla entegrasyon sağlayacak..

OKExChain doğrulayıcı düğümü


Saturn Network, bir doğrulayıcı düğümü çalıştırarak OKExChain test ağına katıldı. OKExChain ana ağına geçtiğinde, Saturn Network’ün OKExChain / OpenDEX operatörü haline gelmesi gibi daha fazla sinerji yaratılabilir..

OKExChain / Saturn Network ortaklığına adanmış bir OKDex dağıtmak, SATURN / OKT ve STRN / OKT ticaret çiftlerini etkinleştirerek iki ekosistem arasında bir likidite köprüsü görevi görecektir..

Ethereum Classic ile birlikte çalışabilirlik

Her iki takım da Ethereum Classic (ETC) ve OKExChain ile daha fazla birlikte çalışabilirlik sağlama konusunda ortak bir çıkar paylaşıyor. OKEx ekosisteminin bir parçası olarak OKExChain, işlem hacmine göre en büyük ETC pazarlarına ev sahipliği yapmaktadır. Saturn Network şu anda Ethereum Classic’te en çok kullanılan DApp’tır..

Team Saturn, OKExChain’in OpenDEX’te ETC ve ETC tokenleri için ticareti ve piyasa oluşturmayı desteklemek için onunla Ethereum Classic tabanlı dijital varlıklar arasında bir varlık köprüsü kurmasını tavsiye ediyor. Benimsemeyi kolaylaştırmak için Team Saturn, bir OpenDEX aynası ve varlık köprüsü için ön uç çalıştıracak..

OKB’yi birden fazla zincirde DeFi’de tanıtın

Satürn Network, DeFi teknolojisinde bir lider olarak, OKB ve / veya OKB sentetik dijital varlıklarını merkezi olmayan finans protokollerine entegre edecek. Bu, Ethereum, Ethereum Classic ve diğer desteklenen Ethereum Sanal Makine zincirlerindeki DeFi kullanıcı ekosisteminde OKB’yi destekleyecektir. Ayrıca OKExChain ve OKCoin kullanıcıları arasında DeFi’yi de teşvik edecek.

Team Saturn, OKExChain’in özel Satürn Yüzüğü, arbitraj botları, zincirler arası değer aktarım botları için atomik takaslar ile hafif bir Satürn tam düğümü çalıştırmasını ve ayrıca Team Saturn ve DeFi topluluğunun diğer üyeleriyle birlikte merkezi olmayan OKB fiyat oracle’larını sürdürmesini önerir..

OKExChain hakkında

OKExChain Teknik Topluluğu: https://t.me/okexchaintech

OKExChain Resmi Web Sitesi: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

TOKT talep ediliyor: https://okex.me/drawdex

OKExChain Dokümanı: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map