OKExChain ana ağı, EVM akıllı sözleşme dağıtımı tamamlandığında Ocak ayında kullanıma sunulacak

OKExChain gelişimi için Aralık 2020 ayında bir ilerleme raporu

OKExChain, merkezi olmayan borsalar da dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamalar için bir platform olarak kullanılabilecek bir dizi açık kaynaklı zincirden oluşan, OKEx tarafından geliştirilen halka açık bir blok zinciri girişimidir. Daha ayrıntılı bilgi için OKExChain kılavuzumuza göz atın. 

Aralık 2020, OKExChain için önemli gelişmeler gördü – OKEx’in Ocak 2021’in resmi ana ağ lansmanını duyurması da dahil.

OKExChain, 31 Aralık 2020’den 14 Ocak 2021’e kadar olan oluşum aşamasından başlayarak dört aşamada sunulacak. Ardından ikinci aşamaya geçecek. Bu, güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamak için devam eden ana ağ kararlılık testini içerecektir. Üçüncü aşamada, doğrulayıcıların teklif-oylama sürecini takiben, işlem işlevi etkinleştirilecek ve kullanıcılar OKT’lerini OKEx’ten OKExChain’e geri çekebilirler. Dördüncü ve son aşamada, akıllı sözleşme sanal makinesi etkinleştirilecek ve OKExChain, Ethereum’daki tüm projelerle uyumlu olacaktır. O zaman, ana ağ tamamen başlatılacak.

Aralık ayında, OKExChain’in ana ağ başlatma hazırlığı% 80 tamamlandı ve OKExChain’in test ağındaki API düğümü v0.15.1’e yükseltildi. EVM akıllı sözleşme dağıtımı% 100 tamamlandı.

Ekosistem gelişimi açısından OKExChain ekibinin temsilcileri, Hangzhou’daki DoraHacks Hackathon’da resmi jüri üyeleriydi..

Özet

 • OKExChain, v0.15.1’e güncellendi
 • OKExChain-go-SDK, v0.15.0’a güncellendi
  • https://github.com/okex/okexchain-go-sdk/releases
  • OKExChain-java-SDK, v0.16.0’a güncellendi
   • https://github.com/okex/okexchain-java-sdk/releases
   • OKExChain’in mainnet lansman hazırlığı% 80 tamamlandı

    OKExChain ana ağ lansmanı için genel hazırlık Aralık ayında% 80 tamamlandı. Özellikle geliştiriciler ana ağ lansmanı için gerekli belgeleri hazırladı.

    OKExChain’in mevcut sürümü v0.15.1 iken, geliştiriciler v0.16.0’a yükseltmeye hazırlanıyor. Bu% 90 tamamlandı. OKExChain’in DEX ve Swap modülü v0.16’ya güncellendi ve Aralık ayında ilk regresyon testi tamamlandı.

    OKExChain’in Çiftlik modülündeki merkezi olmayan uygulamalar konuşlandırılıyor ve 16 Ocak’a kadar tamamlanması bekleniyor. OKExChain’in likidite madenciliği modülü, kalite ve sistem testlerinden geçtikten sonra başlatılmaya hazır. Ek olarak, OKExChain, test jetonlarının otomatik olarak verilmesini kolaylaştıran aracı etkinleştirecektir. Bu araç konuşlandırılıyor ve 15 Ocak’a kadar tamamlanması bekleniyor..

    OKExChain testnet API düğümü v0.15.1’e yükseltildi

    OKExChain’in test ağındaki API düğümü, v0.15.1’e yükseltildi. Ayrıca, akış modülündeki mesaj odaklı ara yazılım, Apache Kafka – işlem emri özetlerinin OKEx DEX’e iletilmesini sağlama.

    Rest API’de hata düzeltmelerinin dağıtımı tamamlandı ve şu anda test aşamasında..

    EVM akıllı sözleşme dağıtımı% 100 tamamlandı

    EVM akıllı sözleşme dağıtımı% 100 tamamlandı ve ince ayar aşamasına giriyor. EVM akıllı sözleşmesinin stres testi% 60 tamamlandı.

    Kullanıcılar artık yapabilir bağlanmak OKExChain’in test ağı ile MetaMask cüzdanları. 

    OKExChain’in EVM’sinin dahili testi sırasında dokuz hata tespit ettik ve tüm hataları Ethermint topluluğuna gönderdik.

    OKExChain takımı DoraHacks Hackathon resmi jüri üyeleri

    OKExChain ekibinin temsilcileri, Hangzhou’daki ilk DoraHacks Hackathon’da resmi jüri üyeleriydi. Hackathon’un Polkadot ekosistemi ve DApp’lerin Polkadot’un akıllı sözleşme dili Substrate kullanılarak konuşlandırılmasıyla ilgili teması.

    OKExChain testnet doğrulayıcısı olmak için başvurun!

    OKExChain’in büyümesini desteklemek için, OKExChain doğrulayıcıları ve OKExChain ekosisteminin ortakları olmaları için kurumları işe alıyoruz..

    OKExChain onaylayıcı seçimine katılmak için en az 10.000 OKT yatırmanız gerekir. Doğrulayıcılar OKT sahipleri tarafından seçilir. ve en çok oy alan ilk 21 onaylayıcı OKExChain doğrulayıcıları olacak.

    OKExChain, her üç saniyede bir yeni bir blok üretir ve her yeni blok, ödül olarak bir OKT üretir. Her OKT için 0,5’i OKExChain’in çiftçilik havuzuna gider. Ödülün diğer yarısı için, ödülün% 25’i, aldıkları oyların ağırlığına göre onaylayıcılara tahsis edilecek. Kalan% 75, alınan oyların ağırlığına göre hem onaylayıcılara hem de adayların düğümlerine dağıtılacaktır..

    OKExChain’in test ağı için doğrulayıcıların ve aday düğümlerin tam listesi bulunabilir. İşte. OKExChain doğrulayıcısı ve ekosistem ortağı olmak için başvurmak için lütfen başvurunuzu şu adrese gönderin: [e-posta korumalı].

    OKExChain hakkında

    OKExChain teknik topluluğu:

    Resmi OKExChain web sitesi: https://okex.com/okexchain

    OKEx DEX için resmi web sitesi: https://okex.com/dex-test

    Test jetonlarını alma bağlantısı: https://okex.com/drawdex

    OKExChain belgeleri: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

    OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map