OKB, OKExChain’in Yerel Simgesi OKT iken Tüm Zamanların En Yüksek Noktasına Ulaşıyor, Yakında Başlatılıyor

Dünyanın en büyük kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx, kısa süre önce OKEx’e ait bir ticari halka açık blok zinciri olan OKExChain’in ve OKExChain’e dayalı ilk merkezi olmayan uygulama olan OKEx DEX’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yetkilendirilmiş bir Teminat Kanıtı (DPOS) fikir birliği mekanizmasını benimseyen OKEx, OKT’yi OKExChain’in yerel belirteci olarak yayınladı. OKT’nin verilmesi, genesis bloğu ve düğüm bloğunda olacak ve her yıl% 1-5 oranında artması bekleniyor. Bu OKEx için önemli bir dönüm noktası oldu, dolayısıyla OKB ekosistemine de bir itici güç sağladı..

Bu göz önüne alındığında, OKEx tarafından benimsenen küresel hizmet jetonu olan OKB, 7 günde% 24’ten fazla artarak 7,44 dolara (16 Şubat 2020) yükseldi ve yeni bir zirveye ulaştı..

OKT, OKExChain’in yerel simgesi

OKT, OKExChain Delegated Proof of Stake (DPoS) konsensüs mekanizması için temel jeton görevi gören OKExChain’in yerel belirtecidir. Diğer DPoS halka açık zincirlerinin yerel token’ları gibi, OKT sahibi düğümlerin seçimine veya oylamasına katılabilir ve OKT’nin fiyatı, DEX ve üzerindeki diğer DeFi uygulamaları gibi halka açık zincir ekosisteminin gelişimi tarafından belirlenir..

Bu nedenle, OKT bağımsız bir jetondur, ancak farklı işlevlere ve fiyatlarını etkileyen farklı faktörlere sahip OKB’nin çatal jetonu değildir.

İhraç kuralları açısından OKT önce başlangıç ​​bloğunda daha sonra her yıl% 1-5 ek ihraç ile çıkarılacak ve duyuruya göre oluşum bloğunun% 100’ü OKB sahiplerine eşleştirilecektir..

OKB ve OKT’nin birlikte varlığı

OKB ve OKT arasındaki temel fark, işletim mantığıdır. OKB’nin değeri, OKEx’in iş performansı ve OKB geri satın alma ve yakma planının desteğiyle yansıtılır. OKB zaten bir deflasyon yaşına girdi 700 milyon yayınlanmamış OKB’yi yaktıktan ve asla ek OKB vermeyeceğine söz verdikten sonra. Şu anda, deflasyon modeli OKB’nin fiyatının önemli bir ayağı ve kullanıcıların çıkarlarını korumanın etkili bir yolu haline geldi..

Bununla birlikte, bir DPOS fikir birliği mekanizmasını benimseyen yerel bir kamu zincirinin temel bir belirteci olan OKT, uluslararası kullanıcıları son derece otonom ekosistemini sürdürmeye motive etmede OKExChain’in daha yüksek özgürlük talebini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle, sürekli bir jeton düzenleme şeması ve daha esnek teşvik mekanizmaları gereklidir, OKB’nin deflasyon fikrine ters düşen. OKT’nin OKB yerine OKExChain’in yerel belirteci olarak verilmesinin nedenini ima eder..

Piyasa endişeleri OKT, OKB’nin değerini düşürecektir. Bunun ışığında, OKB’nin fiyatı son zamanlarda açıkça konuştu. İki jetonun fiyat sütunlarının tamamen farklı olduğu göz önüne alındığında, OKT aslında uygulamaların canlılığına ve OKExChain’e dayalı kullanım durumlarına ilham vererek OKB ekosisteminin gelişimini artırabilir. Piyasa, OKEx’in iş performansının OKB’nin fiyatı için önemli bir faktör olduğunu hesaba katmalıdır..

Özetlemek gerekirse, OKT ve OKB temelde farklıdır, ancak birbirlerine karşılıklı olarak faydalıdırlar..

OKB’nin değerini artırmak için gelecekteki hamleler

OKB, yayınlanmasından bu yana büyük başarılar elde etti. Şu an itibariyle, OKB ekosisteminde halihazırda 11 dahili ve 32 harici uygulama kullanım durumu bulunmaktadır. Ticaret kanalları açısından, ABD doları, Euro, Kore wonu, Endonezya rupisi ve Vietnam dong’u dahil olmak üzere 8 büyük para birimi için fiat geçitleri açtı. Ayrıca, 13.978.364 OKB zaten satın alındı ​​ve yakıldı. CoinMarketcap verilerine göre OKB’nin yatırım getirisi% 322,29 kadar yüksek..

“Geçtiğimiz iki yıl, OKB aracılığıyla değer yaratmada bizim için aralıksız bir keşif oldu. Uzun bir yol kat ettik ve artık kullanıcılarımıza OKB aracılığıyla değer sağlama yeteneğimize son derece güveniyoruz, bunu ticaret ekosistemimiz için temel bir temel ve OKEx’i değerli kullanıcılarımıza bağlayan bir köprü olarak görüyoruz, “dedi Jay Hao, OKEx’in CEO’su yakın tarihli bir açık mektupta. “Kullanıcılarımız için sürdürülebilir değer yaratmak, OKEx’te her zaman öncelik olmuştur. Yutturmaca azaldığında veya bir ayı piyasasıyla karşılaştığımızda, ekibimiz sessizce platformumuzu geliştirecek ve geliştirecektir. Bu yıl OKB ekosistemini geliştirmek en büyük önceliğimiz olacak. “


SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map